Правильна спальня: гра кольорів у спальному приміщенні

By: Євген

spalnya21

Правильне опорядження спального простору при облаштуванні квартири є досить важливим – саме тут людина відновлює душевну рівновагу та сили по закінченні важкого дня. Для цього спеціалісти пропонують ряд секретів, що стосуються оформленні спальних кімнат.

Гра кольорів

Наприклад, пропоновану спальню можна назвати парадною. Такий ефект створюється завдяки кольоровому рішенню. Тут переважають фіолетові забарвлення – від глибоко насичених кольорів до стриманих, які м’яко перетворюються у блідо-рожевий. Подібне рішення можливе за присутності декількох спальних кімнат у власному будинку.

Аскетичність обстанови дозволяє зробити висновок, що це приміщення використовується лише, як місце для сну.

s001

Колір тут грає головну роль та врівноважується мінімальною кількістю предметів обстановки.

А ось вибір яскравих фарб в оформленні інтер’єру, швидше розповідає про характер господарів, які віддають перевагу атмосфері свята та точно не полюбляють одноманітності як в інтер’єрі, так і в житті.

Подібне шаленство кольорів у спальні цілком припустимо для тих, кому подобається змінювати обстановку під настрій. Колір грає тут провідну роль та врівноважується мінімальною кількістю предметів обстановки.

Такою вже створена людина – в ній стільки ж раціонального, скільки й емоційного. Але яким боком до того спальня? Та при тому, що саме в спальні людина дає відпочинок розуму, волю емоціям, тож й обстановка має бути відповідною. Тут пасують такі слова, як «затишок», «комфорт», «приватність». Яскравий сполох, чи м’яка пастель – тут вже у кожного свій смак.

spalnya22

Непогано, якщо інтер’єр спальні частково буде віддзеркалювати ваш характер. Спробуйте!