Декупаж меблів / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Декупаж меблів


dekup00.jpg (86.34 Kb)

Можливо ви ніколи не захоплювались технікою декупажу і не практикувались в цьому напрямі, але напевно чули про неї. На всякий випадок нагадаємо, що декупаж, це декорування меблів, за допомогою різноманітних аплікацій, які можна вирізати з паперових серветок, шпалер чи паперу та приклеїти на поверхні меблів, що створить ілюзію художнього розмалювання. Закінчивши етап з розташуванням та приклеюванням оновлені поверхні вкривають лаком з метою надання їй блиску та тривкості. Для покращання меблів декором технікою декупажу можна використовувати найрізніші матеріали. Це може бути мереживо, будь-які малюнки на папері, серветках та шпалерах, будуть личити також тканини та шкіра.

За допомогою техніки декупажу можна достеменно перетворити старі та неоригінальні меблі.

Таким чином, по-перше – треба мати що оновлювати (ось той комод в куті, що давно вже милить око), по-друге засвоїти техніку декупажу, яку краще вивчати та практикувати крок за кроком, тоді ви зможете не тільки собі, а й друзям зі старого або занадто простого меблевого об’єкту справжню дизайнерську річ.

Наприклад, вивчимо цю техніку на прикладі того самого комоду, що в куточку. Будемо оклеювати його газетами, при тому слідуючи нашим рекомендаціям ви зможете справитися з будь якими меблями.

Спочатку підготуємо інструменти та матеріали. Нам знадобляться нарізані газети, дрібнозерниста шмергельна шкірка, спирт, ганчірки, герметик, яким заливають дірки, клей для купажу, або звичайний ПВА, пензлі-губки, прозора поліуртанова ґрунтовка або безкольоровий лак на акрилполіуретановій основі, три шкіряних смужки для виконання нових шухлядних ручок

Тепер – крок за кроком вивчаємо техніку.

КРОК 1. Декоруємо комод, наприклад, RAST за допомогою звичайних газет. Спочатку готуємо комод – ручки відкручуємо, герметиком заливаємо дірки від ручок (якщо плануємо змінити їх на нові), обробляємо поверхню дрібнозернистою шмергельною шкіркою, чистому комод ганчірками, які змочуємо у спирті, після чого витираємо його, щоб був сухий.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

КРОК 2. На поверхню комода наносимо пензликом-губкою декупажний клей, або ПВА. Газети для заклеювання комоду мають бути вогкими – тобто охайно зволожуємо їх водою. Далі – накладаємо газети на меблеву поверхню, розправляємо та розгладжуємо кожну з них, проводячи до країв від центру вологими руками. Зайві пузирі повітря виганяємо з-під газети валиком або губкою. Заклеєний таким чином комод має сохнути цілу ніч.

dekup01.jpg (38.75 Kb)

КРОК 3. Зранку, коли комод висохне, на його поверхню наносимо безкольорову ґрунтовку або акрило-поліуретановий лак в чотири п’ять шарів. Між кожним нанесенням має пройти ціла година. Коли ґрунтовка висохне ручки можна встановити на місце, але можна змайструвати й оригінальні ручки зі шкіряних смужок, звернувши їх у петельку, та прикріпивши до верхнього краю кожної з шухляд.

Приймайте роботу! Оновлений ретро-комод готовий!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Какие плодовые деревья посадит...

27 Nov 2020 ,fersht
Сочные яблоки, ароматная вишня, медовая слива...

Квіткова клумба за 1 день. Іде...

25 Sep 2020 ,fersht
Затишний, сонячний сад у літню пору перетв...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up