Альтанка своїми руками - сучасний піхід / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Альтанка своїми руками - сучасний піхід


patio-9.jpg (297.16 Kb)

Зовсім не є незрушним постулатом, щоб альтанка являла собою багатокутник зі шпилястим дахом. Це може бути сучасна споруда у хай-тек стилі – майданчик для відпочинку, що має багато корисних властивостей. Він може поєднувати поєднує в собі обідню зону, кухню з барбекю, та навіть міні-театр з літнім кінотеатром.

suchasnii_pidhid1.jpg (109.14 Kb). . . .

Об’єм альтанки розкривається всередину ділянки та ніби починає діалог з природою, що її оточує. Тераса зі скляними стінами – неочікуване, але досить ефектне рішення.

patio-10.jpg (272.26 Kb)

Така споруда у найбільшій мірі відкрита променям сонця, але коли виникне потреба, її можна швидко затінити шторами, що падають донизу. Простір об’єднує садовий та хатній інтер’єр.

В терасі зі скляними стінами меблі слід встановлювати у стилі цієї конструкції - такі ж лаконічні.

Дерев’яна альтанка має бути обов’язково оброблена спеціальними рідинами проти шкідників, фарбами, оліфою або лаками, що в стані захистити деревину від передчасного старіння та різного роду механічних деформацій.

Більш витонченим, але й більш коштовним варіантом є використання термодеревини, на яку не впливають примхи погоди, вона відмінно виглядає та не входить до раціону різних шашелів.

patio-1.jpg (3.86 Kb)

Віконні рами можна виконати знімними, тоді результатом буде альтанка-трансформер. Вона буде нагадувати колонаду влітку, в прохолодну ж пору року – полегшений варіант садового павільйону. У цьому випадку гриль, мангал, а вже тим більше – пічка-барбекю, що розташовані у цьому невеличкому приміщенні, слугуватимуть не лише для приготування їжі на гарячому вугіллі, але й для зігрівання.

patio-3.jpg (205.21 Kb)

Також важливо: в садибній альтанці бажано встановити освітлення, електричну розетку для блендера, чайника, тостера, крім того і джерело питної води. Роблять як «теплу» - дерев’яну підлогу, так і кам’яну - «холодну».

patio-4.jpg (188.43 Kb). . . .

Щоб зробити оригінальною класичну круглу або багатогранну альтанку та вона виглядала б неповторною, буває достатнім змінити кут нахилу її покрівля або скористатися особливим покрівельним матеріалом.

suchasnii_pidhid2.jpg (138.41 Kb)

Альтанка та садова пічка. Слід пам’ятати, що меблі, які встановлюють в зелених стінах, не повинні боятися води.

patio-5.jpg (166.4 Kb)

Садові кімнати (ще один варіант) в стані візуально збільшити навіть невеличку ділянку у шість соток. Можна спробувати розділити територію дачних володінь на декілька закритих кутків, та впевнитись у чарівній дії подібного планування. Стінами для таких кімнат можуть бути перголи, арки та тонкі решітки для в’юнких рослин. Частина такого зеленого приміщення зеленого може бути відокремлена ширмою, шторою або заскленою рамкою. Дерев’яні стінки, ажурним мереживом з сітки та перегородок і це буде чудовою опорою для в’юнких рослин, квіткових композицій. Ця чарівна конструкція в стані дарувати одночасно два зовсім різних почуття: закритого простору та поєднання з природою.

Тут можна влаштувати все, що завгодно: літню кухню та вітальню, дитячу кімнату та кабінет хазяїна. Відповідно, на майданчики слід провести воду та електрику для підключення ламп, приладу для відлякування комах, зовнішнього обігрівача, ноутбука, телевізора та інших електричних приладів. Звісно, багато з них надовго залишати на відкритому просторі не можна.

«Зелене» будівництво не потребує надто хитрого інструменту та особливих технологій. Знадобиться лише час та чіткий план посадки рослин, які обрані для цієї мети. Найпростіше з молодих дерев виростити шпалерник – посадку, яка в результаті зрощування, пригинання та обрізки перетвориться в цілковиту деревинну решітку, вкриту листям.

suchasnii_pidhid3.jpg (158. Kb)

Відпочивати краще серед квітів та зелені. Поряд з місцем відпочинку можна розташувати ароматні квітники, міні-водоймища або альпійські гірки.

suchasnii_pidhid0.jpg (134.6 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

30 Dec 2021 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

14 Feb 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн сходів в будинку. Всі в...

03 Jun 2022 ,orest
Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

Дизайн металевих сходів до буд...

03 Jun 2022 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

03 Jun 2022 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

Дизайн дитячої кімнати для дво...

03 Jun 2022 ,fersht
Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

Сходи до будинку своїми руками...

03 Jun 2022 ,konsol
Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

Дерев’яні та плетені огорожі д...

03 Jun 2022 ,konsol
Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up