Плінтуси з металу / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Плінтуси з металу


Правильно обраний плінтус - один з чинників грамотного облаштування приміщення та гармонізації інтер'єру. Відповідно, легковажне ставлення до цього елементу може весь інтер'єр зіпсувати. Щоб зробити правильний вибір треба знати асортимент та властивості цих елементів опорядження.

Металеві плінтуси до недавнього часу використовувались переважно у секторі промисловості, однак, в останні роки цікавість до них власників квартир та будинків виріс. Це пояснюється просто: інтер'єри в стилі хай-тек або лофт, які зараз дуже популярні, передбачають присутність різних елементів з металу. Промисловість на де радісно відгукнулася, то ж при бажанні зараз можна легко придбати плінтуси з алюмінію, неіржавої сталі або навіть з латуні.

pl0001.jpg (40.74 Kb) . . . .

Виробники стверджують, що ці вироби будуть служити не менше тридцяти років. А насправді, термін експлуатації тут необмежений, адже вони не бояться води, та механічних пошкоджень, а показники їхньої міцності мають максимальні показники.

В квартирах (зазвичай на кухні) частіше за все використовують плінтус з алюмінію. Цей різновид виробів випускають з різними поверхнями – вони можуть бути гладкими, полірованими, рифленими, а також з покриттям з плівки, «під деревину» або «під камінь». У будь якому випадку алюмінієва продукція, яку обробляють хімічним методом (анодуванням), в результаті чого на профілі з’являється захисний шар. Дякуючи цьому процесу виріб може отримати характерне забарвлення: золоте, срібне або бронзове. Але популярні й моделі з натуральним металевим забарвленням.

Алюмінієві плінтуси добре пасують будь яким сучасним матеріалам, при цьому нерідко мають самоклейну основу. Деякі вироби мають у своїй конструкції порожнечі для укладання кабелю – це важливий елемент.

pl0002.jpg (44.13 Kb)

Монтаж плінтусів з металу

Вироби з металу встановлюють за допомогою спеціальних кріплень, щось на зразок кліпсів, які даються разом з профілем. Кріплення слід ретельно становити на стіні за допомогою рівня на відстані не більше п'ятдесят сантиметрів одне від одного.

pl0003.jpg (34.04 Kb)

«Вушка» кліпсів, на яких фіксується металевий плінтус мають бути рівними та неушкодженими. Інакше лицьова панель не закріпиться потрібним чином та буде хитатися.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up