Гаражний лад

By: Євген

garlad0

У багатьох людей гараж має багатоцільове призначення. Крім авто, тут і верстак для різних робіт, і склад для потрібних, а нерідко – і непотрібних речей. Інколи, відчинивши ворота гаражу, можна побачити гори спортивних та туристичних приналежностей, іграшок, прикрас для свят, садових та столярних інструментів просто скинутих на землю впереміжку з ключами на 17.

Якщо ви вирішили зробити гараж більш функціональним, спочатку слід витягнути весь цей мотлох, перебрати його та розкласти те, що залишилось у певному порядку, по категоріях.

garlad1

Не пропускайте можливості повісити щось високо на стіни, наприклад, драбину. Стелажі з металу, які легко складаються, є зручними для зберігання найрізноманітніших речей. Садові приналежності ніколи не впадуть на ногу, якщо розмістити їх на спеціальному стояку.

Треба по купах розкласти спортивний інвентар, садові та технічні інструменти та т. ін.

garlad2

Універсальний планшет для зберігання інструмента на стіні гаражу.

Далі складіть план ефективного зберігання того, що залишите. Для цього спробуйте максимально використати площу підлоги, стін та стелі, до кожного сантиметру. Місця зберігання мають знаходитись у межах досяжності, інакше знов ніхто не буде класти речі на місце та гараж ще раз перетвориться на смітник.

Щоб звільнити підлогу, використайте гачки, полички, настінні шафи та підвіски. Одразу гараж почне здаватися більшим. Треба передбачити місце для верстака, для зберігання матеріалів та заготовок.

garlad3

Для спортивного кутка – своє місце. Аптечка завжди має бути під рукою.

Безлад суттєво відволікає від роботи. Для підтримання ладу у гаражі навіть розроблені цілі системи та виробляється спеціальне обладнання.

garlad4

Як от, наприклад, система зберігання Kenovo DuraTrax, всі елементи якої розроблені для оптимізації простору, покращання його функціональних та ергономічних властивостей, тобто для ладу у гаражі

garlad5

Головна ідея полягає в тому, що гараж, все ж таки, призначений для зберігання авто, а весь інший скарб, який не має відношення до цієї процедури має бути розташований таким чином, щоб він не заважав паркуванню, необхідні речі можна було легко знайти, легко зняти та повернути на своє місце.

garlad6

Щось подібне до цієї системи можна змайструвати й самому.

garlad7

Магнітні вішаки та ящики для інструментів