Епоксидна смола: стільниця / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Епоксидна смола: стільниця


est0.jpg (54.35 Kb)

Для виготовлення стільниці використовують декоративні склади епоксидної смоли з малою в'язкістю. Перше, з чого слід починати виготовлення стола із оригінальною стільницею – вивчити вказівки виробника епоксидної смоли. Для стільниці піде дуже багато матеріалу, який сам по собі немало коштує, тому будь-яка помилка може підкосити ваш бюджет та знесилити нервові клітини. В роботі слід витримати всі рекомендації.

est1.jpg (159.3 Kb)

Спочатку готують основу. Тут є два варіанти. Перший, це коли епоксидна смола заповнює якусь форму. Другий – епоксидний склад буде вкривати лише поверхню стільниці, а краї залишаться відкритими. В цьому випадку прийдеться споруджувати опалубку.

Ідеальним матеріалом для опалубки вважають оргскло. Епоксидна смола не липне до нього, тому ж й видаляти його буде не складно. Але можна використати й звичайну фанеру, яку слід надійно затягнути поліетиленовою плівкою або фольгою. Щоб упевнитися в герметичності опалубки, її слід заповнити водою. Якщо ніде не тече та все в порядку, поверхню висушують та приступають до подальшої роботи. З цією метою не рекомендують використовувати термоклей або скотч. Досить вірний та простий варіант – пластилін.

est2.jpg (143.28 Kb)

Коли форма готова, можна приміряти декоративні елементи. Це можуть бути зрізи дерев, старі дошки, розбита плитка, шутер, гілки, декоративне каміння та багато чого іншого. Наступний крок – вирівнювання стола за допомогою рівня. Це важливий етап, тому, якщо його не виконати, рідка епоксидна смола стече до одного краю.

Далі декоративні елементи видаляють. З'єднують смолу із затрверджувачем, якщо потрібно, додають барвник та дуже ретельно вимішують всю суміш.

Наносять перший шар смоли. Тут треба знати, що різні декоративні елементи по різному ведуть себе у смолі. Каміння опускається до дна, а дерево або гербарій, навпаки, спливають. Кожен новий шар має бути завтовшки десь у 10-15 мм. Часу межі шарами має проходити приблизно по шістнадцять годин.

Коли стільниця повністю висохне, її слід обов'язково личкувати та полірувати. Краще за допомогою відповідних насадок до кутошліфовальної машини (КШМ).

Стіл готовий до використання!Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

01 Mar 2021 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераси та веранди

01 Mar 2021 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою

Огорожі для квітників з бетону...

01 Mar 2021 ,konsol
Правильний вибір привабливого та довговічног...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

01 Mar 2021 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Mar 2021 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up