Автоматика гаражних воріт / Системи
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Автоматика гаражних воріт


garazh3.jpg (33.42 Kb)

Дійсно, такі ворота керуються з брелка, подібного пульту керування охоронною системою автомобіля. Для кожного примірника системи є унікальним кодований радіосигнал, так само, як й у автосигналізації. Передавач має тисячі варіантів кодування системи доступу до керування ворітьми. Система, яка контролює ворота оснащена фотоелементами, які, у випадку виявлення перешкод у кінці відкриття та закриття подає сигнал на електронний блок.

Автоматика вимикає електромотор навіть при незначні перешкоді на траєкторії пересування стулок, наприклад городного реманенту або дитячого самокату. В цьому випадку мотор приблизно на 20 см зсуває назад стулки, тим самим полегшуючи звільненні речі, яка трапилась їм на шляху.

Деякі блоки керування дозволяють увімкнути світло у гаражі, це спрощує заїзд та паркування у темну пору доби. Джерела світла при цьому розташовані в секції електромотору, а світло горить від одної до чотирьох хвилин та автоматично вимикається. Деякі різновиди приводів обладнані всередині та зовні гаражу лампами, що блимають і цим попереджують про відкриття та закриття воріт. У всіх автоматизованих воріт передбачене блокування для виключення зовнішнього проникнення до гаражу. Крім того, ворота оснащені й звичайними ригелями на випадок тривалої відсутності господарів.

 • Сухий струмок в саду зроблений з каміння.
 • Автоматична система пересування воріт та керування ними складається з кількох головних елементів: повідні (блоку пересування), освітлення та профільованих напрямних, що закріпляються на стелі гаражу. У якості трансмісії використовують шнекову передачу з синтетичним трибом, яка, у свою чергу призводить до руху ланцюг або пас з тяглом, з’єднаним з верхньою стулкою. У секції приводу розташований акумулятор, який має забезпечити роботу механізму, коли центральне електропостачання відімкнене. Засіб підняття стулок під стелю не є єдиним, існують й інші методи розкриття воріт. На малюнку багатосекційні ворота мають можливість забиратися як угору, так і вбік. В класичних двостулкових воротах також можна використовувати електро повідну. Існують і конструкції воріт рулонного типу, які складаються з вузьких секцій, які намотуються на барабан, розташований під стелею.

  garazh1.jpg (74. Kb)

  Система контролю воріт оснащена фотоелементами Ворота оснащені зсередини додатковими запорами

  Добре розповсюджена схема з однією стулкою, що забирається нагору. Різноманітність методів відкривання/закривання дозволяє найкращим чином використовувати простір гаражу з мінімальними втратами об’єму та корисної площі приміщення, особливо, коли габарити гаражу суттєво обмежені.

  Автоматичні ворота відчиняться і без приводу, вручну. З цією метою робиться система розблокування електроприводу. Компенсувати енегію на підйом або спускання допомагають сервосистеми у вигляді, наприклад, торсійних пружин або компенсаційних вантажів з блоками.

  garazh2.jpg (77.27 Kb)

  Блок цього приводу має освітлення та можливість розблокування воріт при вимиканні електричного струму (червоний шнур з рукояткою). Напрямна та вал торсіонів.

  При спусканні полотна (стулки) воріт, торсійні пружини через систему блоків та тросів закручуються, набирає енергію, а при піднятті розкручуються, полегшуючи підйом. В залежності від розмірів та маси полотна і обирають кількість пружин, зазвичай, від двох до шести. Ці пристрої розраховані на 15 – 20 тис. циклів, потім пружини слід міняти. Самостійно встановити автоматичні ворота не становить великих складнощів. Багато виробників навіть пропонують готові комплекти для аматорів. До чверті-третини вартості воріт можна заощадити, монтуючи самостійно ворота 2500х2200 мм з електроповідною.

  У цьому різновиді приводу мотор на 24V, що живиться від акумулятору, встановлюють на валу торсійних пружин  Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

   

  ➡ Приват 4149629353047269

  ➡ Monobank: 4441114410047144

  ➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

  ➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

   

  Дякуємо!

     Підтримайте SuperDim.info! Become a Patron!  Дизайн маленької кухні. 60 іде...

  03 Jun 2022 ,fersht
  Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

  Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

  30 Dec 2021 ,fersht
  Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

  Тераса. 50 Ідей

  14 Feb 2022 ,fersht
  Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

  Дизайн сходів в будинку. Всі в...

  03 Jun 2022 ,orest
  Сходи на другий поверх, підберіть який тип ва...

  Дизайн металевих сходів до буд...

  03 Jun 2022 ,orest
  Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...

  Як зробити дерев’яні сходи в б...

  03 Jun 2022 ,orest
  Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...

  Дизайн дитячої кімнати для дво...

  03 Jun 2022 ,fersht
  Дуже часто трапляється так, що дівчинка та х...

  Сходи до будинку своїми руками...

  03 Jun 2022 ,konsol
  Надворі найбільш підходящим варіантом для схо...

  Дерев’яні та плетені огорожі д...

  03 Jun 2022 ,konsol
  Привабливі огорожі для клумб, виготовлені з д...
  SuperDim.info
  Супер дім
  Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
  Важливо
  Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
  Правила сайту
  Контакти
  Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
  up