Горище чи пентхаус

By: Євген

gorisze1

Беззаперечна перевага мансарди – можливість використання великих площ, що зазвичай важко зробити на нижчих поверхах, де має розміститися велика кількість кімнат.

Треба не втрачати цю можливість, та обживатися на горищі, використовуючи всі незвичайні його принади.

Сучасні технології дозволяють перетворити горище у повноцінний житловий простір. Особливості конфігурації цієї зони будинку допомагають дизайнерам створювати тут досить цікаві інтер’єри.

. . . . . . . .

gorisze2

Сучасні уявлення про комфорт потребують присутності поряд зі спальнею санвузла. Тобто – на мансарду треба провести додаткові комунікації.

gorisze3

Обладнання кухні під дахом потребує прокладання багатьох комунікацій, а користування нею буде пов’язано з постійними пересуваннями між поверхами. Молодим це, звісно, проблеми не створить, а от обладнання кухні на мансарді дозволить використовувати для неї більші площі та дасть додаткові можливості для ефектних ідей та знахідок.

gorisze4

Спальня з робочим місцем на мансарді, це ідея, яка може бути реалізована в різних силях та з використанням оригінальних дизайнерських рішень. Така компоновка забезпечує тишу та ізольованість, яких не вистачає при роботі вдома.

gorisze5

Ще один варіант облаштування мансарди – вітальня з робочим місцем. Тут можна зібратися усією родиною, або попрацювати за столом на самоті.

. . . . . . . .

gorisze6