Ділянка в найкращому світлі / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Ділянка в найкращому світлі


svit0.jpg (79.87 Kb)

При облаштуванні ділянки фахівці наполегливо рекомендують не забувати про зовнішнє освітлення. І ввечері, і вночі адекватне освітлення та зональне підсвічування дозволять провести приємний відпочинок, здійснювати вечірні прогулянки.

У продажу можна знайти найрізноманітніші по конструкції та виконанню садово-паркові світильники – на стовпчиках, кронштейнах, настінні та наземні, умонтовувані. У якості джерела світла використовуються лампочки розжарювання, світлодіоди, енергозберігаючі. Напруга живлення для різних типів ламп також може бути різною – 220, 12, 24 Вольта. З’єднання світильників з домашньою електромережою виконують повітряним або підземним методом. Приклад організації садового освітлення з живленням світильників через заглиблений кабель показаний на фото 1 – 12.

Обираючи варіант вуличного освітлення треба забезпечити виконання вимог по електробезпеці. Для освітлення саду та архітектурного підсвічування слід використовувати лампи та освітлювальні прилади, які не бояться атмосферних впливів та безпечні в експлуатації. Обладнання ландшафтного освітлення має працювати весь рік, тому слід враховувати й сезонні особливості клімату. Наприклад, світильники, вмонтовані в покриття доріжок та майданчиків взимку знаходяться під льодом та снігом, тож можуть попасти під ківш снігоприбиральної техніки або ломик для руйнування льоду. Навесні ці світильники взагалі можуть опинитися під водою.

svit1.jpg (155.65 Kb)

1.В місцях встановлення ліхтарів видаляють дерен та викопують яму під основу вуличних світильників 2.В траншею глибиною 30 – 40 см укладають пластикову трубу х кабелем, що протягнутий всередині 3.У якості форми для відливання бетонних основ ліхтарів можна використати пластикове цеберко 4.Поліетиленова плівка, покладена у цеберко перед відливанням основ, полегшить їх виймання з форми 5.Перед встановленням основи ліхтаря на місце в чму слід протягнути кінці кабелю, укладеного до траншеї 6.Для кріплення ліхтаря в бетоні свердлять отвори під пластикові дюбелі 7.Електричні під’єднання слід робити уважно та ретельно, використовуючи клемні коробки та ізолюючи з’єднання

svit2.jpg (110.83 Kb)

8.Виконавши електричні з’єднання, ліхтарний стовпчик прикріпляють до основи 9.В світильник вкручують лампу, ставлять захисне скло та перевіряють роботу освітлення 10.Після цього можна закрити світильник дашком, завернувши гвинти кріплення 11.Траншеї з укладеними кабелями та ями навколо бетонних основ засипають ґрунтом, що вийняли, та трамбують його 12.Залишається укласти дерен, що зняли раніше, і вважати роботу зробленою

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Світильники з галогенними лампами дають яскраве, м’яке та тепле світло. Такі лампи довше працюють, ніж звичайні лампи розжарювання. Їх використовують для освітлення під’їзних шляхів, майданчиків, садових стежок, для підсвічування фасадів та крон дерев. Особливий тип – умонтовувані світильники. Їх встановлюють таким чином, що вони майже не випинаються відносно поверхні кріплення. Світильники з галогенними лампами живляться як від мережи 220 В, так і через трансформатори від напруги у 12 В.

  Світильники зі світлодіодами (LED) – це напівпровідникові прилади, що в стані випромінювати світло у різних діапазонах видимого спектру (білий, червоний, синій, зелений, жовтий).Світильники зі світлодіодами ідеальні для підсвічування невеличких рослин та кущиків, щаблів сходів, доріжок та стежин. Дякуючи малому енергоспоживанню вони в стані працювати автономно від невеликих акумуляторів, які до того ж можна під заряджати від сонячних батарей. Особливо привабливі світлодіоди, складені у гірлянди та стрічки з пластику. З х допомогою створюються різні ефекти – від новорічної ялинки до зоряного неба, або «живих» вогнів. Термі служіння світлодіодів дуже великий, вони безпечні в експлуатації.  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

   
  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Тераса. 50 Ідей

  08 Mar 2023 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

  Підсвічник своїми руками

  26 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

  Садовий декор з дерева

  24 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

  Декор для саду

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

  Клумби своїми руками з підручн...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

  Клумби біля хати з камінням св...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

  Формування клумби

  08 May 2023 ,fersht2
  Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up