Обстава ванної кімнати

By: Євген

vanna0

Не так складно розмістити все що потрібно, включаючи пральну машину та деякі супутні меблі у великій ванній кімнаті. В невеликій же ванній кімнаті раціональним буде економити простір, встановивши душові огородження а не кабіни (1). Їх елементи виготовляють під конкретні розміри, тому кожен може обрати для ванни оптимальну конфігурацію.

Перегородки та стулки огородження роблять з полістиролу та товстого загартованого скла, яке може бути прозорим, матовим, кольоровим, зігнутим, з нанесенням декоративного орнаменту, малюнку або панно. Для створення потрібного дизайну виробники пропонують і великий вибір сталевою та мосяжної фурнітури.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Піддони для душу також випускають різних форм – квадраті, прямокутні, кутові з кривими та трапецієподібними обводами. При облаштуванні душової зони піддон прикріпляють до підлоги ванної, а на його бортик по периметру встановлюють скляні огорожі, які також прикріпляють до стін. Простір для водних процедур відкритий згори, що крім комфорту дає й те, що непотрібною стає додаткова вентиляція.

При бажанні можна обійтися й без піддону, та існує особливий варіант конструкції, де можливо прикріпляти безпосередньо до кахельної підлоги як саму огорожу, так і напрямні для роликів стулок. Система зливу монтується безпосередньо у підлогу. Без ванни, звісно, важче, особливо, якщо є маленькі діти. Але клейончасті шторки краще поміняти на скляні або полістирольні (3,4).

Виробники рідких шпалер пропонують замінити своєю продукцією всім знайому плитку. Такі шпалери можна наносити як рівним однотонним шаром, так і забарвлювати в різні кольори або взагалі наносити малюнок у згоді з вашими забаганками. Для підсиленні волого тривкості стін їх вкривають лаком.

Що стосується освітлення, то точкові світлодіодні світильники вологи не бояться, а тонкий цоколь GX53 дозволяє вбудовувати їх у підвісну або натяжну стелю, що дуже вигідно по висоті стелі

Для дзеркал або дзеркальних шаф має бути зроблене окреме підсвічування. Вона може бути і вбудованою. Якщо у ванній розташувати дзеркала з підігрівом, які не пітніють, то наводити косметику можна одразу після душу, не провітрюючи та не вистуджуючи приміщення (5).

vanna2
. . . . . .
vanna3