Життя під схилом даху / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Життя під схилом даху


pid_shilom_dahu0.jpg (73.13 Kb)

Що робити з приміщенням під самим дахом?

pid_shilom_dahu1.jpg (63. Kb)

Можна, наприклад, облаштувати мебельну стінку з поличками. В мансарді з’являється затишний куточок, де можна відпочити з книгою або за телевізором. Це зовсім нескладно при малій (~60 см) висоті. Спрощує рішення Використання секційних меблів зі стелажами. За мебельною стінкою розташовується підсобне приміщення площею десь у чотири квадратних метри. Якщо комбінувати відкриті полиці з корпусними елементами, можна створити функціональні зони, де розмістяться фрагменти інтер’єру. Привабливі фіранки можна натягнути паралельно похилій стіні, чим довершити оформлення приміщення.

pid_shilom_dahu2.jpg (76.13 Kb)

Можна також облаштувати місце для рукоділля, або інших улюблених занять. В невеличкій мансардній кімнаті робочу зону можна влаштувати у вигляді стелажа, відкритого з двох сторін, причому одна з бокових стінок має бути паралельною похилій стіні, яка повторює конструкцію даху.

Між цією стіною та дахом слід розташувати похилі полиці завширшки тридцять сантиметрів. Стільниця робочого столу складається з двох щитів, що з’єднані шарнірами та вбудовані в стелаж. Ширина та глибина цих щитів дорівнює відповідно ширині та глибині стелажа. Щити мають можливість ковзати між двома парами рейок, що закріплені на бокових стінках стелажу. Коли виникає необхідність прибрати робочий стіл, щити зсувають таким чином, щоби один з них мав можливість опуститися. Якщо настає час зайнятися рукоділлям, щит підіймають та зсувають вперед так, щоби шарніри кріплення щитів були розташовані всередині полки.

pid_shilom_dahu3.jpg (87.77 Kb)

Під похилою стіною можна зробити і альков –затишний спальний куточок. Для цього знадобиться, правда, велика кількість тканини, ще й подушок. Червоно-білі привабливі фіранки можна розвісити з використанням спеціальних карнизів таким чином, щоб тканина залишалась натягненою. За фіранку під нахиленою стіною ховають речі, які не слід тримати на виду, та розміщують біля ліжка дві тумби, в яких тримають постіль. По правий бук облаштовують саморобну поличку для білизни та одягу, яка повторює рельєф стіни. З лівого боку, за тумбою, роблять звичайну перегородку з ДСП, за якою можуть знаходитися непокладні різні речі, наприклад, дошка для прасування та пилосос. У випадку необхідності ліжко можна закрити розсувною фіранкою.

pid_shilom_dahu4.jpg (69.16 Kb)

На похилій стінці можна розташувати кухонне начиння. Особливо на кухні, розташованій у подібному приміщенні досить мало місця. Тоді частину речей – кухолів, чашок та т. ін., підвішують на спеціальні решітці, закріпленій на похилій стіні. Це можна зробити за допомогою S-видних гачків.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

pid_shilom_dahu5.jpg (92.62 Kb)

Обідній стіл розташовують також біля стіни. Такий стіл на чотирьох можна зробити і самому. Просто на дві металевих ніжки кладеться дерев’яний щит, який з другого боку прикріпляється до стіни. Зекономити місце допоможе й невеличка дерев’яна відкрита шафа на коліщатках, в якій посуд буде завжди під рукою. Цю пересувну шафу можна закотити і під стільницю, і викочувати звідти при потребі. Стіни кухні краще оформити в неяскравій гамі кольорів, сіро-білого тону. Вертикальний смугастий малюнок візуально збільшить приміщення. Оживити цей сірий фон допоможе яскраве оббиття стільців та фіранок.

pid_shilom_dahu6.jpg (58.62 Kb)

pid_shilom_dahu7.jpg (52.71 Kb)Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

01 Mar 2021 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераси та веранди

01 Mar 2021 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою

Огорожі для квітників з бетону...

01 Mar 2021 ,konsol
Правильний вибір привабливого та довговічног...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

01 Mar 2021 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Mar 2021 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up