Прикрашаємо приміщення дерев’яними фрагментами

By: Євген

derevpri0

Гармонійний інтер’єр створюється різними засобами, але лише самим оригінальним оздобленням обмежуватися зовсім не обов’язково. Можна ще більше напружити фантазію та використати досить приємні елементи декору з тієї ж натуральної деревини.

– ДЕРЕВ’ЯННІ ЗРІЗИ

Цей матеріал використовують у сучасних квартирах навіть досить відомі та модні дизайнери.

Але нарізати рівними кругляками колоди в стани кожен. Хоча у наш час їх можна купити вже розрізаними або замовити у Мережі.

derevpri1

А вже методів прикрашання інтер’єру є досить багато. Зрізами можна оздобити всю стіну , або її ділянку в коридорі або вітальні, можна скласти велике панно у вигляді стилізованого стосу з деревини. Непогано виглядають й кругляки, що пофарбовані у різні тони, а також квадра та інші геометричні елементи, вирізані з брусу. Але тут важливим є, рівність та однакова товщина матеріалу.

Зрізи легко ставляться на поверхню з будь-якою чистову обробкою за допомогою дерев’яного клею або рідких цвяхів.

Перед складання композиції кожен зріз слід добре висушити, обробити шкіркою, заґрунтовати та вкрити захисним лаком або фарбою.

– ПЕНЬКИ

Що незвичайного у звичайних пнях, які ви можете спостерігати кожен день навіть у місті, якщо, звичайно ви не ув’язнені у одиночній камері? Але треба навіть не дуже багато фантазії щоб перетворити цю звичайну природну річ у дизайнерський шедевр. А зусиль для цього треба зовсім небагато. Досить лише звільнити деревину від кори, пройтися шмерґелевим папером та облагородити поверхню золотою фарбою. В результаті може вийти все, що завгодно (з цим потім можна розібратися) – або оригінальне сидіння, або небачений досі журнальний столик, або під лампу стояк. І все це робиться без помітних витрат.

derevpri2

– КОЛОНА

Якщо опоряджується просторе приміщення з великою площею, слушно використати різні класичні рішення. Досить популярним з них є декоративна колона. Якщо зробити її цілком з дерева, це буде красиво, але надто дорого, то того ж слід брати до уваги і неабияку вагу.

. . . . . . .

Більш практичний та економний варіант – скласти таку колу з деталей своїми руками. Для цього між стелею та підлогою встановлюється жорсткий металевий каркас з профілю, після чого обшивається дерев’яними панелями. Правда, вона квадратна, а не кругла, але такі її властивості та примхи сучасного дизайну.

derevpri3

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками