Альтанка з грилем для будь-якої погоди / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Альтанка з грилем для будь-якої погоди


altgril0.jpg (151.8 Kb)

Щоб збудувати таку альтанку, треба спочатку обрати рівну без горбів та ямок місцинку. Але однаково, обраний майданчик слід ще раз ретельно вирівняти з використанням піску, який треба укласти шаром у десять-п’ятнадцять сантиметрів та втрамбувати. Далі на пісок укладають бетонну плитку. На підготовленому таким чином майданчику розташовують вісім блоків з бетону, розміром 25х25 см, які слугуватимуть опорою для такої ж кількості дерев’яних стовпчиків-колон, висотою близько двох метрів та діаметром до п’ятнадцяти сантиметрів. Стовпи монтують на балки основи, які спираються на блоки з бетону. Гідроізоляція робиться з двох-трьох шарів руберойду, який укладають між деревом та бетонним блоком.

altgril1.jpg (124.85 Kb)

Для кріплення на балках стовпів можна використати сталеві скоби, але не виключаються варіанти з металевих перфорованих пластин, профілів, шипів.

Перед монтажем та закріпленням стовпів слід прорізати у них пази, які потрібні для монтажу стін з колод. Пази роблять з двох боків стовпів по всій висоті.

. . . . . . . .

Наступним етапом будівництва є облаштування стін та становлення віконних рам. Перед цим кінці кожної колоди обробляють сокирою або цируляркою, щоб кожна колода входила до пазу, який зроблений у стовпі.

altgril3.jpg (116.83 Kb)

Вікна встановлюють на висоті 1-1,2 метри від рівня підлоги. Тут також можуть згодитися пази, які використовувались при встановленні стін-колод.

На завершальному етапі облаштування стін укладають кілька колод над вікнами для забезпечення стійкості та додаткової жорсткості зовнішніх стін, потім на них встановлюють перекриття даху, яке складається з похилих балок.

Опорна частина даху це вісім основних та вісім додаткових балок, які в комплексі являють собою надійну конструкцію покрівлі. Основні та додаткові балки закріпляють на гребні саморізами та сталевим кільцем.

altgril4.jpg (64.16 Kb)

Другі кінці балок спираються на верхні частини стовпів та стіни з колод. Щоб надійно закріпити балки, на стінах та стовпах роблять спеціальні вирізи.

Далі на балках встановлюють дошки решетування. Покрівлю можна зробити з ондуліну, м’якої або металочерепиці, але в цьому випадку дистанції між дошками можна зробити тридцять-сорок сантиметрів.

. . . . . . . .

Підлогу альтанки складають з дошок тридцять міліметрів завтовшки, що спираються на прогонні балки. Підлогу, у випадку необхідності роблять утепленою, а в якості утеплювача можна використати мінеральну вату з товщиною шару 25 – 30 см, яку вкладають на чорну підлогу.

altgril2.jpg (78.19 Kb)

По кругу слід обладнати лави з комфортними спинками, а в центрі розташувати стіл з грилем.

Для пожежної безпеки стіл роблять з металу. Стояки, металеві труби, опорні деталі стола – металеві кутки, лицьову поверхню можна викласти з керамічної плитки, для якої краще обрати темно-синій або темно-коричневий колір.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Чаша жарівні – квадратна або кругла. Нижня її частина використовується для дров або вугілля, а верхні металеві прути – опора для барбекю або шампурів з заготівлею смачних страв.

Така альтанка неодмінно прикрасить вашу ділянку.

altgril5.jpg (93.28 Kb)

Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up