Етажерка для косметики / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Етажерка для косметики


etkosm0.jpg (47.9 Kb)

За міськими традиціями багатоповерхових будинків ванна кімната має бути оснащена різноманітними полицями для накопичення засобів гігієни та косметики. Але зовсім не обов'язково залишати гроші в меблевому відділі магазину, коли їх можна витратити на ту ж косметику. А косметичну етажерку зробити власноруч.

etkosm1.jpg (78.94 Kb)

Майже всі варіанти полиць для ванної, які пропонують нам магазини виготовляються з металу або пластику – і це дуже добре, враховуючи специфічні умови ванної кімнати – підвищена вологість та перепади температури. У домашніх умовах складно виготовити щось подібне. Для домашнього майстра найбільш прийнятний матеріал – деревина. Але й з нього можна виготовити привабливий та корисний предмет меблів для ванної кімнати.

Можна, наприклад, змайструвати етажерку, в конструкції якої є декілька полиць, але архітектура якої не передбачає дверцят та стінок. Робити її не лише досить просто, але й достатньо цікаво – можна напружити та перевірити свою фантазію, засвоїти деякі нові способи роботи. Важливим є й те, що нарешті розійдуться залишки дошок з попередніх ремонтів, які накопичились на балконі та викликають стурбованість у рідних та близьких вам людей.

Що стосується конструкції то зупинитися можна на споруді, що підвішується на стінку, з трьох неглибоких поличок, габарити якої визначаються розмірами вільного місця на стіні.

Для роботи знадобляться дерев'яні рейки перерізом 20х40 мм, саморізи Ø 3,5х40 мм, деталі кріплення (петлі) для того, щоб підвісити виріб, акрилова фарба та декоративні прикраси.

Серед інструментів слід обрати шуруповерт, електричний лобзик, шліфмашинку, клейовий пістолет, олівець, трикутник, пензлі.

Послідовність роботи

Спочатку слід зробити хоч би ескізний проект майбутнього виробу. Там мають бути присутніми основні розміри, позначені розміри деталей та вказана їх кількість, визначений порядок їх з’єднання. Наприклад, на бічних стояках будуть закріплятися три вузьких полички. Запобіжні деталі: щоб нічого з поличок випадково не впало, на лицьовому боці планується встановити бар'єрні рейки.

etkosm2.jpg (63.46 Kb)

Головним будівельним матеріалом для виготовлення етажерки є рейки перерізом 20х40 мм. Перед складанням свердлять отвори під саморізи.

Згідно з ескізами розпилюють дерев'яні рейки визначеної довжини, зачищають всі деталі ручною шліфмашинкою та починають складання. Перед тим, як прикріпляти бар'єрні рейки, основну етажерку фарбують у білий колір. Самі бар'єри фарбують, наприклад, у голубий. Чекають, доки фарба кругом висохне та здійснюють остаточне складання.

etkosm3.jpg (81.52 Kb)

Основний каркас етажерки (стояки з поличками) фарбують у білий колір. Захисні (бар'єрні) рейки фарбують у блакитний колір.

На заключному етапі наклеюють декоративні елементи – черепашки, морські камінчики, зірочки тощо.

Тепер етажерка готова, її вішають на стіну, після чого вона в стані прийняти у свої надра шампуні, гелі для душу - різноманітну косметику для ванни.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up