Гараж на ділянці

By: Євген

1gara0

Перша умова для будівництва або модернізації гаражу або відкритого навісу для машини – місце стоянки та підхід (під’їзд) до нього мають бути сухими.

Незалежно від типу будівлі місце гаражу слід обирати по можливості ближче до дому. А якщо умови дозволяють – краще за все зблокувати гараж з будинком, щоб до нього можна було попасти, не виходячи на вулицю.

Переваги закритого гаражу перед навісом очевидні – перший більш надійний у сенсі захисту автомобіля не лише від зловмисників, але й від негоди.

1gara2

Але й закритий гараж з міцними металевими воротами не є безперечною перепоною для зломщиків. Краще за все, якщо полотно воріт буде не лише міцним, але й буде мати механічне блокування в зачиненому положенні. Тут оптимальним є електроповід відкривання воріт з надійною системою блокування, а також пристрій, який дозволяє відчинити або зачинити ворота лише після введення визначеного секретного коду.

Будувати закритий гараж з монолітного бетону або цегли – складно, дорого та довго. Але високі витрати в значній мірі компенсуються можливістю створення комфортних умов для роботи, місць для майстерні, та для збереження не лише автомобіля, але й іншого габаритного інвентаря. Та й зовні закритий монолітний гараж можна зробити досить привабливим.

Гідною альтернативою такому гаражу може стати металевий складаний гараж зі стандартних панелей та модулів. Головною перевагою такої конструкції є швидкість монтажу – день, максимум – два, причому нема потреби у використанні дорогої будівельної техніки, адже всі деталі споруди навмисно зроблені досить легкими, щоб їх могла перенести та змонтувати одна людина. Тобто – абсолютно реально збудувати такий гараж власноруч, одному.

Форми та розміри складаних металевих гаражів також можуть бути різними – від компактних «пеналів» до величезних ангарів. Є й досить практичні варіанти, на фото 4 , наприклад, досить місткий гараж з двосхилим дахом та широкими навісами з одного чи з двох боків.

1gara3

Традиційні та розповсюджені двостулкові ворота поступово відходять у минуле, а витісняють їх більш сучасні підйомно-поворотні або підйомні секційні ворота. Ці останні не лише красивіші, але й відповідають усім сучасним вимогам безпеки.

1gara1

Конструкція шарнірних вузлів, прихована проводина тросів та спеціальна форма напрямних жолобів для роликів, а також автоматична зупинка електроповідні при виникненні речей, що заважають переміщенню полотна або окремих його секцій, забезпечують практично повну травмобезпеку воріт, враховуючи домашніх тварин та дітей. При адекватному складанні та регулюванні воріт під час відкривання та закривання вони не лише можуть нанести якоїсь суттєвої травми, але й просто защемити пальця.

1gara4
  1. Сучасні підйомні секційні ворота з електроповодом не лише зручні, але й відповідають усім вимогам безпеки

  2. Гараж оригінальної форми з монолітного залізобетону

  3. Складаний металевий гараж зі стандартних панелей та модулів

  4. Складаний металевий гараж з двосхилим дахом та широкими навісами з обох боків

  5. Навіть суттєві снігові заноси не створіть проблем для відкривання сучасних підйомних секційних воріт.