Різдвяний віночок

By: Євген

rizdvin0

Чекаючи з нетерпінням Нового року та свята Різдва, варто повісити на двері й різдвяний вінок, на вшанування старих всесвітніх традицій.

Зазвичай ці віночки традиційно робили з хвої, але можна скористатися для цього і текстильними фрагментами.

 1. Згортають невеличкий рулон з пакувального крафт-паперу

 2. Складають його у кільце та закріпляють малярним скотчем. Руками формують та виправляють це паперове коло до надання йому ідеально круглої форми.

 3. rizdvin1_4
 4. Розрізають лист паперу на смужки 7-10 сантиметрів завширшки. Добряче зминають та жмакають їх у руках, щоб зробити м’якішими.

 5. Обертають стрічками паперове кільце, скручене перед тим. Кінці закріпляють шматочками малярного скотчу. Оплітають кільце доти, доки воно не досягне достатнього об’єму та форми

 6. Розрізають однотонну тканину (бязь) на смуги та обертають паперову заготівку, щоб згладити та вирівняти стики паперових стрічок. Кінці текстильних стрічок заправляють до середини

 7. Розривають барвисті тканини на смужки 4-5 сантиметрів завширшки. Саме розривають, адже треба, щоб краї смужок були розпушені та кошлаті.

 8. rizdvin5_8
 9. Обкручують віночок стрічками, чергуючи барви та фактури доти, доки не закриється однотонна тканина. Всі стрічки зав’язують на міцний подвійний вузол

 10. Згори прив’язують вузькі декоративні стрічки. Краще, щоб вони були ще яскравішими.

 11. rizdvin9
 12. Довгі кінці стрічок обрізають. Прив’язують петельку як підвіс з мотузочки, та вішають на підвіс янголятко. Віночок готовий!