Стелаж за дверима / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Стелаж за дверима


ss0.jpg (44.17 Kb)

У санвузлах та на кухні частіше за все важко розшукати місце для зберігання побутових дрібниць, тому й доводиться розвішувати громіздкі полиці. В той же час за дверима завжди знайдеться хоч і невеличкий, але вільний простір, який - гріх не використати. Досить, наприклад, розташувати там вузький стелаж для зберігання миючих засобів, щіток, серветок та іншої дрібноти, як вільного місця стає помітно більше. Лише не треба ставити на верхні полиці праски та інші важкі речі, адже полиці все ж вийдуть вузькими. Ще одне попередження – ручка дверей не має впиратися у елементи каркасу, а тим більше у речі на полицях.

. . . . . . . .

На Малюнку 1 габарити стелажу не вказані, адже двері у всіх можуть бути різні, так само, як і глибина ніші. Всі розміри слід назначати по місцю.

Такі меблі можна, навіть не поспішаючи, скласти вдома на протязі дня. Для цього потрібні лише шурупи саморізи та стругані дошки. Для виготовлення елементів стелажу оптимальними будуть мебельні щити товщиною у вісімнадцять міліметрів, або ламіноване ДСП товщиною у шістнадцять.

. . . . ss1.jpg (83.24 Kb)

Перемички можна закріпити саморізами (Малюнок 2) або у боковинах з боку стіни зробити під них пази, що підсилить всю конструкцію, зробить її жорсткішою. Ці ж перемички можна використовувати і для кріплення стелажа до стіни. Перемички треба ставити таким чином, щоб вони не випиналися за краї боковин.

Дивіться відео ідеї меблів з дерев’яних піддонів своїми руками

. . . .

Підготувавши всі деталі, слід позначити місця під отвори на боковинах для кріплення поличок та перемичок. Краще робити твори у боковинах на свердлильному верстаті, адже отвори, зроблені ручним дрилем «під кутом» призведуть до того, що саморізи вийдуть крізь поверхні полиць або стояків та зіпсують весь зовнішній вигляд.

Якщо стелаж буде використовуватись у ванній кімнаті, то всі його деталі треба обробити засобом «Пінотекс» або іншим захисним покриттям.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...

Дивани з фанери. Ідеї

29 Aug 2020 ,fersht
Дивани з фанери - досить дешевий і практичн...

Вітальня середніх розмірів

18 Aug 2020 ,fersht
Будь-яка вітальня повинна бути функціонально...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up