Встановлення терморегулятора своїми руками / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Встановлення терморегулятора своїми руками


termoregulyator0.jpg (29 Kb)

За допомогою сучасних терморегуляторів можна підтримувати комфортний мікроклімат і навіть заощаджувати, якщо мова йде про приватний будинок.

Не так давно на ринку з’явилися терморегулятори з мікропроцесорним керуванням та рідкокристалічним дисплеєм. Електронний термостат дозволяє не просто задавати температуру повітря в приміщенні, але й програмувати її зміни залежно від часу доби та дня тижня. Крім того, інтелектуальний датчик реагує на різке пониження температури при провітрюванні приміщення. Відключаючи радіатор на цей час терморегулятор запобігає марним витратам тепла.

Прикладом такого регулятору є термоелемент Danfoss Living Eco з чутливістю 0,5 градуси та швидкістю реакції на зміни температури у приміщенні у одну хвилину. Настроюють терморегулятор за допомогою трьох кнопок та меню на дисплеї. Діапазон регулювання температури повітря у приміщенні +4 - +28 градусів. Передбачена функція блокування від дітей.

Терморегулятори можна встановлювати як в одно трубні, так і в двотрубні системи опалення, але в останніх для кожного радіатора має бути передбачений байпас.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Монтаж механічного терморегулятора під силу кожному домашньому умільцю, який має хоч який досвід сантехнічних робіт. Основні етапи монтажу вказані на (1-6). У випадку встановлення терморегулятора на радіатор, вкритий за декоративною панеллю, температура в зоні терморегулятору буде помітно вище за температуру повітря в приміщенні. У цьому випадку слід використати термоелемент дистанційного керування, який встановлюють на стіні.

termoregulyator1.jpg (37.13 Kb)

1. Знятий з клапану хвостовик з накидною гайкою вкручують у пробку радіатора шестигранником на 12. Нарізь ущільнюють стрічкою ФУМ або сантехнічними нитками.

2. На корпус термоканалу нагвинчують накидну гайку клапана та затягують ключем на 22. Додаткової герметизації для цього з’єднання не треба.

termoregulyator2.jpg (51.74 Kb). . . . . .

Знявши захисний ковпачок з клапана, налагоджують термоелемент, після чого надягають термоголівку на клапан, піджавши до кінця кільце з пелюстками до тріску

termoregulyator3.jpg (21.24 Kb)

Корпус клапана навертають на підвідну трубу, перед тип ущільнивши нарізь.

Забезпечити хату теплом можна як від центральної магістралі теплопостачання, так й від індивідуальної системи опалення – котла або теплової помпи.

У випадку з центральним опаленням встановлення терморегулятора чи навряд виправдана, адже вартість теплових лічильників досить висока. При індивідуальному опаленні терморегулятор дійсно допоможе з розумом витратити тепло, що одержується. При його встановленні, при тому, слід врахувати що, завдяки зношеності магістральної мережі терморегулятори можуть швидко засмітитися та вийти з ладу. Тому необхідне встановлення фільтрувальної системи або подавання попередньо очищеного теплоносія. В систему опаленні окрім води можна заливати й антифризи, та спеціальні суміші для систем опаленні на основі антифризу.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

01 Mar 2021 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераси та веранди

01 Mar 2021 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою

Огорожі для квітників з бетону...

01 Mar 2021 ,konsol
Правильний вибір привабливого та довговічног...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

01 Mar 2021 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Mar 2021 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up