Оновлення кухні / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Оновлення кухні


kuh0.jpg (66.05 Kb)

Щоб оновити кухню при мінімальних витратах можна спробувати зробити невеличкий косметичний ремонт. Навіть, коли кухонна техніка функціонує нормально, але зовнішній вигляд меблів не відповідає сучасним вимогам – кухню слід освіжити.

Меблі на кухні з часом втрачають свою привабливість та потребують ремонту, наприклад, заміни дверцят шаф та тумб, петель та іншої фурнітури. Обновити одноразово необхідно і облицювання стін, хоч би «фартух» над робочим столом.

kuh1.jpg (40.37 Kb)

Фасади можна оклеїти листами ПВХ

kuh2.jpg (46.74 Kb)

Листи ПВХ розкроюють таким чином, щоб заготівки виступали за кромки дверцят або лицьових панелей шухляд по всьому периметру на два сантиметри. Поверхню дверцят або панелі знежирюють, після чого на обидві поверхні, що мають контактувати, дрібнозубим шпателем наносять клей та дають йому трішки просохнути.

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Примітка: надати кухні нового вигляду буде легше, якщо закріпляти елементи облицювання з лінолеуму до дверцят кухонних меблів не клеєм а за допомогою монтажної стрічки. Знімається таке облицювання легко – слід просто нагріти його феном. Сліди клею від стрічки видаляють розчинником.

  Тож, хоча традиційний ремонті забирає немалих грошей та часу, проблему можна вирішити швидко та не дорого. Дверцята шаф та тумб, також лицьові панелі, фасади шухляд просто облицьовують покриттям на підлогу з ПВХ (лінолеумом). Асортимент таким матеріалів є досить великим та різнобарвним – зустрічаються матеріали однотонні різних кольорів, з графічними візерунками, з імітацією під деревину або керамічну плитку.

  Стіну між тумбами та підвісними шафами, що оздоблена плиткою, обшивають алюмінієвими листами з текстурованою поверхнею. Розміри таких листів – 1000х600 мм або 1000х300 мм. Стики між покладеними листами майже непомітні. Лінолеум до меблевих дверцят та алюмінієві листи до стіни просто приклеюють. Залишки клею легко видаляються уайт-спіритом або бензином. Для кріплення лінолеуму до дверцят краще взяти прозорий клей, щоб з країв не залишалось плям.

  Алюмінієві листи з декоративною шершавою поверхнею досить легко гнуться, різати їх можна ножицями по металу. Закріпляють листи за допомогою двохстороннього скотчу. При використанні такої технології всі роботи по оновленню кухні можна виконати за пару вихідних днів.

  kuh3.jpg (.32 Kb)

  Заготівку лінолеуму накладають на дверцята через прокладну плівку, вирівнюють її по кромці та видаляють плівку. Спочатку лінолеум пригладжують рукою, після чого прокатують валиком, качалкою або пляшкою. Краї лінолеуму, що звисають з-за кромки, обрізають ножем. Ніж слід тримати похило, щоб кромку зрізати на укіс.

  Стіни кухні можна обшити і алюмінієвими листами

  kuh4.jpg (.75 Kb)

  За допомогою рисувалки та косинця розмічають алюмінієві листи. Розкроюють їх ножицями по металу або настільною дисковою пилою з твердостопними платівками. Гнути алюмінієві листи слід по краю верстату. До тильної поверхні деталі обшиття приклеюють декілька смужок липкої з двох боків стрічки. Під стики між листами підкладають смужку липкої стрічки. Лист, що укладають, стикують з попереднім та в напрямі від стика поступово притискають до стіни.

  Не дорого та красиво: алюмінієве обшиття з витонченою поверхнею, покладена по старому облицюванню з керамічних плиток. Приємний вигляд тепер мають дверцята та лицьові панелі шухляд кухонних меблів, облицьовані лінолеумом.  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

   
  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  03 Jun 2022 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Тераса. 50 Ідей

  19 Sep 2022 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Дизайн великої кухні в світлих...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Всім власникам великого кухонного простору п...

  Камін в інтер'єрі. 100 ідей

  11 Nov 2022 ,fersht
  Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Простір під сходами - функціон...

  11 Nov 2022 ,fersht
  Правильно використаний простір під сходами д...

  Маленькі кухні - дизайн

  11 Nov 2022 ,fersht
  За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

  Смарт кухні. Ідеї дизайну

  11 Nov 2022 ,fersht
  У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up