Оаза в кімнаті / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Оаза в кімнаті


oaza3.jpg (101.81 Kb)

Коли у вас виникне бажання створити острівець зелені посеред кімнати, знайте, що це не просто можливо, але й не складно. Для цього можна спорудити квіткову колонаду з підставок, облицювавши їх плиткою.

Квіти та інші рослини виставляють не лише на підвіконнях, але й по всій квартирі, зосереджуючи їх у «зелені острівки». За допомогою кількох колон-підставок можна навіть створити цілу «квіткову оазу».

Квадратні колони-підставки виготовляють з чотирьох деталей з ДСП, щільно з’єднуючи їх між собою. Щоб не різати облицювальну плитку, розраховують розміри колон. Ширину плитки слід помножити на два, прибавити ширину шва та товщину плитки, а з того, що вийде, відняти товщину ДСП. Висоту колони з урахуванням розмірів плитки та ширини шва можна обрати і самостійно. Далі, по внутрішніх розмірах колони з ДСП вирізають два квадрати, призначених для днища та підставки під квітковий горщик. Всі деталі склеюють та фіксують шурупами-саморізами. Напрямні отвори попередньо зенкують під голівки шурупів. Для захисту ДСП від вологи коробку колони просочують ґрунтовкою, не забуваючи й про ребра деталей.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Після висихання ґрунтовки на поверхню колони наносять шар клею для плитки та втискають у нього плитки першого ряду. Коли клей підсохне, укладають другий ряд. Після висихання клею шви між плитками затирають, після чого миють поверхню вологою губкою. Верхні ребра стінок колони закривають профільною розкладкою, саджаючи її на клей та саморізи. Розкладку ґрунтують та фарбують так само, як і поверхні колони. Щоб важкі підставки разом з квітами можна було пересувати в потрібне місце, слід до днища кожної колони прикріпити по чотири невеличких мебльових колесики.

oaza1.jpg (119.31 Kb)

1. Лист ДСП розкроюють на деталі ручною дисковою пилою за допомогою напрямної дерев’яної рейки 2. Стінки та днище колони склеюють та фіксують саморізами або цвяхами. У будь-якому випадку знадобляться напрямні отвори. 3. Склеєний корпус ґрунтують для захисту від вологи. У якості ґрунту можна використовувати емульсію ПВА 4. Коли ґрунтовка повністю висохне, на поверхню, яка підлягає облицюванню, зубчастим шпателем рівномірно вкладають клей для плитки. 5. Кожну плитку акуратно втискають у шар клею. Плитки вкладають рядами, пильнуючи за однаковістю товщини швів. 6. Коли клей для плитки повністю схопиться, шви затирають. Колір складу для затирання обирають відповідно до кольору плитки та інтер’єру.

oaza2.jpg (.17 Kb)

7. Верхні ребра стінок колони для квітів та наклеєних плиток маскують профільною розкладкою. 8. Розкладки та внутрішню поверхню колон для квітів ретельно ґрунтують 9. Після підсихання ґрунту плитку захищають малярною стрічкою та фарбують внутрішню поверхню колони у потрібний колір

. . . . . .


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up