Боротьба з ожеледдю / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Боротьба з ожеледдю


ozh0.jpg (85.71 Kb)

Незабаром зима. Це не тільки веселі свята, подарунки, ялинки та вертепи. Це ще й ожеледь, перелом шийки стегна, інвалідність, прикутість до ліжка, повільне угасання у страшних муках. Але ключове слово тут – ожеледь, та якщо успішно боротися з цим зимовим явищем, нічого небезпечного погрожувати не буде.

. . . . . . .

Хімічні препарати проти ожеледі

Найбільш розповсюдженими засобами для боротьби з льодовою поверхнею на доріжках є хімічні препарати, а серед них у першу чергу - сіль. Вона недорога, легкодоступна, але це далеко не найефективніший засіб боротьби з ожеледдю, адже сіль проявляє свої якості при температурі не нижче -10 - -12 градусів. Якщо температура продовжує знижуватися, ефективність цього засобу знижується в рази. Але це не все – сіль несе шкоду навколишньому середовищу. Коли сніг починає танути, сіль убирається в землю та несе суттєві збитки деревам та кущам.

Сучасні реагенти проти ожеледі

Багато людей ставляться до них з пересторогою, побоюючись зіпсувати свій одяг та взуття. Вони роз’їдають шкіру, пошкоджують коріння дерев, та й домашні тварини можуть від них труїтися.

. . . . . . .

Але серед них є й інертні речовини. Наприклад, засіб «Комфорт Дім. Антилід», це екологічно безпечний препарат для боротьби з ожеледдю. До його складу входить хлористий магній, який успішно використовують у сільському господарстві, як мінеральний підкорм для рослин та тварин. Якщо виконувати норми застосування, цей препарат не провокує корозії металу, не роз’їдає шкіру взуття. Коштує, правда, разів в сім дорожче солі.

Засипки проти ожеледі

Якщо хтось у будь-якому випадку проти використання хімічних речовин – має альтернативу у вигляді засипок. Вони істотно знижують слизькість льоду так, що по ньому можна спокійно ходити. Самим розповсюдженим засобом тут є безперечно пісок, який льоду не розтоплює, але слизькість його зменшує. Крім піску, у регіонах, де у пічках палять вугіллям, замінником піску є жужелиця, шлак, який залишається після спалення вугілля. Якщо будинок знаходиться у приватному секторі, то, посипавши доріжки у дворі піском або жужелем, можна без остраху гуляти по рідному подвір’ю, не боячись послизнутися. Недолік цього варіанту боротьби з ожеледдю проявляється навесні, коли розтає лід та сніг, та на клумбах, газонах та доріжках з’являється пісок або жужелиця.

ozh2.jpg (76.64 Kb)

Екологічно безпечними продуктами є гранітне та мармурове кришиво. Тому така засипка є найпопулярнішою у Європі. Кришиво дуже міцне, не має агресивних компонентів у своєму складі, воно ефективне навіть при найсильнішій ожеледі, а шляхове покриття та взуття від нього не псуються.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Для засипок зазвичай використовують кам’яне кришиво фракції від двох до шести міліметрів.

Але найбільш бюджетним варіантом є звичайна зола – продукт згоряння деревини. Для володарів печей на дровах це – найкращій варіант. Грубі вуглики, які обов’язково залишаються в золі не дають нозі послизнутися. Крім того, темний колір золи притягує сонячні промені, тож лід, який скував доріжку – швидше розтане. До того ж у сільському господарстві зола використовується ще й у якості добрива, тому рослини у дворі або газонні галявини від золи не постраждають.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up