Встановлення терморегулятора своїми руками / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Встановлення терморегулятора своїми руками


termoregulyator0.jpg (29 Kb)

За допомогою сучасних терморегуляторів можна підтримувати комфортний мікроклімат і навіть заощаджувати, якщо мова йде про приватний будинок.

Не так давно на ринку з’явилися терморегулятори з мікропроцесорним керуванням та рідкокристалічним дисплеєм. Електронний термостат дозволяє не просто задавати температуру повітря в приміщенні, але й програмувати її зміни залежно від часу доби та дня тижня. Крім того, інтелектуальний датчик реагує на різке пониження температури при провітрюванні приміщення. Відключаючи радіатор на цей час терморегулятор запобігає марним витратам тепла.

Прикладом такого регулятору є термоелемент Danfoss Living Eco з чутливістю 0,5 градуси та швидкістю реакції на зміни температури у приміщенні у одну хвилину. Настроюють терморегулятор за допомогою трьох кнопок та меню на дисплеї. Діапазон регулювання температури повітря у приміщенні +4 - +28 градусів. Передбачена функція блокування від дітей.

Терморегулятори можна встановлювати як в одно трубні, так і в двотрубні системи опалення, але в останніх для кожного радіатора має бути передбачений байпас.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Монтаж механічного терморегулятора під силу кожному домашньому умільцю, який має хоч який досвід сантехнічних робіт. Основні етапи монтажу вказані на (1-6). У випадку встановлення терморегулятора на радіатор, вкритий за декоративною панеллю, температура в зоні терморегулятору буде помітно вище за температуру повітря в приміщенні. У цьому випадку слід використати термоелемент дистанційного керування, який встановлюють на стіні.

termoregulyator1.jpg (37.13 Kb)

1. Знятий з клапану хвостовик з накидною гайкою вкручують у пробку радіатора шестигранником на 12. Нарізь ущільнюють стрічкою ФУМ або сантехнічними нитками.

2. На корпус термоканалу нагвинчують накидну гайку клапана та затягують ключем на 22. Додаткової герметизації для цього з’єднання не треба.

termoregulyator2.jpg (51.74 Kb). . . . . .

Знявши захисний ковпачок з клапана, налагоджують термоелемент, після чого надягають термоголівку на клапан, піджавши до кінця кільце з пелюстками до тріску

termoregulyator3.jpg (21.24 Kb)

Корпус клапана навертають на підвідну трубу, перед тип ущільнивши нарізь.

Забезпечити хату теплом можна як від центральної магістралі теплопостачання, так й від індивідуальної системи опалення – котла або теплової помпи.

У випадку з центральним опаленням встановлення терморегулятора чи навряд виправдана, адже вартість теплових лічильників досить висока. При індивідуальному опаленні терморегулятор дійсно допоможе з розумом витратити тепло, що одержується. При його встановленні, при тому, слід врахувати що, завдяки зношеності магістральної мережі терморегулятори можуть швидко засмітитися та вийти з ладу. Тому необхідне встановлення фільтрувальної системи або подавання попередньо очищеного теплоносія. В систему опаленні окрім води можна заливати й антифризи, та спеціальні суміші для систем опаленні на основі антифризу.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up