Корисні побутові поради / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Корисні побутові поради


ppor0.jpg (58.56 Kb)

Шуруп з секретом

Якщо сточити частини шліців, які відповідають за викручування шурупа, то після того, як шуруп закрутять, викрутити його вже не вдасться. За допомогою таких «зіпсутих» шурупів доцільно прикручувати петлі для навісних замків, встановлювати різні накладки на вхідних дверях, закріпляти речі на човнах, які лишають без нагляду.

Однак, треба мати на увазі, що таке рішення зворотного ходу не має. Тож, перед тим, як ним користуватися, слід подумати – «а чи насправді це так доцільно у саме цій ситуації?». Адже такий шуруп буде вкручений майже навічно, і лише прийдешні покоління можливо знайдуть метод його відкручування.

На малюнку червоними стрілками позначені місця на голівці шурупа, які треба сточити.

ppor1_2.jpg (58.98 Kb)

Надійна петля

Зробити таку петлю на сталевому тросику досить складно: щоб зв'язати вузол з металевого тросика потрібні особливі уміння, та й виглядати така петля буде не зовсім акуратно.

Заплести її – ще складніше. Тому нерідко пропонуються методи, засновані на щільному стисканні кінців петлі, що дає досить надійний результат.

Можна використовувати гвинтові затискачі, але, якщо їх немає під рукою, можна просто обрати три звичайні гайки. Такі, щоб крізь їхній отвори можна було пропустити тросик, загнути з нього петлю та знову кінець тросика пропустити крізь усі гайки.

Після цього гайки треба сплескати молотком.

Приборкання подовжувача

Для роботи на ділянці електроінструментами, підключення насосу або інших справ, пов'язаних з підключенням до мережі зазвичай використовують довгий електричний шнур – подовжувач.

Але інколи з ним буває забагато клопоту – він плутається, в'яжеться у вузли, його важко акуратно складати.

Позбавитись від цієї мороки назавжди допоможе нескладне пристосування – дерев'яна хрестовина, закріплена на дні пластикового цеберка. Як це зробити – вказано на малюнку. Вилка на кінці шнура виводиться назовні через отвір, просвердлений в стінці цеберка. Провід виток за витком вкладається у відро навколо хрестовини. Такий подовжувач зручно зберігати та переносити.

Звичайно, цеберко тут не має бути новим та герметичним, а замість хрестовини можна використати відповідний урізок пластикової труби, головне, щоб її можна було закріпити на дні цеберка.

ppor3_4.jpg (75.63 Kb)

Полегшення при навішування дверей

Зазвичай для ремонту або фарбування двері знімають з петель та виносять у місце, зручне для роботи.

Зняти двері просто навіть самому без допомоги. Повісити назад – це вже морока та більш складне завдання. Тут одному вже зовсім важко. Адже необхідно одночасно точно попасти двома штирями в петлі. Доки пораєшся з однією петлею, на другій штир уходить вбік. Тут вже хочеться покликати помічників.

Але є простий метод приборкання норовливих дверей.

Для цього слід укоротити один з штирів приблизно на п'ять-десять міліметрів. Це нескладно зробити ножівкою або болгаркою з обрізним диском.

Тепер при встановленні дверей достатньо завести в петлю спочатку довгий штир, трішки його утопити, а після того, не тривожачись, що перший штир зіскочить, завести у отвір другий, який укоротили.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

20 Jan 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Какие плодовые деревья посадит...

27 Nov 2020 ,fersht
Сочные яблоки, ароматная вишня, медовая слива...

Квіткова клумба за 1 день. Іде...

25 Sep 2020 ,fersht
Затишний, сонячний сад у літню пору перетв...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...

Дивани з фанери. Ідеї

29 Aug 2020 ,fersht
Дивани з фанери - досить дешевий і практичн...

Вітальня середніх розмірів

18 Aug 2020 ,fersht
Будь-яка вітальня повинна бути функціонально...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up