Кухонна фурнітура: меблеві петлі та ручки / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Кухонна фурнітура: меблеві петлі та ручки


kf00.jpg (110.36 Kb)

На перший погляд різноманітні ручки, органайзери, петлі, висувні системи та т. ін. здаються досить незначними деталями кухонного гарнітуру. Насправді ж багато в чому саме від цих елементів залежить функціональність сучасної кухні.

kf001.jpg (111.71 Kb)

Меблеві петлі

Колись дверцята шаф прикріплялися до корпусу за допомогою карткових або рояльних петель, у яких було багато недоліків: їх видно, навіть, коли дверцята зачинені, кут відкривання нічим не обмежений, так само, як і швидкість руху дверей, вони складні у в монтажі та регулюванні. На щастя, в наші часи виробляється багато варіантів петель прихованого кріплення. Є й моделі для будь-якого кута повороту, накладного або вкладного фасаду, важких або легких дверцят.

kf00p.jpg (39.42 Kb)

Ручки

Одним з основних трендів дизайну кухонних меблів ось вже кілька десятиліть є навіть не функціональність, а зовнішня естетика. Якщо в старі часи кухня була виключно підсобним, технічним приміщенням, то зараз це один з головних просторів житлового приміщення. Саме тому стільки уваги при проектуванні меблів приділяють ручкам, адже це не лише функціональна деталь, але й важливий стильовий акцент, який може повністю перетворити не досить вражаючий фасад.

kf00r.jpg (56.73 Kb)

Монтаж

Щоб кухонні меблі слугували якнайдовше, а приготування їжі було лише задоволенням, а не боротьбою з меблями, слід купляти лише надійні петлі, відомих виробників (Blum, Hettich, Vault, Siro, Sagel). Якщо грошей не вистачає, краще придбати лише частину запланованих комплектуючих, та на деякий час відмовитись від, наприклад, амортизаторів та довідників, але монтувати лише якісну продукцію. Ознакою неякісної арматури є сколи, облой та задири, відсутність плавності в роботі та вишуканого зовнішнього вигляду. На якісну продукцію завжди розповсюджується гарантія.

Ручки для меблів бажано обирати такими, щоб вони гармоніювали з фасадом та загальним дизайнерським виглядом приміщення. Для інтер'єру в стилі лофт або хай-тек краще обрати ручки з матового або блискучого металу сріблястого кольору. Якщо ж дизайн квартири витриманий в класичному стилі, можна придбати й фурнітуру, зроблену «під золото».

У будь-якому випадку ручка має добре лягати в руку та бути зручною у використанні. Найбільш популярні моделі виготовлені у вигляді скоби, але й бувають й менш традиційні зразки: круглі, овальні, квадратні, з гладкою або рифленою поверхнею.

Краще не купляти вироби з пластику або скла – перші досить швидко втрачають всю свою привабливість, а другі надто ламкі і тому об них легко поранитися.

Монтаж сучасної арматури досить простий, але для встановлення петель, крім закрутки та дрилю знадобиться ще й інструмент для висвердлювання глухого отвору великого діаметру.

kf00f.jpg (46.52 Kb)

При самостійному монтажі петель, замість фрезеру, яким завжди користуються майстри, можна використовувати спеціальну насадку для шуруповерту – свердло Форстнера. Найбільш популярні діаметри чашок петель – 35 мм та 26 мм.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...

Дивани з фанери. Ідеї

29 Aug 2020 ,fersht
Дивани з фанери - досить дешевий і практичн...

Вітальня середніх розмірів

18 Aug 2020 ,fersht
Будь-яка вітальня повинна бути функціонально...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up