З чим та як поєднується каміння. Дизайнерські секрети

By: Євген

kaminnya_v_kimnati

Як підкреслити красу та привабливість облаштування кімнати камінням. Як їх не втратити

Більше світла!

Інтер’єр, облаштований камінням, втратить всю свою незвичність та оригінальність, якщо буде відсутнє гарне освітлення. Дефіцит світла призведе до того, що кімната буде нагадувати печеру. Тут доречними будуть панорамні вікна, а також велика кількість найрізноманітніших світильників. Наприклад, чудового ефекту можна досягнути підсвічуванням по периметру та встановленням по кутах торшерів.

kamzchim1

. . . .

Фрески

Звісно, це недешевий, можна сказати, один з найдорожчих методів прикрасити своє житло, але воно того коштує. Обрамована камінням фреска додає кімнаті нотки загадковості та неповторності. Нині в моді екзотичні пейзажі та давньогрецькі мотиви.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

Скло та метал

Оздоблення камінням чудово поєднується з виробами з скла та металу. Інтер’єр стане сучасним та стильним, якщо доповнити його скляними стелажами та скляним журнальним столиком.

Також дизайнери рекомендують використовувати блискучі металеві вази, декоративні статуетки та інші елементи з полірованого металу.

kamzchim2

. . . .

Рослини

Каміння, будучи первісно природним матеріалом, досить добре поєднується з зеленими насадженнями. Вазони з пишною рослинністю (пальми, ліани) якнайкраще підкреслять підкреслену грубість та оригінальність оздоблених камінням поверхонь в інтер’єрі.

Не завадять й дерев’яні фонтанчики.