Альтанка з грилем для будь-якої погоди / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Альтанка з грилем для будь-якої погоди


altgril0.jpg (151.8 Kb)

Щоб збудувати таку альтанку, треба спочатку обрати рівну без горбів та ямок місцинку. Але однаково, обраний майданчик слід ще раз ретельно вирівняти з використанням піску, який треба укласти шаром у десять-п’ятнадцять сантиметрів та втрамбувати. Далі на пісок укладають бетонну плитку. На підготовленому таким чином майданчику розташовують вісім блоків з бетону, розміром 25х25 см, які слугуватимуть опорою для такої ж кількості дерев’яних стовпчиків-колон, висотою близько двох метрів та діаметром до п’ятнадцяти сантиметрів. Стовпи монтують на балки основи, які спираються на блоки з бетону. Гідроізоляція робиться з двох-трьох шарів руберойду, який укладають між деревом та бетонним блоком.

altgril1.jpg (124.85 Kb)

Для кріплення на балках стовпів можна використати сталеві скоби, але не виключаються варіанти з металевих перфорованих пластин, профілів, шипів.

Перед монтажем та закріпленням стовпів слід прорізати у них пази, які потрібні для монтажу стін з колод. Пази роблять з двох боків стовпів по всій висоті.

. . . . . . . .

Наступним етапом будівництва є облаштування стін та становлення віконних рам. Перед цим кінці кожної колоди обробляють сокирою або цируляркою, щоб кожна колода входила до пазу, який зроблений у стовпі.

altgril3.jpg (116.83 Kb)

Вікна встановлюють на висоті 1-1,2 метри від рівня підлоги. Тут також можуть згодитися пази, які використовувались при встановленні стін-колод.

На завершальному етапі облаштування стін укладають кілька колод над вікнами для забезпечення стійкості та додаткової жорсткості зовнішніх стін, потім на них встановлюють перекриття даху, яке складається з похилих балок.

Опорна частина даху це вісім основних та вісім додаткових балок, які в комплексі являють собою надійну конструкцію покрівлі. Основні та додаткові балки закріпляють на гребні саморізами та сталевим кільцем.

altgril4.jpg (64.16 Kb)

Другі кінці балок спираються на верхні частини стовпів та стіни з колод. Щоб надійно закріпити балки, на стінах та стовпах роблять спеціальні вирізи.

Далі на балках встановлюють дошки решетування. Покрівлю можна зробити з ондуліну, м’якої або металочерепиці, але в цьому випадку дистанції між дошками можна зробити тридцять-сорок сантиметрів.

. . . . . . . .

Підлогу альтанки складають з дошок тридцять міліметрів завтовшки, що спираються на прогонні балки. Підлогу, у випадку необхідності роблять утепленою, а в якості утеплювача можна використати мінеральну вату з товщиною шару 25 – 30 см, яку вкладають на чорну підлогу.

altgril2.jpg (78.19 Kb)

По кругу слід обладнати лави з комфортними спинками, а в центрі розташувати стіл з грилем.

Для пожежної безпеки стіл роблять з металу. Стояки, металеві труби, опорні деталі стола – металеві кутки, лицьову поверхню можна викласти з керамічної плитки, для якої краще обрати темно-синій або темно-коричневий колір.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Чаша жарівні – квадратна або кругла. Нижня її частина використовується для дров або вугілля, а верхні металеві прути – опора для барбекю або шампурів з заготівлею смачних страв.

Така альтанка неодмінно прикрасить вашу ділянку.

altgril5.jpg (93.28 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up