Монтаж арматури для умивальника / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Монтаж арматури для умивальника


arm_umiv0_6.jpg (60.72 Kb)

Коли встановлюють раковину умивальника, важливим елементом роботи є правильне складання арматури та сифону. В сифоні є водяний затвор (дихальний клапан), що не дає виходу запаху з каналізації. Грубе сміття, що попадає в раковину, осідає в стакані сифону. Його можна відкручувати для очищення від осаду.

Про монтаж змішувача розповімо на прикладі приладу з двома кранами. Недоліком цього приладу є додаткова витрата води, яка уходить під час регулювання бажаної температури води. Коли в помешканні встановлені водяні лічильники, вельми важливо підібрати оптимальну арматуру, тому в цьому випадку краще встановлювати змішувач з одним важелем. Якщо використовується не централізоване гаряче водопостачання, а місцевий водонагрівач, то тип змішувача великої ваги не має, оскільки температура води встановлюється заздалегідь і водонагрівач автоматично її регулює.

arm_umiv0_1.jpg (28.02 Kb)

Раковину кожен обирає за своїм смаком. Ще на вибір можуть впливати розміри ванної кімнати та місце розташування приладу. Але головне, щоб до раковини успішно підійшов змішувач. Наприклад, до мілкої раковини погано личить змішувач з високим «гусаком», бо навіть при малому натиску води бризки будуть розлітатися за межі раковини.

Раковину виставляють таким чином, щоби відстань межи її верхнім ребром та підлогою не була більше 81 – 87 сантиметрів. У нашому випадку умивальник слід монтувати з урахуванням системи схованої прокладки труб, яка вже є.

Перш ніж назавжди закріпити раковину, на її задню сторону наносять силіконовий герметик. Це потрібно для забезпечення герметичності місця контакту раковини зі стіною та забезпечення м’якості цього примикання. Зашпарувати силіконовий шов між стіною та раковиною можна і по закінченню монтажу.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

Деталі змішувача, зливу та сифону.

arm_umiv0_2.jpg (45.38 Kb)

Змішувач має підведення для гарячої та холодної води. Б. Злив раковини. Деталь, що справа, уставляється в стічний отвір раковини знизу, а дві інші – згори. В. Різні типу сифону – стаканний та трубчастий.

arm_umiv0_3.jpg (53.6 Kb)

У стіні, вкритій кахельними плитками та схованою прокладкою труб мають бути дві шпильки для кріплення раковини Для з’єднання труб, що підводять воду на два кутових крани навивають тефлонову стрічку Кутові крани приєднують до труб гарячої та холодної води. З’єднання арматури. До змішувача підводять два підвідні скорочені гнучкі шланги

arm_umiv0_4.jpg (42.5 Kb)

Після того обидва шланги протягують крізь отвір у раковині, одночасно складаючи з нею змішувач За допомогою особливих кріпильних елементів (гайка та підкладна шайба) змішувач щільно привертають до раковині Верхній елемент ковпачку зливу вводять разом з ущільненням згори у стічний отвір, а знизу лаштують ще одне ущільнення та прикручають нижню частину зливу Раковину навішують на шпильки та закріпляють гайками, наносячи перед тим на тильний бік раковини силіконову масу

arm_umiv0_5.jpg (45.29 Kb)

В отвір труби для стоку ставлять широке ущільнювальне кільце, що є у комплекті арматури На сифон, що склали, ставлять розетку та крізь ущільнювальне кільце вставляють його у стічну трубу Закріпивши раковину, до потрібних кутових кранів прикручують підвідні шланги гарячої та холодної води Монтаж сифону . Для прилаштування сифону по місцю, можливо, прийдеться відпиляти його трубу по довжині

arm_umiv0_6.jpg (60.72 Kb)

Між сифоном та зливом, що виступає з раковини, кладеться ущільнювальне кільце Тепер треба лише крутити сифон до зливу Таким буде умивальник після монтажу раковини та арматури. Замість тумби сифон може бути схований і за звичайним щитком у вигляді напівколонки.


Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up