Будівельний рівень (ватерпас): бульбашковий / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Будівельний рівень (ватерпас): бульбашковий


rivenbosh.jpg (59. Kb)

Повісити поличку, поставити рівно плитку або цеглу, скласти меблі, розділити простір на зони, змонтувати ванну – оці всі роботи слід робити з будівельним рівнем, якщо бажаєте якісного результату.

riven0.jpg (63.25 Kb). . . . .

Бульбашковий рівень складається з пластикового або металевого корпусу з прозорою колбою, яка заповнена рідиною. Це найбільш розповсюджений тип будівельних ватерпасів. Довжина стандартних моделей коливається від 0,2 до 2,5 метрів, хоча й зустрічаються чотириметрові конструкції, які оснащені телескопічними пристосуваннями. Деякі ватерпаси мають додатково дві-три колби для визначення вертикалі та кутових значень.

Як обрати бульбашковий рівень

Для оздоблювальних робіт та рівняння поверхонь краще обрати рівень більшої довжини (120-180 сантиметрів). Для інших робіт в приміщенні досить і довжини у 60 сантиметрів. Всі колби (прозорі елементи) мають бути жорстко зафіксовані. Тому моделі з можливістю їх регулювання краще не обирати, оскільки вони більш схильні до механічних впливів. Краще, щоб матеріал був важким та міцним.

riven1.jpg (.36 Kb). . . .

Щоб перевірити, встановлюють ватерпас на рівну поверхню та визначають положення бульбашки, після чого обертають ватерпас на 180 градусів. Положення бульбашки при цьому відносно відміток не має мінятися – тоді рівень справний.

Як користуватися бульбашковим рівнем

Прикладають рівень до поверхні, яку треба перевірити. Дивляться на положення бульбашки у колбі. Якщо вона знаходиться саме посередині – значить поверхня строго горизонтальна (або вертикальна, якщо на приладі є така опція). Якщо бульбашка відхиляється у будь-який бік – поверхню слід вирівнювати, прибираючи ухил.

riven2.jpg (52.73 Kb)

Приклади якісних приладів

STABILA 17768

Це мініатюрний рівень, його можна легко розмістити у кишені, габарити – 20х40х70 мм. Має міцний корпус із загартованого алюмінію. Знизу є V-подібний паз, який дозволяє досліджувати не лише рівні, але й криволінійні поверхні. Торцеві частини оснащені рідкісноземельними магнітами. Таким пристроєм дуже зручно користуватися у у важкодоступних місцях та обмеженому просторі. Похибка – один міліметр на метр.

rivenstabila.jpg (30.14 Kb). . . . .

STANLEY FATMAX LEVEL 1-43-572

Дуже добре працює на поверхнях будь-якої орієнтації. Довжина приладу у 180 сантиметрів є оптимальною для всіх оздоблювальних робіт. Рівень має алюмінієвий корпус підвищеної міцності, в який вбудовано три колби з бульбашками – горизонтальна, та дві вертикальних. Від випадкових пошкоджень прилад захищений двома гумовими демпферами на кінцях. Похибка – пів міліметри на метр.

rivenstenli.jpg (43.99 Kb). . . .

BOSCH 60 PROFESSIONAL

У цього незвичайного інструменту є дві колби. Конструкція такого ватерпасу передбачає інтеграцію лазерного далекоміру BOSCH GLM 80, і в цьому полягає його унікальність. Тобто ця модель є симбіозом класичного бульбашкового рівня та сучасного цифрового приладу. Дякуючи такому поєднанню пристрій буде дуже корисним помічником при будь-яких роботах, які потребують високої точності.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up