Додаткові заходи для захисту приміщення від злодіїв / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Додаткові заходи для захисту приміщення від злодіїв


dod_zahist0.jpg (142.01 Kb)

Як зрозуміти, що сторонні особи зацікавились вашим житлом

Сторонні у під’їзді

Плануючи пограбувати чергову квартиру, зловмисники спочатку кілька днів спостерігають за її мешканцями, щоб зрозуміти, коли вони частіше за все відсутні. Якщо ви помітили, що на сходовій клітці, в під’їзді чи на вулиці перед будинком постійно знаходяться незнайомі люди – інколи – одні й ті самі – терміново повідомляйте про це поліцію.

«Лівий» фотограф

Зломник з досвідом може скористатися послугами помічника-наводчика. Той знаходить квартиру, яка, на його погляд підходить для зламу, та фотографує все, що може згодитися для майбутньої «операції» - під’їзд, розташування квартири на сходовій клітці, її вікна, та навіть хазяїв та членів їх сімей. Випадково виявивши такого «фотографа» можна зробити висновок, що на ваше майно почалося плювання.

Дзвінки по домофону та печиво на килимку

Для визначення найкращого моменту для крадіжки професійні злодії зазвичай використовують різноманітні хитрощі. Намагаючись з’ясувати, коли мешканці вдома, а коли їх немає, злочинці кілька разів на день дзвонять по домофону, та кажуть, що помилилися, якщо хтось бере слухавку, після чого відключаються. Ще одна хитрість – печиво на килимку біля дверей. Роздушене печиво говорить про те, що хазяї вже вийшли та квартира, можливо, порожня.

Технічні рішення

РЕВУН

dod_zahist1.jpg (9.83 Kb)

Цей досить недорогий пристрій можна придбати в магазині або скласти самостійно. Складається він з блоку керування, потужного динаміка та датчиків на дверях та вікнах. В момент зламу датчики відправляють сигнал на блок керування та вмикається голосна сирена гучністю до 120 дб. Вважається, що почувши сирену, злочинці почнуть тікати, не встигнувши поласувати чужим.

GSM-СИГНАЛІЗАЦІЯ

dod_zahist2.jpg (.45 Kb)

Така система має у своєму складі велику кількість різноманітного обладнання. Це інфрачервоні сенсори руху, камери спостереження, програмований блок керування з GSM-каналом, пристрої охорони для вікон та дверей, блок живлення. Працювати така СМАРТ сторожа може як на базі платформи «Розумний дім», так і без неї.

Якщо у приміщенні опиняється сторонній, система тут же висилає повідомлення на мобільний телефон хазяїна. Далі вмикаються камери та хазяїн може швидко оцінити ступінь небезпеки, побачивши те, що сталося, на екрані смартфону або планшета. Якщо взяти до уваги велику вартість цих приладів, є сенс підключити їх до пульту позавідомчої охорони, щоб зекономити час та нерви. Більш бюджетним рішенням є система, складена лише на основі датчиків руху та блока керування з можливістю відправлення SMS повідомлення.

ЕФЕКТ ПРИСУТНОСТІ

Цей метод є привабливим для тих, хто ще не платити великі кошти, але вимушений надовго залишати своє житло. Це нескладний пристрій з фоторезистором, яке треба встановити біля вікна. Коли настає темний час доби пристрій автоматично вмикає світильники на стелі або на стіні. Щоб потім не сильно переживати з приводу рахунків за електрику, краще використовувати прилади електричного освітлення з світлодіодними або енергозберігаючими лампами. При бажанні можна також запрограмувати автоматичне вмикання/вимикання телевізора або радіоприймача.

Бюджетні хитрощі

НАКЛЕЙКИ (СТІКЕРИ)

Стікери з написом «Охороняється поліцією» або «Ведеться відеоспостереження» - це недорогий, але порівняно надійний засіб відлякувати злодіїв. Такі наклейки продають у спеціалізованих магазинах, але їх можна замовити і в типографії. Вони не мають відрізнятися за своїм зовнішнім виглядом від тих, що дають у відділі позавідомчої охорони.

МУЛЯЖІ

dod_zahist3.jpg (8.71 Kb)

Відмінний бюджетний засіб налякати викрадачів приватної власності. Такі муляжі дуже добре працюють разом з наклейками. Вони привабливі тим, що впізнати в них «фальшивку» досить складно, адже кожний макет є точною копією відповідного обладнання, при цьому там присутні працюючі світлодіоди, які живляться від батарейок або акумуляторів. Зазвичай, компанії, які продають системи безпеки, реалізують і їхні муляжі.

ТАМБУРНІ ДВЕРІ

dod_zahist4.jpg (20.37 Kb)

Якщо квартири на поверсі об’єднані одним тамбуром, домовтесь з сусідами про встановлення металевих дверей. Для домушників час має вирішальне значення, тому возитися з тамбуром їм хочеться не дуже сильно. Однак, муляжі та фальшиві наклейки також не зашкодять.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

Клумби своїми руками з підручн...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

Клумби біля хати з камінням св...

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

Формування клумби

08 May 2023 ,fersht2
Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up