Будівельний рівень (ватерпас): бульбашковий / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Будівельний рівень (ватерпас): бульбашковий


rivenbosh.jpg (59. Kb)

Повісити поличку, поставити рівно плитку або цеглу, скласти меблі, розділити простір на зони, змонтувати ванну – оці всі роботи слід робити з будівельним рівнем, якщо бажаєте якісного результату.

riven0.jpg (63.25 Kb). . . . .

Бульбашковий рівень складається з пластикового або металевого корпусу з прозорою колбою, яка заповнена рідиною. Це найбільш розповсюджений тип будівельних ватерпасів. Довжина стандартних моделей коливається від 0,2 до 2,5 метрів, хоча й зустрічаються чотириметрові конструкції, які оснащені телескопічними пристосуваннями. Деякі ватерпаси мають додатково дві-три колби для визначення вертикалі та кутових значень.

Як обрати бульбашковий рівень

Для оздоблювальних робіт та рівняння поверхонь краще обрати рівень більшої довжини (120-180 сантиметрів). Для інших робіт в приміщенні досить і довжини у 60 сантиметрів. Всі колби (прозорі елементи) мають бути жорстко зафіксовані. Тому моделі з можливістю їх регулювання краще не обирати, оскільки вони більш схильні до механічних впливів. Краще, щоб матеріал був важким та міцним.

riven1.jpg (.36 Kb). . . .

Щоб перевірити, встановлюють ватерпас на рівну поверхню та визначають положення бульбашки, після чого обертають ватерпас на 180 градусів. Положення бульбашки при цьому відносно відміток не має мінятися – тоді рівень справний.

Як користуватися бульбашковим рівнем

Прикладають рівень до поверхні, яку треба перевірити. Дивляться на положення бульбашки у колбі. Якщо вона знаходиться саме посередині – значить поверхня строго горизонтальна (або вертикальна, якщо на приладі є така опція). Якщо бульбашка відхиляється у будь-який бік – поверхню слід вирівнювати, прибираючи ухил.

riven2.jpg (52.73 Kb)

Приклади якісних приладів

STABILA 17768

Це мініатюрний рівень, його можна легко розмістити у кишені, габарити – 20х40х70 мм. Має міцний корпус із загартованого алюмінію. Знизу є V-подібний паз, який дозволяє досліджувати не лише рівні, але й криволінійні поверхні. Торцеві частини оснащені рідкісноземельними магнітами. Таким пристроєм дуже зручно користуватися у у важкодоступних місцях та обмеженому просторі. Похибка – один міліметр на метр.

rivenstabila.jpg (30.14 Kb). . . . .

STANLEY FATMAX LEVEL 1-43-572

Дуже добре працює на поверхнях будь-якої орієнтації. Довжина приладу у 180 сантиметрів є оптимальною для всіх оздоблювальних робіт. Рівень має алюмінієвий корпус підвищеної міцності, в який вбудовано три колби з бульбашками – горизонтальна, та дві вертикальних. Від випадкових пошкоджень прилад захищений двома гумовими демпферами на кінцях. Похибка – пів міліметри на метр.

rivenstenli.jpg (43.99 Kb). . . .

BOSCH 60 PROFESSIONAL

У цього незвичайного інструменту є дві колби. Конструкція такого ватерпасу передбачає інтеграцію лазерного далекоміру BOSCH GLM 80, і в цьому полягає його унікальність. Тобто ця модель є симбіозом класичного бульбашкового рівня та сучасного цифрового приладу. Дякуючи такому поєднанню пристрій буде дуже корисним помічником при будь-яких роботах, які потребують високої точності.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up