Дзеркало у передпокої / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Дзеркало у передпокої


Дзеркало є невід’ємною частиною будь-якого передпокою. Збудувавши власноруч незвичайний дзеркальний фасад з ергономічними полицями, що виступають за ним, можна не лише ушляхетнити інтер'єр, але й заощадити суттєві гроші на упорядкуванні житла.

dzerkpered1.jpg (76.35 Kb)

Орієнтовні розміри поличок із дзеркалом

П’ять яскраво розфарбованих полиць, розташованих за фасадною плитою з дзеркалом у повний зріст, хвилеподібна, ніби відірвана кромка фасадної плити – все кидається в очі одразу, як тільки опиняєшся у передпокої. Таке умеблювання ніде не придбати, але саме своїми руками зробити його не так складно.

Фасадну плиту у дзеркала та полички можна зробити з двох склеєних плит ДСП по 16 мм завтовшки кожна. Таким чином, їх спільна товщина складе 32 мм.

Висота фасадної плити – 235 мм. Її вага разом із дзеркалом буде досить великою, тому, крім базового кріплення потрібні й додаткові опори знизу, які б не залишали слідів на килимовому покритті підлоги.

Для цього фасадну плиту ставлять на ніжки, які можна, наприклад, зробити зі звичайних дверних обмежувачів з гумовим амортизатором.

Довжина кожної полиці – 130 см. Їх глибина обирається в залежності від вільного простору, якій є у вашому передпокої. Полички прикріпляють до фасадної плити за допомогою кутових стяжок.

dzerkpered2.jpg (82.07 Kb)

Ніжка – дерев'яний корок з повстяним підп’ятником, що прикріпляється саморізом. Всі відкриті кромки фасадної плити та полиць облицьовують меблевою накладкою. Дзеркало прикріпляють двосторонньою липкою стрічкою

З боку стіни кутові стяжки надягають на потайні утримувачі полиць. В кромках полиць бажано вирізати гнізда під основи утримувачів полиць , щоб вони щільно прилягали до стіни.

Плити для полиць краще розрізати при купівлі, в магазині або на складі. Вдома залишиться лише склеїти їх разом. Розміри фасадної плити – орієнтовні та при бажанні їх можна змінити.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up