Огорожі для квітників з пластику та металу / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Огорожі для квітників з пластику та металу


ogorplmet0.jpg (138.38 Kb)

Легкі та доступні огорожі з пластику

Пластик довго служить, він є хімічно стабільним, його не бере корозія, він не гниє та не стає гарячим від сонця. Недолік - відчуття дешевини, а інколи й вульгарності, але сучасні виробники намагаються уникнути цього та пропонують пластикові огорожі для клумб та квітників, які одразу не відрізнити від дерев’яних або кам’яних.

Пластикові огорожі розділяють на бордюрні стрічки та секційні парканчики. Бордюрну стрічку випускають у рулонах, вона гнучка, а її фактура в стані імітувати будь-який матеріал, від деревини до каміння. Встановлення такої огорожі для клумби або квітника є досить простим - прокопати канавку, край стрічки встановити туди, засипати ґрунтом та витрамбувати.

ogorplmet1.jpg (105.58 Kb)

За допомогою киянки досить просто упоратись з утопленням пластикової стрічки у м’якому ґрунті. Сніжно-біла пластикова огорожа створює відчуття прохолоди.

Огорожі у вигляді секційних пластикових парканчиків привабливіші за рахунок більшої, ніж у стрічки, міцності, легкості пересування на іншу ділянку. Знизу вони мають кілки, які гумовим молотком заганяються у ґрунт. Треба лише пильнувати, щоб всі секції опинилися на одній висоті.

І глухі декоративні парканчики з пластика, і бордюрні стрічки, як огорожі для клумб та квітників дозволяють не лише окреслити межі, але й не дають ґрунту, воді для поливу та добривам просочуватися на стежки. Для цього треба упевнитись, що краї окремих секцій стикуються щільно, без щілин.

ogorplmet2.jpg (104.07 Kb). . . . .

Яскраві кольори огорожі потребують ретельного підбирання сортів рослин. Готові секції залишається тільки розташувати у потрібному місці.

ogorplmet3.jpg (76.01 Kb)

. . . . . Пластик ніяк не обмежує фантазію дизайнера

ogorplmet4.jpg (92.62 Kb). . . . .

Пластикова огорожа-бордюр, що імітує каміння

Металеві огорожі для квітників

Майстри дійсно можуть викувати з металу шедеври з унікальними візерунками. Металеві грати бувають ажурними, привабливими, надійними, виглядають досить поважно та дорого, нестандартно, але потребують захисту від корозії. Залізні огорожі для квітників обробляють антикорозійним складом коли встановлюють, а лише потів фарбують спеціальними фарбами, які добре лягають на метал. Куті огорожі для клумб можуть бути в гармонії з будь якими рослинами, камінням, деревиною, лавками мангалами, водоймами та світильниками. Вони залишаються розкішними і взимку.

ogorplmet5.jpg (99. Kb)

Метал дозволяє створити розкішні форми для будь якого квітника. Елементи огорожі і самі в стані бути мініатюрними клумбами.

Рекомендують обирати візерунок кованих виробів без загострених елементів, особливо, коли на дачі бувають діти та тварини. Огорожа для квітника з металу може бути кованою, вилитою та зварною. В останньому випадку її можна зробити власноруч, якщо є зварювальний апарат та шматки труб. Дослідивши матеріал, який лежить без діла, обмислюють нескладний візерунок та зварюють його з підготованих деталей. Для встановлення огорожі для квітника з труб або арматури, треба запастися необхідною кількістю штирів. Їх закріпляють у розчині, яким заливають канавку навколо квітника. Далі деталі огорожі слід приварити до штирів.

ogorplmet6.jpg (118.41 Kb)

Металеві огорожі бувають досить вигадливими. Криволінійна огорожа з залізної смуги.

ogorplmet7.jpg (111.13 Kb)

Мережева огорожа квітникаВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up