Інструмент плиточника: підготовчі роботи, різання плитки / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Інструмент плиточника: підготовчі роботи, різання плитки


instrplit0.jpg (59.83 Kb)

Коли є бажання виконати якусь роботу, до кошторису слід включити не лише вартість матеріалів, але й інструментів та пристосувань, які потрібні для якісного виконання роботи. Це в повній мірі стосується і робіт по укладанню плитки.

Підготовчі роботи

Якщо плитку укладають на нову вирівняну основу, то підготовчі роботи включають лише нанесення ґрунту, для чого, крім ґрунтовки, знадобляться ще пензлик або валик.

Якщо перед тим треба зняти старе плиткове покриття, звісно, без потужного зубила з молотком або перфоратора з відповідною насадкою не обійтися.

instrplit1.jpg (67.14 Kb)

Розрізання плитки – плиткорізи та не лише

Для розрізання плитки найчастіше використовують ручний плиткоріз. Цей інструмент є зручним в роботі та призначений для різання питки до 15 мм. Його недоліком є неможливість відрізати від краю плитки смужку завтовшки 4-5 мм. Для цього треба скористатися болгаркою з алмазним диском. Вона також знадобиться і при виготовленні прямокутних вирізів під ніші.

instrplit8.jpg (.94 Kb)

Ручний плиткоріз добре упорається з розрізанням керамічної плитки. При розрізанні керамограніту можна використати невелику болгарку з алмазним диском.

Набагато вищої якості можна досягнути при використанні електричного плиткорізу, але і коштує він набагато дорожче. Але, при роботі з керамогранітом або натуральним каменем без електричного плиткоріза не обійтися – якість болгарки для обробки цих матеріалів занизька.

Отвори в плитці свердлять дрилем або шуруповертом, використовуючи спеціальне свердло для кераміки. Знадобляться трубчасті свердла (для отворів меншого діаметру) та алмазні коронки (для творів більшого діаметру).

instrplit9.jpg (64.54 Kb)

Чудового результату можна досягнути при розрізанні плитки з використанням електричного плиткорізу. Зробити отвір великого діаметру в керамічній плитці можна за допомогою дриля з алмазною коронкою.

При розрізанні плитки знадобляться ще спеціальні гострозубці. І не можна забувати про захист органів зору та дихання при виконанні цих робіт. Тут допоможуть окуляри та респіратор.

instrplit10.jpg (52.08 Kb)

Алмазні коронки для свердління керамограніту, каменю та кераміки. Гострозубці будуть у пригоді при закругленні кутів вирізів у плитці.

[/p]

Гідроабразивне різання плитки

З різанням плитки з керамограніиу або натурального каменю у домашнього майстра можуть бути проблеми, адже ці матеріали надзвичайно міцні. При роботі з ними нерідко приходиться звертатися до професійних майстрів за допомогою. Особливо це стосується безшовного укладання плитки або складання художнього панно з керамограніту або натурального каменю. Різання матеріалу відбувається струменем води в яку додають спеціальний абразив. При виконанні роботи не виникає відколів та зламів, що є дуже важливим при фігурному різанні.

instrplit11.jpg (55.1 Kb)

Всі роботи по гідроабразивному різанню матеріалів здійснюються на високотехнологічному обладнанні, що гарантує їх високу якість.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up