Плінтуси з пластику - монтаж / Будівельні матеріали
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Плінтуси з пластику - монтаж


pl0.jpg (.73 Kb)

Якщо плінтуси обрати неправильно, це може виявитися такою «дрібницею», яка зіпсує весь інтер'єр приміщення. А щоб обрати їх у відповідності до тональності всього помешкання, треба знати – які взагалі плінтуси бувають в Природі, або хоч на прилавках магазинів.

Різновиди плінтусів з пластику

pl1.jpg (67.89 Kb)

Вироби з полівінілхлориду (ПВХ) та поліуретану не бояться води, мають високу зносостійкість, тому можуть використовуватися не лише в житлових приміщеннях, але й у санвузлах та ванних кімнатах, на балконах та відкритих верандах.

Різновиди профілів такого типу мають дуже широку сферу застосування. Нерідко, наприклад, з’являється необхідність оформлення нижньої частини криволінійної стіни або декоративної колони. Дерев'яні плінтуси для цього прийдеться розрізати на короткі урізки та стикувати одне з одним за допомогою спеціальних допоміжних деталей, але ідеальних стиків досягнути при тому дуже важко. У таких випадках використовують гнучкий плінтус.

Звісно, у звичайних умовах цей матеріал не гнеться, але перед встановленням його розігрівають будівельним феном. Після вистигання плінтус знову стає твердим, тому його треба монтувати достатньо швидко.

pl2.jpg (44.3 Kb)

Великою популярністю користуються вироби прогумований краєм. Вони можуть бути корисними, якщо треба досягнути щільного притискання профілю до нерівної стіни.

Верхня та нижня кромки такого плінтусу виготовлені з еластичного матеріалу, який герметично закриває нерівності, не залишаючи зазорів. Кромки пофарбовані в той же колір, що й основна частина, тому візуально ніяк не відрізняються.

Ще один цікавий варіант – модель з заглибленням під телефонний або інтернет-кабель. У цю порожнину укладають заплановані комунікації, після чого маскують спеціальною накладкою. Розміри каналу можуть бути різними, залежно від модифікації виробу. Слід враховувати, що, якщо проводи прокладені під плінтусом для їхньої ревізії та заміни буде потрібен демонтаж плінтусу. Але у будь якому випадку, це привабливіше ніж коли проводи прокладені по стінах.

pl4.jpg (56.18 Kb)

Кольорова гамма плінтусів обмежена, тож інколи буває важко знайти вироби потрібного забарвлення. Це вирішується за допомогою плінтусів, які можна фарбувати, їх виробляють зі спіненого ПВХ. На таку поверхню чудово лягає будь-яка фарба, тож проблема збігання кольорів легко вирішується.

pl3.jpg (40.58 Kb)

Монтаж плінтусів з пластику

Пластикові плінтуси можна монтувати двома методами: за допомогою дюбелів та саморізів або використовуючи кліпси. Перший метод є традиційним: виріб притягують до стіни саморізами якомога щільніше. Рекомендована відтань між кріпленнями 35-40 сантиметрів.

pl5.jpg (60.24 Kb)

Другу методику можна використовувати лише при роботі з ідеально рівними поверхнями. Спочатку поверхні розмічають, а потім чітко по лінії закріпляють кліпси. Після цього на них фіксують плінтус. Важливо, щоб кліпси були встановлені на одному рівні, інакше профіль встановиться криво.

pl6.jpg (31.55 Kb)

Трішки складніше встановити вироби з кабель каналом: спочатку до стіни прикручують планку з вирізами під кабель, потім укладають проводи, та стягують їх скотчем, після чого защіпають лицьову панель.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up