Дровник в стилі Хай-Тек / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Дровник в стилі Хай-Тек


kamin1.jpg (65.53 Kb)

У кожного каміну є стандартний набір аксесуарів – щипці, кочерга, дровник. Якщо камін виконаний в стилі хай-тек, то відповідними мають бути і аксесуари. Власноруч можна зробити дровник, який буде знаходитись в гармонії з вашим сучасним інтер’єром.

kamin2.jpg (66 Kb) . . . . .

У кожного каміну є стандартний набір аксесуарів – щипці, кочерга, дровник. Якщо камін виконаний в стилі хай-тек, то відповідними мають бути і аксесуари. Власноруч можна зробити дровник, який буде знаходитись в гармонії з вашим сучасним інтер’єром.

kamin4.jpg ( Kb) Малюнок 1. Схема дровника

Непростою задачею інколи є – занести до дому оберемок дров. Тут краще скористатися міні-дровником, який не боїться бруду та гідно виглядає в інтер’єрі. Його можна змайструвати власноруч.

Для виготовлення дровника знадобляться: дюралева трубка Ø 10х1 мм довжиною з 1800 мм, сталевий тросик Ø 5 мм довжиною 3000 мм, лист неіржавки сталі 500х350 мм товщиною 1,5 мм, двокомпонентний клей та деякі саморобні пристосування.

Спочатку за допомогою стусла слід акуратно розпиляти у розмір трубки (1), які будуть деталями каркасу майбутнього дровника (Малюнок 1). Потім прийдеться виготовити нескладне пристосування (кондуктор) для свердлення отворів трубках, яке складається зі шматка фанери з готовими отворами Ø 6 мм та трьох рейок, дві з яких є напрямними, а одна – упором (2). Технологія виконання отворів в трубках за допомогою цього пристосування проста (3). Спочатку трубку вкладають в пристосування та просвердлюють в ній отвір Ø 6 мм. Далі трубку перевертають та фіксують хвостовиком свердла. Просвердлюють другий отвір. Цим досягається паралельність отворів. Для свердлення отворів в трубці довжино. 260 мм упорну рейку прийдеться зміщувати.

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Отвори в трубці довжиною 260 мм роблять овальними. Для цього поряд з готовим отвором свердлять ще один, після чого ручною шліф-машинкою між ними прорізають перемички (4). Трубки після цього зроблені. Цією ж шліф-машинкою акуратно обрізають кінці тросика (5) та складають всю конструкцію на шматку фанери, використовуючи малярний скотч (6). Закріпивши складену конструкцію на боці за допомогою струбцин, готують двокомпонентний клей та акуратно заливають у трубки (7). Основа дровнику готова, залишається зробити під нього підставку.

  kamin5.jpg (41.28 Kb)

  1. За допомогою стусла ріжуть трубки потрібних розмірів. 2. Нескладне пристосування дозволяє свердлити в трубці отвори з паралельними осями 3. Спочатку свердлять один отвір, потім перевертають трубку, фіксують та свердлять другий отвір

  kamin6.jpg (43.09 Kb)

  4. Для виготовлення овальних отворів використовують міні-шліфмашинку 5. Цією ж шліф-машинкою підрізають кінці тросу 6. При складанні конструкції для тимчасової фіксації використовують малярний скотч

  kamin7.jpg (54.07 Kb)

  7. Для остаточної фіксації заливають у трубки двокомпонентний клей 8. Оправки з фанери для згинання листа неіржавки 9. За допомогою струбцин затискають лист в оправках

  kamin8.jpg (51.12 Kb)

  11. Щоб не подряпати підлогу, знизу на підставку клеять ніжки 12. Знімають захисну плівку

  Для підставки використовують лист неіржавки, який слід зігнути згідно з Малюнком 2. Щоб зробити це акуратно, потрібні оправки з фанери. Одну з них запилюють лобзиком під кутом 36 градусів (8). Закріпляють струбцинами лист між оправками (9) та згинають спочатку один бік листа, а потім – другий (10).

  kamin9.jpg (33.71 Kb)

  Потім з тильного боку зробленої підставки клеять самоклейні ніжки, щоб не дряпати підлогу (11). Вони можуть бути з будь якого матеріалу: гуми, пластику, фетру та т. ін. Відривають з листа неіржавки сталі захисну плівку (12) - та дровник готовий.  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

   
  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Тераса. 50 Ідей

  08 Mar 2023 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

  08 Mar 2023 ,fersht
  Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

  Підсвічник своїми руками

  26 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

  Садовий декор з дерева

  24 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

  Декор для саду

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...

  Клумби своїми руками з підручн...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для створення ...

  Клумби біля хати з камінням св...

  23 May 2023 ,fersht2
  У цій статті ви знайдете ідеї для клумби біл...

  Формування клумби

  08 May 2023 ,fersht2
  Сьогодні ми навчимо вас формувати красиві кл...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up