Інструментальня на коліщатках / Обладнання
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Інструментальня на коліщатках


instr0.jpg (71.78 Kb)

Якщо вам подобається майструвати, та всі технічні роботи по хаті намагаєтесь робити своїми руками, то така інструментальня вам стане у пригоді. А змайструвати такий візочок дуже просто.

instr1.jpg (69.72 Kb)

В цій пересувній інструментальні можна розмістити не лише всі самі ходові інструменти, але й електричні машини, які часто використовуються.

instrum1.jpg (73.95 Kb)

Перелік деталей та матеріалів

instrum1t.jpg (69.35 Kb)

. . . . .

Крім того потрібні шурупи, цвяхи, клей для деревини

Матеріали для її виготовлення можна знайти в обрізах, які часто-густо лишаються після ремонтів, брусків з сосни невеликого перерізу та багатошарової фанери товщиною 8-10 мм. Рекомендовані розміри основних елементів приведені у таблиці та на малюнку, де номера співпадають. Звичайно, ці розміри можна міняти, щоб пристосувати інструментальний стояк для своїх специфічних потреб.

Починати роботу слід з вирізання двох пар передніх та задніх ніжок. Їх вирізають з брусків перерізом 45х45 мм. Одразу ж на заготівках задніх ніжок слід висвердлити на глибину 15 мм глухі отвори Ø 30 мм для круглої ручки перекладини. При наступному складанні ручку у ці отвори не вклеюють, а просто ставлять без додаткового кріплення.

Потім з багатошарової фанери вирізають передні, задні та бічні стінки, а також обидва днища верхньої та нижньої шухляди. По кутах заготовок кожного з днищ роблять квадратні вирізи 45х45 мм для ніжок. Далі до ніжок шурупами прикріпляють бічні стінки обох шухляд.

Дивіться відео ідеї сухого струмка

Днище верхньої шухляди можна встановити одразу на місце, а на заготівці нижньої слід попередньо розмітити положення внутрішніх перетинок, які розділяють об’єм цієї шухляди на окремі ланки для дрилю, шуруповерту, електролобзика та інших інструментів. Бажано також передбачити ланки для зарядного пристрою та продовжувача. Перетинки вирізають з фанери товщиною 8-10 мм та вклеюють на своє місце після встановлення днища.

Всі інші деталі стояка-візочка, враховуючи й бічні навісні кишені, кронштейни з гніздами для ручних інструментів, висувні шухляди та пенали краще зробити такими, що легко знімаються. Тоді будь-коли їх можна легко вийняти, переробити та модернізувати. Замість саморобних тут доцільно використати ящики та пенали з пластику, які можна купити у магазині, наприклад, для свердел, пробійників, кріпильних деталей та інших дрібниць.

instrum2.jpg (.08 Kb)

Навісні утримувачі інструменту. Розподільники секторів бажано зробити такими, щоб знімалися. Задня ніжка з колесиком Конструкція та вузли стояку-візочка для інструментів

Конструкція та вузли стояку-візочка для інструментів

instrum3.jpg (68.09 Kb)

. . . . . .

instrum4.jpg (23.01 Kb)

instrum5.jpg (54.84 Kb)Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераса, прибудована до будинку...

06 May 2021 ,orest
Тераса - місце де захочете побачитись з друзя...

Як зробити світильники для вла...

05 May 2021 ,orest
Світлий сад чи подвір'я мрія кожної господині...

Шпалери для спальні, 50+ ідей ...

05 May 2021 ,orest
Від біло шовкових до великих яскравих фото шп...

Біла кухня в світлих тонах 50 ...

30 Apr 2021 ,orest
Світлі кухні завжди в моді, показуємо на фото...

Вы решили купить дом: что даль...

29 Apr 2021 ,fersht
Покупка дома — это серьезный шаг. Чтобы в буд...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

28 Apr 2021 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up