Правильна спальня: вітражі та мрія художника / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Правильна спальня: вітражі та мрія художника


спальня

При облаштуванні квартири досить важливим є грамотна організація спального місця, адже саме тут люди відновлюють сили та душевну рівновагу після трудового дня. На цей випадок є деякі цікаві думки та висновки спеціалістів (не зі спання, а з облаштування спальних кімнат).

Спальні з вітражами

Цей варіант спальні в золотисто-коричневих тонах можна назвати спальнею чоловічого типу, адже приміщення не захаращене предметами обстановки, а в його оздобленні використані різноманітні матеріали. Ліжко оздоблене нубуковою шкірою, тумби при ліжку виготовлені з палісандру, покриття на підлозі – з широких панелей паркетної дошки, вкритих оливою, на стінах – декоративний тиньк. Вітражем у стіні, що відокремлює спальню від ванної кімнати, можна милуватися з обох боків. Все це коштує недешево, але цінність проекту полягає в організації простору спальні та в тому, що обраний та витриманий визначений стиль, у цьому випадку – ар-деко.

c1.jpg (83.63 Kb)

Спальня є максимально функціональною: відчуття комфорту створюється не лише практичними речами, але й елементами декору.

З досить низької скошеної стелі вікна розташовані максимально високо. Таким чином вирішується проблема з браком освітлення. Цим же обумовлений й мінімальний набір меблів. Ліжко тут є своєрідним центром, навколо якого зібрана решта речей: комод, тумбочки, вбудована шафа, аудіо- та відеоапаратура. Навіть столик з двома кріслами не виглядає чужорідним.

s2.jpg (67.51 Kb)

Чоловічий характер спальні відчувається у всьому – у строгості обстанови, геометрії форм, стриманості золотисто-коричневих тонів меблів на фоні білизни стін.

Спальня художника

Оформлення цього приміщення свідомо продиктоване професійними пристрастями її хазяїна. В куті кімнати стоїть мольберт, як деякий знак. Образ спальні нагадує інтер'єр палацу: важкі гардини на вікні, складна стеля з внутрішнім підсвічуванням та парадною кришталевою люстрою в центрі.

Тумба-комод обрамлена "римськими" колонами, при тому плазмена панель на ній зовсім не виглядає чужою, тож дисонансу тут не спостерігається. Все урочисто, у високому барочному стилі.

s_3.jpg (95.96 Kb)

Не дивлячись на те, що дрібних речей та деталей тут все ж багато, вони повністю вписуються у загальний контекст простору. Якщо відволіктися від вишуканості форм та вигинів меблів, ковальських елементів, рослинних мотивів в оббитті, можна сказати, що меблевий ряд тут є простим: столик з двома кріслами та банкеткою біля вікна та власне саме двоспальне ліжко з тумбочками біля нього.

Їх спокійно можна замінити сучасними меблями в стилі мінімалізму, залишивши за всіма предметами свої місця. Родзинка в іншому: основна прикраса цієї спальні – картини з пейзажами та натюрмортами – дає можливість насолодитися красою перед сном. Тут витримані основні правила оформлення спальні: створена комфортна атмосфера для відпочинку пари та є на чому зупинити погляд та помилуватися.

Увага на деталі – торшер та банкетка з елементами від коваля біля вікна, дзиґарі та ваза з букетом з сухих квітів на комоді, фото, та свічка на столику. Будь яка з цих дрібниць в стані прикрасити навіть досить невигадливий інтер'єр та зробити його «не таким, як у всіх». Таке оформлення тим й добре, що його можна «розкласти по деталях».Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up