Оригінальні рішення з підвіконням

By: Євген

pidvikonnya

В дитинстві, та й не тільки – багато людей і в середньому віці, і в старості полюбляють сидіти на підвіконні або біля нього та спостерігати за природою, або за метушнею то суєтою людей, що пропливають повз вікно по річці життя.

Ці затишні місцинки, сховані за фіранками, не так складно перетворити на окремий світ, у якому буде вирувати своє життя. Тут знайдеться місце і для відпочинку, і для роботи, і для спілкування з близькими та друзями.

Для творчих людей можна облаштувати підвіконня мрій, наприклад. На широкому підвіконні можна створити досить зручне ложе з якого так зручно дивитися у світ.

Якщо у вас маленька кухня, але все ж таки в ній є підвіконня, можна зробити стільницю у вигляді літери «П», яка буде ніби охоплювати підвіконня. На цій стільниці можна розташувати безліч корисних та привабливих речей, які не завжди можуть уміститися у звичайній малій кухні.

pidvik01

У просторі під підвіконням можна, наприклад, розмістити полички для книг. Таким чином у вас з’явиться дуже світла бібліотека – джерело багатьох мрій, та ще й збагачена чудовим краєвидом з вікна.

pidvik02

З підвіконня можна зробити справжній витвір мистецтва, прикладом цього є це скляне підвіконня.

Справжній естет ніколи не відмовитися від сніданку за такою барною стійкою-підвіконням, за якою можна видивлятися у вікно, тримаючи у руці філіжанку ароматної кави.

Дуже зручно біля підвіконня облаштувати низеньку тумбу з подушками та матрацами. Це непогана заміна традиційного підвіконня.

Геніальна ідея вбудувати у віконну раму годівницю або корице із дзеркальним склом. При цьому ви будете бачити пташок, а вони вас – ні. Всередину пташки будуть залітати збоку вулиці.

pidvik04

Можна зробити підвіконня та зону навколо нього у вигляді лавки. Тоді буде повний ефект присутності у якомусь чарівному парку, що знаходиться десь у височині.

А це – ідеальне робоче і романтичне місце для школяра у облаштування якого теж бере участь і підвіконня, яке об’єднується з письмовим столом, збільшуючи корисну площу малої кімнати.

pidvik05

У цьому міні-кабінеті зранку відчиняють жалюзі, і в результаті біля вікна з’являється комфортне робоче місце.

Не треба забувати і про братів наших менших, а саме – про котів. Таке підвіконня саме може піклуватися про тваринку, коли господар їде з міста на день-два. Тут є таріль, розподілена на чотири порції, а також котячі килимки для точіння кігтів та для розваг.

pidvik06

Замість підвіконня можна влаштувати стіл. Це дуже актуально для маленької кухні.

Підвіконня можна використовувати у якості потайного місця, або навіть сейфу. Це підвіконня з секретом буде ще одним додатком до інших секретних місць у вашому помешканні.

pidvik07

Можна влаштувати і цілий садочок під вікном. Зовнішнє підвіконня можна засадити кущами самшиту (буксусу). Крім створення відчуття справжньої присутності на природі, ці кущики ще й надійно сховають вашу кімнату від сторонніх поглядів. На зиму рослини прийдеться прибирати до кімнати або до лоджії, що опалюється.

Можна і зовсім нестандартно підійти як до питання облаштування вікна, так і підвіконня. Бернардо Родгігес, португальський архітектор пропонує ось такий варіант.

pidvik08

Величезне підвіконня дозволить використовувати його для розташування гостей.

Підвіконня, це дуже часто – досить затишний куточок, де можна відпочити за книжкою чи горнятком чаю, чекаючи, доки готується обід.

pidvik09

Якщо вікно виглядає в сад, або інше місце відпочинку, можна внутрішню частину підвіконня відвести під зону кухні, а зовнішню перетворити на вітрину, або роздаточне вікно для приготованих страв.

У цьому випадку підвіконня грає роль напівкруглого дивану, що досить вдало вписався в еркер. Цю методу можна досить ефективно використати на веранді.

pidvik10

Підвіконня можна зробити просто гігантського розміру, і багатьом забажається жити просто там! Як назвати таку архітектурну форму?

Кругом дерево. Об’єднати полички та столик можна за допомогою ступінчастого підвіконня.

pidvik11

Тут підвіконня об’єднане з мийкою, тому, спостерігаючи за подіями на подвір’ї можна зовсім непомітно для себе перемити весь посуд. Це вікно – парниковий міні-солярій, тут можна з радощами для всіх – і хто всередині, і хто зовні – вирощувати квіти та зелень.

pidvik12

Підвіконня у селянському або стародавньому стилі. Цей простий дизайн, але він і надихає і зачаровує. Може стати необхідним для творчих людей.

Цікаве відео: Фігурки з фанери для саду

Взимку біля підвіконня можна згадувати життя влітку на дачі. І у квітів з’являється нова, зимова квартира, яку можна огородити забавним парканчиком.