Альтанка з грилем для будь-якої погоди / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Альтанка з грилем для будь-якої погоди


altgril0.jpg (151.8 Kb)

Щоб збудувати таку альтанку, треба спочатку обрати рівну без горбів та ямок місцинку. Але однаково, обраний майданчик слід ще раз ретельно вирівняти з використанням піску, який треба укласти шаром у десять-п’ятнадцять сантиметрів та втрамбувати. Далі на пісок укладають бетонну плитку. На підготовленому таким чином майданчику розташовують вісім блоків з бетону, розміром 25х25 см, які слугуватимуть опорою для такої ж кількості дерев’яних стовпчиків-колон, висотою близько двох метрів та діаметром до п’ятнадцяти сантиметрів. Стовпи монтують на балки основи, які спираються на блоки з бетону. Гідроізоляція робиться з двох-трьох шарів руберойду, який укладають між деревом та бетонним блоком.

altgril1.jpg (124.85 Kb)

Для кріплення на балках стовпів можна використати сталеві скоби, але не виключаються варіанти з металевих перфорованих пластин, профілів, шипів.

Перед монтажем та закріпленням стовпів слід прорізати у них пази, які потрібні для монтажу стін з колод. Пази роблять з двох боків стовпів по всій висоті.

. . . . . . . .

Наступним етапом будівництва є облаштування стін та становлення віконних рам. Перед цим кінці кожної колоди обробляють сокирою або цируляркою, щоб кожна колода входила до пазу, який зроблений у стовпі.

altgril3.jpg (116.83 Kb)

Вікна встановлюють на висоті 1-1,2 метри від рівня підлоги. Тут також можуть згодитися пази, які використовувались при встановленні стін-колод.

На завершальному етапі облаштування стін укладають кілька колод над вікнами для забезпечення стійкості та додаткової жорсткості зовнішніх стін, потім на них встановлюють перекриття даху, яке складається з похилих балок.

Опорна частина даху це вісім основних та вісім додаткових балок, які в комплексі являють собою надійну конструкцію покрівлі. Основні та додаткові балки закріпляють на гребні саморізами та сталевим кільцем.

altgril4.jpg (64.16 Kb)

Другі кінці балок спираються на верхні частини стовпів та стіни з колод. Щоб надійно закріпити балки, на стінах та стовпах роблять спеціальні вирізи.

Далі на балках встановлюють дошки решетування. Покрівлю можна зробити з ондуліну, м’якої або металочерепиці, але в цьому випадку дистанції між дошками можна зробити тридцять-сорок сантиметрів.

. . . . . . . .

Підлогу альтанки складають з дошок тридцять міліметрів завтовшки, що спираються на прогонні балки. Підлогу, у випадку необхідності роблять утепленою, а в якості утеплювача можна використати мінеральну вату з товщиною шару 25 – 30 см, яку вкладають на чорну підлогу.

altgril2.jpg (78.19 Kb)

По кругу слід обладнати лави з комфортними спинками, а в центрі розташувати стіл з грилем.

Для пожежної безпеки стіл роблять з металу. Стояки, металеві труби, опорні деталі стола – металеві кутки, лицьову поверхню можна викласти з керамічної плитки, для якої краще обрати темно-синій або темно-коричневий колір.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Чаша жарівні – квадратна або кругла. Нижня її частина використовується для дров або вугілля, а верхні металеві прути – опора для барбекю або шампурів з заготівлею смачних страв.

Така альтанка неодмінно прикрасить вашу ділянку.

altgril5.jpg (93.28 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

15 May 2020 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

М’який куток на кухні. Ідеї

14 Apr 2020 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для м’якого ку...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...
up