Плінтуси з пластику - монтаж / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Плінтуси з пластику - монтаж


pl0.jpg (.73 Kb)

Якщо плінтуси обрати неправильно, це може виявитися такою «дрібницею», яка зіпсує весь інтер'єр приміщення. А щоб обрати їх у відповідності до тональності всього помешкання, треба знати – які взагалі плінтуси бувають в Природі, або хоч на прилавках магазинів.

Різновиди плінтусів з пластику

pl1.jpg (67.89 Kb)

Вироби з полівінілхлориду (ПВХ) та поліуретану не бояться води, мають високу зносостійкість, тому можуть використовуватися не лише в житлових приміщеннях, але й у санвузлах та ванних кімнатах, на балконах та відкритих верандах.

Різновиди профілів такого типу мають дуже широку сферу застосування. Нерідко, наприклад, з’являється необхідність оформлення нижньої частини криволінійної стіни або декоративної колони. Дерев'яні плінтуси для цього прийдеться розрізати на короткі урізки та стикувати одне з одним за допомогою спеціальних допоміжних деталей, але ідеальних стиків досягнути при тому дуже важко. У таких випадках використовують гнучкий плінтус.

Звісно, у звичайних умовах цей матеріал не гнеться, але перед встановленням його розігрівають будівельним феном. Після вистигання плінтус знову стає твердим, тому його треба монтувати достатньо швидко.

pl2.jpg (44.3 Kb)

Великою популярністю користуються вироби прогумований краєм. Вони можуть бути корисними, якщо треба досягнути щільного притискання профілю до нерівної стіни.

Верхня та нижня кромки такого плінтусу виготовлені з еластичного матеріалу, який герметично закриває нерівності, не залишаючи зазорів. Кромки пофарбовані в той же колір, що й основна частина, тому візуально ніяк не відрізняються.

Ще один цікавий варіант – модель з заглибленням під телефонний або інтернет-кабель. У цю порожнину укладають заплановані комунікації, після чого маскують спеціальною накладкою. Розміри каналу можуть бути різними, залежно від модифікації виробу. Слід враховувати, що, якщо проводи прокладені під плінтусом для їхньої ревізії та заміни буде потрібен демонтаж плінтусу. Але у будь якому випадку, це привабливіше ніж коли проводи прокладені по стінах.

pl4.jpg (56.18 Kb)

Кольорова гамма плінтусів обмежена, тож інколи буває важко знайти вироби потрібного забарвлення. Це вирішується за допомогою плінтусів, які можна фарбувати, їх виробляють зі спіненого ПВХ. На таку поверхню чудово лягає будь-яка фарба, тож проблема збігання кольорів легко вирішується.

pl3.jpg (40.58 Kb)

Монтаж плінтусів з пластику

Пластикові плінтуси можна монтувати двома методами: за допомогою дюбелів та саморізів або використовуючи кліпси. Перший метод є традиційним: виріб притягують до стіни саморізами якомога щільніше. Рекомендована відтань між кріпленнями 35-40 сантиметрів.

pl5.jpg (60.24 Kb)

Другу методику можна використовувати лише при роботі з ідеально рівними поверхнями. Спочатку поверхні розмічають, а потім чітко по лінії закріпляють кліпси. Після цього на них фіксують плінтус. Важливо, щоб кліпси були встановлені на одному рівні, інакше профіль встановиться криво.

pl6.jpg (31.55 Kb)

Трішки складніше встановити вироби з кабель каналом: спочатку до стіни прикручують планку з вирізами під кабель, потім укладають проводи, та стягують їх скотчем, після чого защіпають лицьову панель.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up