Плінтуси з пластику - монтаж / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Плінтуси з пластику - монтаж


pl0.jpg (.73 Kb)

Якщо плінтуси обрати неправильно, це може виявитися такою «дрібницею», яка зіпсує весь інтер'єр приміщення. А щоб обрати їх у відповідності до тональності всього помешкання, треба знати – які взагалі плінтуси бувають в Природі, або хоч на прилавках магазинів.

Різновиди плінтусів з пластику

pl1.jpg (67.89 Kb)

Вироби з полівінілхлориду (ПВХ) та поліуретану не бояться води, мають високу зносостійкість, тому можуть використовуватися не лише в житлових приміщеннях, але й у санвузлах та ванних кімнатах, на балконах та відкритих верандах.

Різновиди профілів такого типу мають дуже широку сферу застосування. Нерідко, наприклад, з’являється необхідність оформлення нижньої частини криволінійної стіни або декоративної колони. Дерев'яні плінтуси для цього прийдеться розрізати на короткі урізки та стикувати одне з одним за допомогою спеціальних допоміжних деталей, але ідеальних стиків досягнути при тому дуже важко. У таких випадках використовують гнучкий плінтус.

Звісно, у звичайних умовах цей матеріал не гнеться, але перед встановленням його розігрівають будівельним феном. Після вистигання плінтус знову стає твердим, тому його треба монтувати достатньо швидко.

pl2.jpg (44.3 Kb)

Великою популярністю користуються вироби прогумований краєм. Вони можуть бути корисними, якщо треба досягнути щільного притискання профілю до нерівної стіни.

Верхня та нижня кромки такого плінтусу виготовлені з еластичного матеріалу, який герметично закриває нерівності, не залишаючи зазорів. Кромки пофарбовані в той же колір, що й основна частина, тому візуально ніяк не відрізняються.

Ще один цікавий варіант – модель з заглибленням під телефонний або інтернет-кабель. У цю порожнину укладають заплановані комунікації, після чого маскують спеціальною накладкою. Розміри каналу можуть бути різними, залежно від модифікації виробу. Слід враховувати, що, якщо проводи прокладені під плінтусом для їхньої ревізії та заміни буде потрібен демонтаж плінтусу. Але у будь якому випадку, це привабливіше ніж коли проводи прокладені по стінах.

pl4.jpg (56.18 Kb)

Кольорова гамма плінтусів обмежена, тож інколи буває важко знайти вироби потрібного забарвлення. Це вирішується за допомогою плінтусів, які можна фарбувати, їх виробляють зі спіненого ПВХ. На таку поверхню чудово лягає будь-яка фарба, тож проблема збігання кольорів легко вирішується.

pl3.jpg (40.58 Kb)

Монтаж плінтусів з пластику

Пластикові плінтуси можна монтувати двома методами: за допомогою дюбелів та саморізів або використовуючи кліпси. Перший метод є традиційним: виріб притягують до стіни саморізами якомога щільніше. Рекомендована відтань між кріпленнями 35-40 сантиметрів.

pl5.jpg (60.24 Kb)

Другу методику можна використовувати лише при роботі з ідеально рівними поверхнями. Спочатку поверхні розмічають, а потім чітко по лінії закріпляють кліпси. Після цього на них фіксують плінтус. Важливо, щоб кліпси були встановлені на одному рівні, інакше профіль встановиться криво.

pl6.jpg (31.55 Kb)

Трішки складніше встановити вироби з кабель каналом: спочатку до стіни прикручують планку з вирізами під кабель, потім укладають проводи, та стягують їх скотчем, після чого защіпають лицьову панель.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up