Правильна спальня: вітражі та мрія художника / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Правильна спальня: вітражі та мрія художника


спальня

При облаштуванні квартири досить важливим є грамотна організація спального місця, адже саме тут люди відновлюють сили та душевну рівновагу після трудового дня. На цей випадок є деякі цікаві думки та висновки спеціалістів (не зі спання, а з облаштування спальних кімнат).

Спальні з вітражами

Цей варіант спальні в золотисто-коричневих тонах можна назвати спальнею чоловічого типу, адже приміщення не захаращене предметами обстановки, а в його оздобленні використані різноманітні матеріали. Ліжко оздоблене нубуковою шкірою, тумби при ліжку виготовлені з палісандру, покриття на підлозі – з широких панелей паркетної дошки, вкритих оливою, на стінах – декоративний тиньк. Вітражем у стіні, що відокремлює спальню від ванної кімнати, можна милуватися з обох боків. Все це коштує недешево, але цінність проекту полягає в організації простору спальні та в тому, що обраний та витриманий визначений стиль, у цьому випадку – ар-деко.

c1.jpg (83.63 Kb)

Спальня є максимально функціональною: відчуття комфорту створюється не лише практичними речами, але й елементами декору.

З досить низької скошеної стелі вікна розташовані максимально високо. Таким чином вирішується проблема з браком освітлення. Цим же обумовлений й мінімальний набір меблів. Ліжко тут є своєрідним центром, навколо якого зібрана решта речей: комод, тумбочки, вбудована шафа, аудіо- та відеоапаратура. Навіть столик з двома кріслами не виглядає чужорідним.

s2.jpg (67.51 Kb)

Чоловічий характер спальні відчувається у всьому – у строгості обстанови, геометрії форм, стриманості золотисто-коричневих тонів меблів на фоні білизни стін.

Спальня художника

Оформлення цього приміщення свідомо продиктоване професійними пристрастями її хазяїна. В куті кімнати стоїть мольберт, як деякий знак. Образ спальні нагадує інтер'єр палацу: важкі гардини на вікні, складна стеля з внутрішнім підсвічуванням та парадною кришталевою люстрою в центрі.

Тумба-комод обрамлена "римськими" колонами, при тому плазмена панель на ній зовсім не виглядає чужою, тож дисонансу тут не спостерігається. Все урочисто, у високому барочному стилі.

s_3.jpg (95.96 Kb)

Не дивлячись на те, що дрібних речей та деталей тут все ж багато, вони повністю вписуються у загальний контекст простору. Якщо відволіктися від вишуканості форм та вигинів меблів, ковальських елементів, рослинних мотивів в оббитті, можна сказати, що меблевий ряд тут є простим: столик з двома кріслами та банкеткою біля вікна та власне саме двоспальне ліжко з тумбочками біля нього.

Їх спокійно можна замінити сучасними меблями в стилі мінімалізму, залишивши за всіма предметами свої місця. Родзинка в іншому: основна прикраса цієї спальні – картини з пейзажами та натюрмортами – дає можливість насолодитися красою перед сном. Тут витримані основні правила оформлення спальні: створена комфортна атмосфера для відпочинку пари та є на чому зупинити погляд та помилуватися.

Увага на деталі – торшер та банкетка з елементами від коваля біля вікна, дзиґарі та ваза з букетом з сухих квітів на комоді, фото, та свічка на столику. Будь яка з цих дрібниць в стані прикрасити навіть досить невигадливий інтер'єр та зробити його «не таким, як у всіх». Таке оформлення тим й добре, що його можна «розкласти по деталях».Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дитяча кімната для дівчинки, н...

14 Apr 2021 ,orest
Говоримо та показуємо на прикладах як облашт...

20+ гарних маленьких умивальни...

14 Apr 2021 ,orest
Якщо у вас маленька ванна кімната або ви хоче...

Чорний колір у ванній кімнаті ...

13 Apr 2021 ,orest
Полюбіть чорний колір у ванній кімнаті

Новий тренд декорацій інтер’єр...

13 Apr 2021 ,orest
Африканську трава пампас найчастіше використо...

Ідеї декорацій для великодня 2...

13 Apr 2021 ,orest
красиві декорації для великодня

Тенденції дизайну інтер’єру на...

09 Apr 2021 ,orest
Ми виписали 10 найсвіжіших трендів в дизайн і...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up