Шафка з дзеркалом для ванної / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафка з дзеркалом для ванної


shafa1.jpg (37.34 Kb)

В невеличкі ванній не так і просто розмістити туалетні приналежності, особливо при великій сім'ї. Вдалим рішенням цієї проблеми стане чепурна підвісна шафка з дзеркалом.

shafa2.jpg (80.41 Kb)

Розміри шафи визначаються розмірами ванної кімнати, які бувають різними. Важливо також, чи є вільне місце над раковиною на стіні.

Невелику шафу краще одразу проектувати з однією стулкою та без нижньої відкритої полиці (Малюнок 1), хоча може бути й двох стулковий варіант. Щоб простіше було дотримуватися чистоти, полиці краще хай будуть знімні. Щоб розташувати у шафці високі речі, можливо, слід зробити лише одну горизонтальну полицю. В нижній частині обладнаємо відкриту полицю, де будуть лежати зубні пасти, мильниці, креми та інші дрібниці. Передбачити відкриту полицю можна в лівій чи в правій частині шафи, залежно від архітектури ванної.

Шафу можна закріпити на стіні металевими накладними петлями або потайними кронштейнами. Важливо, щоб дзеркало було розташовано точно над раковиною. Полички можна виготовити зі звичайного або акрилового скла у склярні. Розмір полиць відносно невеликий, тому краще замовити їх зробити з загартованого скла – так безпечніше. Для домашньої аптечки є сенс облаштувати своє невелике відділення, а щоб туди не залізли діти, на дверцята можна поставити замок.

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Є також відділення без дверцят, у ньому на задній стінці прикріпляють дзеркало, а над ним вішають світильник. Зустрічаються моделі світильників, які додатково мають розетку, і вона згодиться для традиційних для ванни електроприладів – електробритви, фену та т. ін. У відкритому секторі можна зробити підставку для зубних щіток, наприклад, зроблену з тонованого оргскла.

  shafa3.jpg (122.76 Kb)

  Корпуси подібних шаф фахівці рекомендують робити з ламінованих ДСП, товщиною 15 мм. Для задньої стінки можна взяти водостійку фанеру шість міліметрів завтовшки. З’єднання деталей, виготовлених з ДСП роблять шипами з клеєм. Поверхню шафи слуд вкривати водостійкою фарбою. На стіні шафу прикріпляють на підвісах.

  Спочатку треба вирізати з ДСП деталі А-Е, деталь Ж вирізають з 6 мм фанери, а деталі К – з оргскла, або замовляють скляними (Малюнок 2). Передні кути деталей А та Б закругляють міні пилкою або електролобзиком.

  shafa4.jpg (46.71 Kb)

  В процесі складання корпусу прикріпляють тримачі полиць на деталях В та Г, та на деталях А, В, Г розмічують та свердлять отвори під шипи діаметром шість міліметрів. Спочатку ставлять на клею шипи в отвори деталей В та Г, потім склеюють деталі Б та Г, вставляють деталь Б в паз деталі В, вкритий клеєм. Після цього деталі А можна з’єднувати зі стінками В та Г. Корпус, що склали, тимчасово закріпляють великими струбцинами або ременями, підклавши під них дерев’яні прокладки.

  shafa5.jpg (165.61 Kb)

  Бічні ребра задньої стінки мають бути врівень з зовнішньою поверхнею бічних стінок. Для підвищення жорсткості конструкції краще прикріпити задню стінку на шурупах з пласкою голівкою до перегородок Г. Дверцята навішують на розрізаних по довжині рояльних петлях. Світильник треба обрати з урахуванням стилю дизайну ванної кімнати.

  shafa6.jpg (155.37 Kb)

  Рояльну петлю пригвинчують спочатку до дверцят, потім до корпусу. В задній стінці свердлять отвір для кабелю.

  . . . . . . . shafa7.jpg (39.46 Kb) Склярські роботи починають з того, що виготовляють підставку для зубних щіток. Для цього в пластині оргскла свердлять отвори діаметром 10-12 мм. Щоб зігнути лист отгскала у вигляді літери П, місця згину нагрівають, накривши інші частини алюмінієвою фольгою.


  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

   
  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  03 Jun 2022 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Тераса. 50 Ідей

  19 Sep 2022 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Дизайн великої кухні в світлих...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Всім власникам великого кухонного простору п...

  Камін в інтер'єрі. 100 ідей

  11 Nov 2022 ,fersht
  Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Простір під сходами - функціон...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Правильно використаний простір під сходами д...

  Маленькі кухні - дизайн

  11 Nov 2022 ,fersht
  За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

  Смарт кухні. Ідеї дизайну

  11 Nov 2022 ,fersht
  У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up