Аксесуари для вікон

By: Євген

aksvi1

З появою сучасних склопакетів життя суттєво змінилося. Простий догляд та зручне використання – а що іще треба? Кожного року з’являються якісь новинки, але основної уваги заслуговують навіть не самі склопакети, а аксесуари для них.

h3>Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Свіже повітря…

Створити комфортний мікроклімат в кімнаті не просто, але провітрювати кімнату треба обов’язково. Ця проблема простіше вирішується за допомогою припливних та вентиляційних клапанів, які встановлюють у пластикові вікна. Вони дозволяють здійснювати провітрювання без відкриття стулки. Потік повітря з вулиці направляється догори, то ж протяги не виникають. При цьому подібні пристрої здатні забезпечити приплив свіжого повітря до 20-30 м3 на годину. На відміну від звичайного провітрювання така вентиляція забезпечує непоганий захист від шуму, що особливо важливо для мешканців пожвавлених районів міста.

aksvi1

…навіть біля дороги

Особливо проблемно провітрювати приміщення, яке знаходиться біля дороги. В цьому випадку забезпечить приплив свіжого повітря в квартиру допоможе кімнатний провітрювач. Його монтують на наскрізний отвір на зовнішній стіні. За допомогою вбудованого вентилятора пристрій захоплює повітря з вулиці, пропускає його крізь вугільний фільтр, відокремлюючи смог та пил. При цьому повітря нагрівається та надходить у приміщення чистим та теплим. Кімнатний провітрювач може забезпечити приплив повітря до 160м3 на годину.

. . . . .

Безпечно для дітей…

Багато цікавого за вікном постійно притягує до себе дітей, які швидко засвоюють, що шлях до підвіконня дуже короткий – підлога та стілець. Але ця подорож не має загрожувати здоров’ю та життю дитини.

Найпростіший варіант – встановити віконну ручку з замком, що зачиняється на ключ. Замок блокує поворот ручки. Стулку неможливо відчинити або перевести з відкидного режиму в розкритий. Цей корисний аксесуар легко встановити самостійно за допомогою закрутки.

Крім ручки з замком існує багато варіантів для обмеження відкриття стулок. Основою тут може бути міцний трос, який не дозволить відчинити вікно більш ніж на 10-15 см. Такі пристрої мають бути встановлені не лише в дитячій кімнаті, але і в інших приміщеннях, де може опинитися дитина.

. . . .

…та кішок

Якщо у вас є кішка, яка любить проводити своє дозвілля біля відчиненого вікна, то ви знайомі з проблемою розірваних протимоскітних сіток. Намагаючись дотягнутися до здобичі або поспілкуватися зі своїми друзями по той бік вікна, кішки часто псують захисні екрани. Виробники віконних аксесуарів пішли назустріч користувачам та створили систему протимоскітного захисту «антикішка». Екрани роблять з міцного дроту спеціального плетіння, які оснащують особливим кріпленням. Така сітка не дасть можливості тварині випасти з вікна.

Сітка має точно підходити до вашого вікна та надійно кріпитися.