Оживити стару скляну вазу / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Оживити стару скляну вазу


vazonov.jpg (100.34 Kb)

Оновлюючи інтер’єр, можна оновити і різні супроводжувальні аксесуари, наприклад, стара скляна ваза одержить нове життя та не зіпсує гармонії у новій обстановці, якщо на її поверхню нанести малюнок спеціальними фарбами для скла.

. . . . . .

Для роботи знадобляться фарби для вітражу, наприклад серії «Гамма», які придатні для розпису прозорого скла та не мають запаху, що дозволяє їм бути неоціненними помічниками для дизайнерів-початківців. Ці фарби не вигоряють на сонці та з часом не втрачають своєї яскравості. У них дуже зручна упаковка, вона дуже акуратна, та дякуючи носику-аплікатору фарбу легко наносити на поверхню. Якщо після закінчення художньої частини витвір мистецтва покласти в духівку та тримати при температурі +160°С на протязі тридцяти хвилин (так і написано в інструкції), фарби значно зміцнюються та стають стійкішими, та готовий виріб можна мити руками в теплій воді. Малюнок можна вигадати за своїм смаком, так, щоб від відповідав ідеї нового інтер’єру. Наприклад тут приводиться приклад з різнобарвними ромбиками. Спочатку їх помітили на склі та контуром зробили креслення лініями у двох напрямах приблизно через три сантиметри. Потім ланки, що з’явилися залили різними фарбами. Додали й своєрідний акцент – додавши всередину кожного ромбика по краплі сріблястого контуру, та ці краплі видивлялися як маленькі перлинні бусинки – дуже ефектно!

Дивіться відео ідеї сухого струмка

vazonov1.jpg (69.24 Kb)

1. Перед початком розпису скляної поверхні її знежирюють тампоном, змоченим у спирті. Далі в процесі роботи краще не торкатися скла пальцями. Після знежирювання скло витерли насухо. 2. Нанести на поверхню вази діагональні лінії, використовуючи для цього контур сріблястого кольору «Гамма». Для спрощення роботи, особливо для тих, хто ще не набив руку на малюванні, можна приклеїти зі зворотного боку скла лінії малюнку, який подготовлений перед тим. . . . . . . 3. Потім контуром наносять смуги, перпендикулярні першим, тож на поверхні вази з’являться ромби. Далі треба почекати, доки контур висохне. 4. Фарбу «Гамма» для вітражів, помаранчевого кольору слід акуратно залити по краплинках у заплановані ланки-ромбики. 5. 6. Інші ланки заливають фарбами бузкового та бірюзового кольору, але треба пильнувати, щоб фарба не перелилася через контур. Розмалювавши повністю один бік, треба знов чекати повного висихання фарби, та лише після цього продовжувати роботу на наступному боці.

vazonov2.jpg (69.62 Kb)

7. Деякі ромбики замальовували матовою білою фарбою. 8. 9. Не чекаючи остаточного висихання капають в центр кожного ромбику по краплі фарби контрастного кольору. Щоб ще більше ускладнити малюнок, деякі краплі розтягували голкою, роблячи завитки, або зверху великої краплі ставили маленьку іншого кольору.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up