Деревина в інтер’єрі квартири / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Деревина в інтер’єрі квартири


derevo0.jpg (56.75 Kb)

Нарешті пристрасть оздоблювати приміщення деревиною дісталася і міських квартир. Перетворити свій інтер’єр з використанням натуральної деревини не так складно, було б бажання та фантазія.

derevo1.jpg (46.25 Kb)

Тим більше, що відповідних матеріалів на сучасному ринку – досить.

Дерев’яні шпалери

Це дійсно шпалери, які у різних виглядах виробляються з деревини. Найдорожчий матеріал з цієї серії, це оздоблювальне покриття - тонка пластина завширшки 10-20 сантиметрів та довжиною до шести метрів. Для виготовлення подібних пластин використовують переважно смереку або сосну, хоча такі шпалери можуть бути зроблені і з дещо цінніших порід – дубу, вільхи, модрини. Різною може бути й поверхня матеріалу – рівна, з тисненням, особливою фактурою.

derevo3.jpg (62.51 Kb)

Дешевший варіант – шпалери з наклеєного на щільний папір натурального шпону. Виглядає цей матеріал зовсім не гірше, при тому практичність та довговічність його теж достатньо поважні. Якщо треба досягти ще більшої економії, рекомендують шпалери з пресованої дубової пробки. Крім естетичних властивостей цей матеріал має високі звукоізолюючі та теплозахисні показники.

derevo4.jpg (61.22 Kb)

Сволоки під стелю

Крім того, останнім часом з’явилася тенденція прикрашати приміщення дерев’яними балками – сволоками, не лише стелі будинків за містом, але й сучасних міських помешкань.

derevo2.jpg (61.64 Kb)

На перший погляд такі прикраси виглядають дещо грубуватими, але насправді від них можна чекати досить оригінального вирішення проблеми оригінального інтер’єру. Балки, закріплені під стелею, повністю змінюють простір і дають мешканцю міської квартири відчуття селянського затишку.

Виготовляють балки стандартних та нестандартних типорозмірів, на замовлення.

Вагонка

Цей оздоблювальний матеріал являє собою набір тонких струганих дошок, які стикуються між собою за системою «шип-паз», він давно є надзвичайно популярним, що зумовлено низькою ціною та простотою монтажу. Вагонку спеціально обробляють в процесі виробництва і в результаті вона стає довговічною, стійкою до деформацій, вона не тріскає та не розсихається.

Її можна використовувати для будь-який приміщень, а виготовляють її у досить широкій кольоровій гамі, дякуючи чому завжди можна знайти саме такий виріб, який смакує найбільше.

derevo5.jpg (63.06 Kb)

Дерев’яні панелі для стін

При облицюванні та влаштуванні інтер’єрів також для стін часто використовують дерев’яні панелі, які виробляють з пресованої деревної тирси або волокна (ДВП, МДФ, ДСП), але й з натуральної деревини без усіляких домішок. Цей останній варіант є найкращим, оскільки він самий надійний та естетичний серед усіх інших. Але й ціна у такого матеріалу вище. Виробляють такі панелі з клену, дубу, вільхи, кедрини.

derevo6.jpg (67.24 Kb)

Дерев’яні плити досить просто з’єднуються між собою за тою ж системою «шип-паз».

Дерев’яна ванна

Ванна з дерева – досить дорогий предмет сантехніки. Але, якщо статки дозволяють, втриматися від придбання такого шедевру важко. Особливо, якщо дерево у приміщенні стало ключовим елементом дизайну інтер’єру. Дерев’яна чаша у ванній підкреслює вишукану атмосферу житла та буде чудовим доповненням до інших предметів з натуральної деревини. Фахівці радять поміщати дерев’яну ванну на особливий подіум, тоді вона стане головним елементом оздоблення всієї санітарної зони.

derevo7.jpg ( Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up