Епоксидна смола: стільниця / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Епоксидна смола: стільниця


est0.jpg (54.35 Kb)

Для виготовлення стільниці використовують декоративні склади епоксидної смоли з малою в'язкістю. Перше, з чого слід починати виготовлення стола із оригінальною стільницею – вивчити вказівки виробника епоксидної смоли. Для стільниці піде дуже багато матеріалу, який сам по собі немало коштує, тому будь-яка помилка може підкосити ваш бюджет та знесилити нервові клітини. В роботі слід витримати всі рекомендації.

est1.jpg (159.3 Kb)

Спочатку готують основу. Тут є два варіанти. Перший, це коли епоксидна смола заповнює якусь форму. Другий – епоксидний склад буде вкривати лише поверхню стільниці, а краї залишаться відкритими. В цьому випадку прийдеться споруджувати опалубку.

Ідеальним матеріалом для опалубки вважають оргскло. Епоксидна смола не липне до нього, тому ж й видаляти його буде не складно. Але можна використати й звичайну фанеру, яку слід надійно затягнути поліетиленовою плівкою або фольгою. Щоб упевнитися в герметичності опалубки, її слід заповнити водою. Якщо ніде не тече та все в порядку, поверхню висушують та приступають до подальшої роботи. З цією метою не рекомендують використовувати термоклей або скотч. Досить вірний та простий варіант – пластилін.

est2.jpg (143.28 Kb)

Коли форма готова, можна приміряти декоративні елементи. Це можуть бути зрізи дерев, старі дошки, розбита плитка, шутер, гілки, декоративне каміння та багато чого іншого. Наступний крок – вирівнювання стола за допомогою рівня. Це важливий етап, тому, якщо його не виконати, рідка епоксидна смола стече до одного краю.

Далі декоративні елементи видаляють. З'єднують смолу із затрверджувачем, якщо потрібно, додають барвник та дуже ретельно вимішують всю суміш.

Наносять перший шар смоли. Тут треба знати, що різні декоративні елементи по різному ведуть себе у смолі. Каміння опускається до дна, а дерево або гербарій, навпаки, спливають. Кожен новий шар має бути завтовшки десь у 10-15 мм. Часу межі шарами має проходити приблизно по шістнадцять годин.

Коли стільниця повністю висохне, її слід обов'язково личкувати та полірувати. Краще за допомогою відповідних насадок до кутошліфовальної машини (КШМ).

Стіл готовий до використання!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up