Епоксидна смола: стільниця / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Епоксидна смола: стільниця


est0.jpg (54.35 Kb)

Для виготовлення стільниці використовують декоративні склади епоксидної смоли з малою в'язкістю. Перше, з чого слід починати виготовлення стола із оригінальною стільницею – вивчити вказівки виробника епоксидної смоли. Для стільниці піде дуже багато матеріалу, який сам по собі немало коштує, тому будь-яка помилка може підкосити ваш бюджет та знесилити нервові клітини. В роботі слід витримати всі рекомендації.

est1.jpg (159.3 Kb)

Спочатку готують основу. Тут є два варіанти. Перший, це коли епоксидна смола заповнює якусь форму. Другий – епоксидний склад буде вкривати лише поверхню стільниці, а краї залишаться відкритими. В цьому випадку прийдеться споруджувати опалубку.

Ідеальним матеріалом для опалубки вважають оргскло. Епоксидна смола не липне до нього, тому ж й видаляти його буде не складно. Але можна використати й звичайну фанеру, яку слід надійно затягнути поліетиленовою плівкою або фольгою. Щоб упевнитися в герметичності опалубки, її слід заповнити водою. Якщо ніде не тече та все в порядку, поверхню висушують та приступають до подальшої роботи. З цією метою не рекомендують використовувати термоклей або скотч. Досить вірний та простий варіант – пластилін.

est2.jpg (143.28 Kb)

Коли форма готова, можна приміряти декоративні елементи. Це можуть бути зрізи дерев, старі дошки, розбита плитка, шутер, гілки, декоративне каміння та багато чого іншого. Наступний крок – вирівнювання стола за допомогою рівня. Це важливий етап, тому, якщо його не виконати, рідка епоксидна смола стече до одного краю.

Далі декоративні елементи видаляють. З'єднують смолу із затрверджувачем, якщо потрібно, додають барвник та дуже ретельно вимішують всю суміш.

Наносять перший шар смоли. Тут треба знати, що різні декоративні елементи по різному ведуть себе у смолі. Каміння опускається до дна, а дерево або гербарій, навпаки, спливають. Кожен новий шар має бути завтовшки десь у 10-15 мм. Часу межі шарами має проходити приблизно по шістнадцять годин.

Коли стільниця повністю висохне, її слід обов'язково личкувати та полірувати. Краще за допомогою відповідних насадок до кутошліфовальної машини (КШМ).

Стіл готовий до використання!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...

Дивани з фанери. Ідеї

29 Aug 2020 ,fersht
Дивани з фанери - досить дешевий і практичн...

Вітальня середніх розмірів

18 Aug 2020 ,fersht
Будь-яка вітальня повинна бути функціонально...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up