Ділянка в найкращому світлі / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Ділянка в найкращому світлі


svit0.jpg (79.87 Kb)

При облаштуванні ділянки фахівці наполегливо рекомендують не забувати про зовнішнє освітлення. І ввечері, і вночі адекватне освітлення та зональне підсвічування дозволять провести приємний відпочинок, здійснювати вечірні прогулянки.

У продажу можна знайти найрізноманітніші по конструкції та виконанню садово-паркові світильники – на стовпчиках, кронштейнах, настінні та наземні, умонтовувані. У якості джерела світла використовуються лампочки розжарювання, світлодіоди, енергозберігаючі. Напруга живлення для різних типів ламп також може бути різною – 220, 12, 24 Вольта. З’єднання світильників з домашньою електромережою виконують повітряним або підземним методом. Приклад організації садового освітлення з живленням світильників через заглиблений кабель показаний на фото 1 – 12.

Обираючи варіант вуличного освітлення треба забезпечити виконання вимог по електробезпеці. Для освітлення саду та архітектурного підсвічування слід використовувати лампи та освітлювальні прилади, які не бояться атмосферних впливів та безпечні в експлуатації. Обладнання ландшафтного освітлення має працювати весь рік, тому слід враховувати й сезонні особливості клімату. Наприклад, світильники, вмонтовані в покриття доріжок та майданчиків взимку знаходяться під льодом та снігом, тож можуть попасти під ківш снігоприбиральної техніки або ломик для руйнування льоду. Навесні ці світильники взагалі можуть опинитися під водою.

svit1.jpg (155.65 Kb)

1.В місцях встановлення ліхтарів видаляють дерен та викопують яму під основу вуличних світильників 2.В траншею глибиною 30 – 40 см укладають пластикову трубу х кабелем, що протягнутий всередині 3.У якості форми для відливання бетонних основ ліхтарів можна використати пластикове цеберко 4.Поліетиленова плівка, покладена у цеберко перед відливанням основ, полегшить їх виймання з форми 5.Перед встановленням основи ліхтаря на місце в чму слід протягнути кінці кабелю, укладеного до траншеї 6.Для кріплення ліхтаря в бетоні свердлять отвори під пластикові дюбелі 7.Електричні під’єднання слід робити уважно та ретельно, використовуючи клемні коробки та ізолюючи з’єднання

svit2.jpg (110.83 Kb)

8.Виконавши електричні з’єднання, ліхтарний стовпчик прикріпляють до основи 9.В світильник вкручують лампу, ставлять захисне скло та перевіряють роботу освітлення 10.Після цього можна закрити світильник дашком, завернувши гвинти кріплення 11.Траншеї з укладеними кабелями та ями навколо бетонних основ засипають ґрунтом, що вийняли, та трамбують його 12.Залишається укласти дерен, що зняли раніше, і вважати роботу зробленою

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Світильники з галогенними лампами дають яскраве, м’яке та тепле світло. Такі лампи довше працюють, ніж звичайні лампи розжарювання. Їх використовують для освітлення під’їзних шляхів, майданчиків, садових стежок, для підсвічування фасадів та крон дерев. Особливий тип – умонтовувані світильники. Їх встановлюють таким чином, що вони майже не випинаються відносно поверхні кріплення. Світильники з галогенними лампами живляться як від мережи 220 В, так і через трансформатори від напруги у 12 В.

  Світильники зі світлодіодами (LED) – це напівпровідникові прилади, що в стані випромінювати світло у різних діапазонах видимого спектру (білий, червоний, синій, зелений, жовтий).Світильники зі світлодіодами ідеальні для підсвічування невеличких рослин та кущиків, щаблів сходів, доріжок та стежин. Дякуючи малому енергоспоживанню вони в стані працювати автономно від невеликих акумуляторів, які до того ж можна під заряджати від сонячних батарей. Особливо привабливі світлодіоди, складені у гірлянди та стрічки з пластику. З х допомогою створюються різні ефекти – від новорічної ялинки до зоряного неба, або «живих» вогнів. Термі служіння світлодіодів дуже великий, вони безпечні в експлуатації.  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  30 Nov 2020 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  16 Mar 2020 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Тераса. 50 Ідей

  01 Mar 2021 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Дитяча кімната для дівчинки, н...

  14 Apr 2021 ,orest
  Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

  20+ гарних маленьких умивальни...

  14 Apr 2021 ,orest
  Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

  Чорний колір у ванній кімнаті ...

  13 Apr 2021 ,orest
  Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

  Новий тренд декорацій інтер’єр...

  13 Apr 2021 ,orest
  Африканську трава пампас найчастіше використо...

  Ідеї декорацій для великодня 2...

  13 Apr 2021 ,orest
  красиві декорації для великодня

  Тенденції дизайну інтер’єру на...

  09 Apr 2021 ,orest
  Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up