Подіуми в інтер’єрі / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Подіуми в інтер’єрі


podium_0.jpg (56.83 Kb)

Подіум є не лише привабливим, але й досить практичним фрагментом інтер’єру оселі. На ньому можна влаштувати куточок для відпочинку та ігор, міні спортмайданчик, робоче місце, а під ним можна розмістити висувне ліжко.

Розбиваємо кімнату на зони

Одним з найефективніших методів розбиття простору на зони є використання подіуму. Спроектувати фанерний бокс вам зможуть допомогти дизайнери, але можна спробувати використати і власну фантазію. Цей бокс не тільки окреслить межі домашнього офісу та повнометражного спального місця, але й буде й містким сховищем, адже у об’ємних шухлядах можна розташувати постіль та ще багато такого, що не треба тримати на виду.

podium_1.jpg (63.99 Kb)

Ховаємо ліжко

При розробці подіуму зазвичай ставлять акцент на його функціональних властивостях. Це вбудовані у цю конструкцію приховані об’єми-сховища (на цьому заощаджуються дорогоцінні квадратні метри), крім того, у ньому можна сховати й такі великогабаритні речі, як двоспальне ліжко.

Але перед проектуванням подіуму варто зважити всі позитивні та негативні властивсті цього заходу. Але мінус, як виявляється, лише один – витрати на матеріали, а, можливо, і на проект. Тобто плюси – переважають. Це однозначна економія місця, адже ліжко на гумових роликах, ховається у подіум. Але головне призначення подіуму – створення окремого майданчика, де можна відпочити, розташувавшись на м’яких меблях, та передивляючись очікуваний кінофільм чи слухаючи музику. До речі, про диван: якщо він запланований у проекті, то хай вже буде розкладним, та має змогу перетворитися у додаткове місце де можна зручно поспати.

Розвантажити простір - це дуже просто

podium_2.jpg (60.4 Kb)

Ще одна розробка, яка дозволяє компактно зберігати речі – подіум-трансформер. В невеличкому помешкання можна сконструювати та збудувати подіум, що буде виконувати одразу три функції – бути спальним місцем, гардеробом та затишною зоною відпочинку.

В житті буває таке, що кількість кімнат зменшилася при переїзді, а може ви просто зробили розмін на менш квартиру. Тоді вам допоможе прийде принцип організації простору з застосуванням подіуму – адже все буде зберігатися у ньому. Це зручно та красиво.

podium_3.jpg (46.78 Kb)

Система відпочинку та зберігання на балконі

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

В наш час майже всі лоджії та балкони в місті утеплені та засклені. Не треба без усілякої користі давати застоюватися цій площі.

Саме на лоджії краще за все створити подіум. Таким чином розв’язуються питання і влаштування зони відпочину і організація сховища для речей. Для балкона це саме той варіант. Висувні шухляди всередині конструкції роблять за принципом підйомних механізмів для ліжок, звідти їх можна і позичити. Але варіантів конструкцій тут дуже багато.

podium_04.jpg (68.87 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up