Кухонну техніку монтуємо самі / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Кухонну техніку монтуємо самі


kuhteh0.jpg (51.3 Kb)

Якщо ви вірите в свої майстерні здібності та маєте досвід та набір необхідних інструментів, чому б не здійснити монтаж нової варильної панелі та духовки, що вбудовується, є сенс заощадити чималу суму.

. . . . . . .

Існує декілька нескладних постулатів, які допоможуть у роботі. Якщо почати з варильної панелі, то в першу чергу слід передусім визначити місце, де її слід монтувати, виміряти його параметри та лише після цього направитись до магазину. Всі габарити обраної панелі мають відповідати параметрам місця, яке ви обрали.

Монтаж варильної панелі.

У стільниці слід зробити виріз, який би відповідав внутрішній частині панелі. Зазвичай, до виробу додають інструкцію з усіма монтажними параметрами.

Поверхню не можна встановлювати щільно з вертикальними елементами кухні – це може призвести до їх перегріву. Панель має бути розташована на відстані мінімум п’ятдесят міліметрів від задньої стінки – цим забезпечується нормальна циркуляція повітря та охолодження поверхонь, що знаходяться поряд. Не можна кріпити варильну панель над духовкою, в якій немає вентиляції.

Панель слід встановлювати на рівну горизонтальну поверхню. Будь-які нерівності можуть негативно вплинути на експлуатаційні покажчики виробу.

Варильна панель має ущільнювач по периметру нижньої частини рамки. Треба впевнитись, що ущільнювач припасований герметично, інакше під панель буде підтікати рідина. Панель встановлюють в підготований отвір та закріпляють спеціальними затискачами в нижній частині стільниці.

Під’єднання до електромережі потребує певного досвіду, якщо у вас його не має, краще покликати фахівця. Це пов’язано з тим, що електричне живлення у різних будинках може відрізнятися. Зверніть увагу: переріз дроту слід обирати з урахуванням потужності плити. Провідня має бути захищена відповідним чином та мати окремий вимикач, щоб можна було знеструмити плиту в аварійній ситуації.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Монтаж духовки

Перед встановленням вбудованої духової шафи треба впевнитись, що ваші меблі відповідають цьому завданню. Клей в основі меблів має витримувати температуру +100 °С, інакше вони деформуються. Як і в випадку з варильною панеллю, місце встановлення має відповідати розмірам цього приладу.

Якщо у меблів є задня стінка, в ній прийдеться вирізати отвір для електричних проводів. Важливо впевнитись, що переріз дроту у помешканні відповідає потужності приладу, та при необхідності замінити хатню електромережу за допомогою фахівця.

Якщо мова йде про газову плиту, то газ дозволяється підключати лише спеціалістам.

Коли духовка вже встановлена на місце, треба відрегулювати її горизонтальне та вертикальне положення.

Перед вмиканням духовки слід промити її всередині водою з рідиною для миття посуду.

Перед прогріванням духової шафи, увімкніть в ній вентилятор та відчиніть вікно. Прожарювати шафу слід при температурі +250°С на протязі 30 хвилин. В кінці залишається лише протерти духовку насухо, і вона готова до роботи.

kuhteh1.jpg (24. Kb)

Дизайн маленької кухні. 60 іде...

27 Oct 2019 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Ванна кімната 60 ідей

13 Jan 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Фасад будинку. 70 ідеї

17 Feb 2020 ,fersht
Фасад будівлі це захист будинку від зовнішні...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

17 Feb 2020 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Гриль-барбекю, який можна регу...

15 Feb 2020 ,konsol
Виготовлення практичного гриля-барбекю з меха...

Дві конструкції лавок для саду

13 Feb 2020 ,konsol
власноруч можна скласти досить стильну лавку ...

Садові лавки - галерея зображе...

31 Jan 2020 ,konsol
Багато хто вважає, що сад починається з лавки...

Тераси та веранди

30 Jan 2020 ,konsol
У чому різниця між терасою та верандою
up