Плінтуси з металу / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Плінтуси з металу


Правильно обраний плінтус - один з чинників грамотного облаштування приміщення та гармонізації інтер'єру. Відповідно, легковажне ставлення до цього елементу може весь інтер'єр зіпсувати. Щоб зробити правильний вибір треба знати асортимент та властивості цих елементів опорядження.

Металеві плінтуси до недавнього часу використовувались переважно у секторі промисловості, однак, в останні роки цікавість до них власників квартир та будинків виріс. Це пояснюється просто: інтер'єри в стилі хай-тек або лофт, які зараз дуже популярні, передбачають присутність різних елементів з металу. Промисловість на де радісно відгукнулася, то ж при бажанні зараз можна легко придбати плінтуси з алюмінію, неіржавої сталі або навіть з латуні.

pl0001.jpg (40.74 Kb) . . . .

Виробники стверджують, що ці вироби будуть служити не менше тридцяти років. А насправді, термін експлуатації тут необмежений, адже вони не бояться води, та механічних пошкоджень, а показники їхньої міцності мають максимальні показники.

В квартирах (зазвичай на кухні) частіше за все використовують плінтус з алюмінію. Цей різновид виробів випускають з різними поверхнями – вони можуть бути гладкими, полірованими, рифленими, а також з покриттям з плівки, «під деревину» або «під камінь». У будь якому випадку алюмінієва продукція, яку обробляють хімічним методом (анодуванням), в результаті чого на профілі з’являється захисний шар. Дякуючи цьому процесу виріб може отримати характерне забарвлення: золоте, срібне або бронзове. Але популярні й моделі з натуральним металевим забарвленням.

Алюмінієві плінтуси добре пасують будь яким сучасним матеріалам, при цьому нерідко мають самоклейну основу. Деякі вироби мають у своїй конструкції порожнечі для укладання кабелю – це важливий елемент.

pl0002.jpg (44.13 Kb)

Монтаж плінтусів з металу

Вироби з металу встановлюють за допомогою спеціальних кріплень, щось на зразок кліпсів, які даються разом з профілем. Кріплення слід ретельно становити на стіні за допомогою рівня на відстані не більше п'ятдесят сантиметрів одне від одного.

pl0003.jpg (34.04 Kb)

«Вушка» кліпсів, на яких фіксується металевий плінтус мають бути рівними та неушкодженими. Інакше лицьова панель не закріпиться потрібним чином та буде хитатися.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up