Інструмент плиточника: підготовчі роботи, різання плитки / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Інструмент плиточника: підготовчі роботи, різання плитки


instrplit0.jpg (59.83 Kb)

Коли є бажання виконати якусь роботу, до кошторису слід включити не лише вартість матеріалів, але й інструментів та пристосувань, які потрібні для якісного виконання роботи. Це в повній мірі стосується і робіт по укладанню плитки.

Підготовчі роботи

Якщо плитку укладають на нову вирівняну основу, то підготовчі роботи включають лише нанесення ґрунту, для чого, крім ґрунтовки, знадобляться ще пензлик або валик.

Якщо перед тим треба зняти старе плиткове покриття, звісно, без потужного зубила з молотком або перфоратора з відповідною насадкою не обійтися.

instrplit1.jpg (67.14 Kb)

Розрізання плитки – плиткорізи та не лише

Для розрізання плитки найчастіше використовують ручний плиткоріз. Цей інструмент є зручним в роботі та призначений для різання питки до 15 мм. Його недоліком є неможливість відрізати від краю плитки смужку завтовшки 4-5 мм. Для цього треба скористатися болгаркою з алмазним диском. Вона також знадобиться і при виготовленні прямокутних вирізів під ніші.

instrplit8.jpg (.94 Kb)

Ручний плиткоріз добре упорається з розрізанням керамічної плитки. При розрізанні керамограніту можна використати невелику болгарку з алмазним диском.

Набагато вищої якості можна досягнути при використанні електричного плиткорізу, але і коштує він набагато дорожче. Але, при роботі з керамогранітом або натуральним каменем без електричного плиткоріза не обійтися – якість болгарки для обробки цих матеріалів занизька.

Отвори в плитці свердлять дрилем або шуруповертом, використовуючи спеціальне свердло для кераміки. Знадобляться трубчасті свердла (для отворів меншого діаметру) та алмазні коронки (для творів більшого діаметру).

instrplit9.jpg (64.54 Kb)

Чудового результату можна досягнути при розрізанні плитки з використанням електричного плиткорізу. Зробити отвір великого діаметру в керамічній плитці можна за допомогою дриля з алмазною коронкою.

При розрізанні плитки знадобляться ще спеціальні гострозубці. І не можна забувати про захист органів зору та дихання при виконанні цих робіт. Тут допоможуть окуляри та респіратор.

instrplit10.jpg (52.08 Kb)

Алмазні коронки для свердління керамограніту, каменю та кераміки. Гострозубці будуть у пригоді при закругленні кутів вирізів у плитці.

Гідроабразивне різання плитки

З різанням плитки з керамограніиу або натурального каменю у домашнього майстра можуть бути проблеми, адже ці матеріали надзвичайно міцні. При роботі з ними нерідко приходиться звертатися до професійних майстрів за допомогою. Особливо це стосується безшовного укладання плитки або складання художнього панно з керамограніту або натурального каменю. Різання матеріалу відбувається струменем води в яку додають спеціальний абразив. При виконанні роботи не виникає відколів та зламів, що є дуже важливим при фігурному різанні.

instrplit11.jpg (55.1 Kb)

Всі роботи по гідроабразивному різанню матеріалів здійснюються на високотехнологічному обладнанні, що гарантує їх високу якість.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

15 May 2020 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

М’який куток на кухні. Ідеї

14 Apr 2020 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для м’якого ку...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...
up