Упорядження лоджії / Облаштування
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Упорядження лоджії


lodzh5.jpg (40.29 Kb)

Якщо лоджію обшити пластиковими панелями, вона безперечно стане світлішою та затишнішою. Оздоблення панелями – простий та недорогий метод перетворення захаращеної зони у додаткові житлові метри, та непогане приміщення для відпочинку.

lodzh1.jpg (44.71 Kb)

Передусім всі шпарини слід закрити монтажною піною Обшиття панелями ПВХ починається з встановлення решетування з сухих дерев’яних брусків, які прикріпляють дюбелями на стелі. Якщо стеля на балконі похила, під бруски підкладають шматки фанери або брусків.

lodzh2.jpg (39.88 Kb)

Після встановлення решетування можна протягнути провід у подвійній ізоляції, якщо ви збираєтесь ставити світильник Щоб увімкнути світло на лоджії можна встановити вимикач у суміжній кімнаті, якщо звідти зручніше керувати освітленням. Для цього прийдеться просвердлити глухий отвір в стіні під коробку, а провід провести крізь стіну, просвердливши її наскрізь побідитовим свердлом.

Більшість людей приймають саме це – верне рішення – використовувати для обшиття пластикові панелі, як максимально зручний, простий та економічний матеріал. Найкращою гамою для лоджії або балкону є білі стіни та укіси вікон та стіни, наприклад, кольору «Білий ясен», хоча це – справа смаку. Але для початку слід розрахувати кількість та вартість матеріалів. Для балкону (лоджії) розмірами 3350х2500х1000 мм знадобиться приблизно на стіни – 24 панелі ПВХ 250х2600х8, на стелю – 7 панелей ПВХ 250х3000х8, 10 стартових планок 3000х8, 4 кутки ПВХ 30х30х3000, 36 брусків 20х40х2500, 2 бруски 40х50х2500, 3 бруски 13х30х2500, різні саморізи, ріхні дюбель-цвяхи, 2 листи фанери 1500х1500, рідкі цвяхи, 4 плінтуси довжиною 2500 мм, лінолеум (по місцю) та балон монтажної піни.

lodzh3.jpg (63.58 Kb)

Після всіх підготовчих робіт починають обшивати стелю білими панелями. Спочатку кріпиться стартова смуга, потім кожна панель прикріпляється за допомогою саморізів з великою голівкою. Для тих, кому подобаються степлери, можна скористатися і цим пристосуванням.

lodzh4.jpg (44.55 Kb)

Після облаштування стелі можна підвісити світлодіодний світильник, він не нагріває панелі, тобто виконує вимоги пожежної безпеки. Для його кріплення передбачаються два бруси під обшивкою. Після закінчення стелі роблять решетування бічних стін та біля вікна. Решетування роблять з малими інтервалами, щоб панелі не прогиналися. Знизу по периметру також кладуть бруски для плінтусів. На найдальшій від дверей бічній стіні решетування відсувають від стіни, залишаючи місце для прокладання комунікацій системи кондиціонування. Сам кондиціонер встановлюється на зовнішній стіні лоджії. Решетування на стінах кріпиться дюбель цвяхами

lodzh5.jpg (40.29 Kb)

Після встановлення решетування стіни обшивають, починаючи зі стартової планки біля вікна, та продовжуючи по периметру. В останню чергу закріпляються панелі нижче підвіконня. Тут можна частково використати обріз панелей від стін Найбільш складна частина роботи – обшивання укосів біля двері та вікна. Треба попередньо змонтувати бруски решетування.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Потім на решетування кріпляться панелі, також зі стартової планки.Після облаштування стелі можна підвісити світлодіодний світильник, він не нагріває панелі, тобто виконує вимоги пожежної безпеки. Для його кріплення передбачаються два бруси під обшивкою. Після закінчення стелі роблять решетування бічних стін та біля вікна. Решетування роблять з малими інтервалами, щоб панелі не прогиналися. Знизу по периметру також кладуть бруски для плінтусів. На найдальшій від дверей бічній стіні решетування відсувають від стіни, залишаючи місце для прокладання комунікацій системи кондиціонування. Сам кондиціонер встановлюється на зовнішній стіні лоджії. Решетування на стінах кріпиться дюбель цвяхами. Після встановлення панелей на кути наклеюють фінішні кутки ПВХ на рідкі цвяхи.

lodzh6.jpg (39.38 Kb)

На готову підлогу з дошок кладуть фанеру 10 мм завтовшки та прикручують її до дошок саморізами. На фанеру кладуть лінолеум, а після того, як він відлежиться (три дні), закріпляють по периметру пластиковими плінтусамиВам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up