Епоксидна смола: стільниця / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Епоксидна смола: стільниця


est0.jpg (54.35 Kb)

Для виготовлення стільниці використовують декоративні склади епоксидної смоли з малою в'язкістю. Перше, з чого слід починати виготовлення стола із оригінальною стільницею – вивчити вказівки виробника епоксидної смоли. Для стільниці піде дуже багато матеріалу, який сам по собі немало коштує, тому будь-яка помилка може підкосити ваш бюджет та знесилити нервові клітини. В роботі слід витримати всі рекомендації.

est1.jpg (159.3 Kb)

Спочатку готують основу. Тут є два варіанти. Перший, це коли епоксидна смола заповнює якусь форму. Другий – епоксидний склад буде вкривати лише поверхню стільниці, а краї залишаться відкритими. В цьому випадку прийдеться споруджувати опалубку.

Ідеальним матеріалом для опалубки вважають оргскло. Епоксидна смола не липне до нього, тому ж й видаляти його буде не складно. Але можна використати й звичайну фанеру, яку слід надійно затягнути поліетиленовою плівкою або фольгою. Щоб упевнитися в герметичності опалубки, її слід заповнити водою. Якщо ніде не тече та все в порядку, поверхню висушують та приступають до подальшої роботи. З цією метою не рекомендують використовувати термоклей або скотч. Досить вірний та простий варіант – пластилін.

est2.jpg (143.28 Kb)

Коли форма готова, можна приміряти декоративні елементи. Це можуть бути зрізи дерев, старі дошки, розбита плитка, шутер, гілки, декоративне каміння та багато чого іншого. Наступний крок – вирівнювання стола за допомогою рівня. Це важливий етап, тому, якщо його не виконати, рідка епоксидна смола стече до одного краю.

Далі декоративні елементи видаляють. З'єднують смолу із затрверджувачем, якщо потрібно, додають барвник та дуже ретельно вимішують всю суміш.

Наносять перший шар смоли. Тут треба знати, що різні декоративні елементи по різному ведуть себе у смолі. Каміння опускається до дна, а дерево або гербарій, навпаки, спливають. Кожен новий шар має бути завтовшки десь у 10-15 мм. Часу межі шарами має проходити приблизно по шістнадцять годин.

Коли стільниця повністю висохне, її слід обов'язково личкувати та полірувати. Краще за допомогою відповідних насадок до кутошліфовальної машини (КШМ).

Стіл готовий до використання!Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Простір під сходами - функціон...

08 Mar 2023 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up