Огорожі для квітників / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Огорожі для квітників


ogor00.jpg (113.12 Kb)

Як зробити привабливу огорожу для клумби та квітника

З урахуванням загального стилістичного вирішення композиції саду, для кожного квітника обирають зовнішню огорожу з метою надання завершеності елементу ландшафту.

ogor0.jpg (163.16 Kb)

Веселі чорнобривці на скелястому схилі. Корчи у якості межі – максимальна природність.

Особливості обрання огорож для квітників вашого саду

Для створення довершеного у всіх відношеннях квітника, конструкцію його огорожі обмислюють ще на стадії планування, адже слід врахувати особливості рельєфу, освітленості, сусідніх елементів, сполучуваність забарвлення огорожі та рослин. Підбираючи матеріал враховують бюджетність (пластик менше коштує, ніж тротуарна плитка або метал); доступність («поклади» битого каменю можуть знаходитись просто за рогом); довготривалість (дерево стоятиме помітно менше, ніж бетон або шифер).

ogor1.jpg (110.11 Kb)

Вузька стрічка плиток з пластику відокремлює квітникову частину подвір’я від газону. Старі залізничні шпали різної висоти у поєднанні з білим скаллям та голубим рінням.

Різновиди огорож для квітників різного типу

Квітникові композиції розділяють на регулярні та вільні. З квітників, які створюють в невеличкому приватному садочку, регулярними є клумби та рабатки. У них правильна геометрична форма, яку підкреслюють чіткими та рівними контурами. Тут можна скористатися пластиковими та металевими огорожами, бордюрними стрічками, плиткою, цеглою та бетоном. Групи та міксбордери виконують у вільному стилі, так само, як рокарії та інші композиції на основі ріння та каменю. Подібні квітники досить приємно виглядають на фоні дерев’яних огорож – дошок, бруса, вербового плетіння, колод та навіть шпал.

За кордоном останнім часом з’явилась нова популярна течія – квітники натурального стилю, від яких складається враження, ніби їх рука людини не торкалась. Для їх обмеження потрібні лише натуральні матеріали - каміння та деревина.

ogor2.jpg (113. Kb)

Смужка тротуарних плиток на рівні з ґрунтом. Невеличкий паркан у вигляді старовинної фортеці оточує хости та ехінацеї.

Додаткові функції огорож для квітників

Крім головного призначення – створення вигляду завершеності куточку з квітів – огорожі мають ще кілька додаткових завдань, що теж має вплив на вибір матеріалу: для зонування ділянки знадобиться недорога огорожа, яка не падає у око, але різнобарвна, наприклад, тротуарна плитка бо мозаїка на бетоні. Утримати рослини у межах квітника можна за допомогою глухої пластикової огорожі, нижня частина якої уходить глибоко у ґрунт. Захист квітам від тварин дає висока огорожа з металу або брусу. Стійка огорожа з тротуарної плитки або цегли на бетонній основі може одночасно виступати у ролі бордюру для садових стежинок.

ogor3.jpg (100. Kb)

Соняшники на фоні класичного білого штахетника

Вартість огорожі для клумби

Коли вже обраний матеріал, треба порахувати його кількість, і тим ретельніше це слід робити, чим він дорожчий. Попередні цифри заносять на папір, а остаточні – на місцевості, з мотузкою та рулеткою. Мотузку розміщують на ґрунті навколо майбутнього або вже існуючого квітника, якщо треба – навіть пришпилюють дротиками до ґрунту, доки не буде закінчений весь контур. Потім дротики виймають, мотузку кладуть вздовж рулетки та визначають довжину матеріалу у погонних метрах. Помножують на вартість одного метра та визначають загальну вартість огорожі яку збираються монтувати .Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up