Поради бувалого майстра / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Поради бувалого майстра


maister0000.jpg (142.65 Kb)

 • Гальмівна рідина БСК, яку досі продають у магазинах запчастин для авто складається з 50% касторової оливи та 50% ізобутилового спирту з барвником. Ця недорога натуральна речовина є чудовим засобом по догляду за натуральними шкіряними виробами. Дякуючи спирту олива легко проникає у шкіру, пом’якшує її та захищає від вологи. Ізобутиловий спирт має неприємний запах, але він швидко вивітрюється.
 • maister1.jpg (40.53 Kb)

 • Текстоліт, коли його розрізають дисковою пилкою або лобзиком одержує на краях різу «кошлатий» шар, який погано піддається сталевому інструменту. Його можна зробити гладким за допомогою дрібнозернистого точильного каменю, який треба закріпити в патроні швидкісного електродрилю.
 • Пентафталевий лак для яхт (якщо він у вас є) можна вилити у цеберко з олійною фарбою. Досить однієї-двох банок. Якщо такою сумішшю пофарбувати дачну хатинку, вона буде тішити ваш зір втричі довше.
 • maister2.jpg (87.86 Kb)

 • Спустошені сталеві балончики для вуглекислого газу, який використовується для пневматичної зброї або заряджання сифонів, можна використати для виготовлення ручок для надфілів, напилків, невеличких стамесок. Інструмент з балончиком скріпляють епоксидним клеєм або просто вбивають хвостовик у отвір балончика.
 • Неіржавний барабан, вийнятий зі старої пральної машини з верхнім завантаженням та люком на бічній поверхні надійно захистить від щурів запас продуктів на дачі.
 • maister3.jpg (115.71 Kb)

 • Пластикова рукоять шлангу пилососа тріснула. Але її можна полагодити та «вилікувати», якщо стягнути одним чи двома шнековими хомутами.
 • Життя старих книг в ледеринових або картонних обкладинках можна продовжити, якщо вкрити їх тонким шаром прозорого аерозольного лаку для дисків автомобільних коліс. Він продається у магазинах автозапчастин.
 • maister4.jpg (186.05 Kb)

 • Якщо написати талановиту картину гуашшю або темперою не заощаджуючи на мазках, а після цього вкрити її декількома шарами аерозольного лаку, ніхто не відрізнить ваш твір від олійного живопису. Та й тривкість такого твору збільшиться у багато разів.
 • Швидкий вітраж

Вітражами можна прикрасити будь-яку квартиру. Але ті технікі, що існують, недовговічні або трудомісткі. Але є простіший метод виготовлення вітражу – заливний, який до того ж не відрізнити від справжнього.

 1. Знежирюють та кладуть скло на лист паперу, на якому вже заздалегідь нанесений малюнок.
 2. Використовуючи шприц-тубу з клеєм-герметиком («рідкі цвяхи» або щось подібне), на скло наносять перегородки вітражу згідно з малюнком. Герметик для перегородок може бути будь-якого кольору, крім прозорого. Спочатку треба потренуватися на якомусь листі картону, щоб досягнути плавної та рівномірної лінії перегородок.
 3. maister5.jpg (132.23 Kb)

 4. Коли герметик затвердіє, ланки, що створилися, заливають кольоровим прозорим нітролаком або вітражними фарбами, які продаються в магазинах для художників.
 5. Для міцності та довговічності після висихання фарб вітраж вкривають шаром пентафталевого лаку для яхт.
maister000.jpg (86.4 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

29 Nov 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Какие плодовые деревья посадит...

27 Nov 2020 ,fersht
Сочные яблоки, ароматная вишня, медовая слива...

Квіткова клумба за 1 день. Іде...

25 Sep 2020 ,fersht
Затишний, сонячний сад у літню пору перетв...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up