Столик для сніданку у ліжку

By: Євген

snid_u_lizh0

Зовсім непогано почати день у повному спокої – за персональним мобільним столиком, на якому парує гаряча кава та свіжі тістечка. Може, це і є – сніданок по-королівськи?

Легкий столик-консоль на коліщатках просто створений для того, щоб із задоволенням почати вихідний день. Адже так приємно поснідати та випити філіжанку кави, не встаючи з ліжка. Коли трапеза скінчиться можна одним рухом руки відкотити столик у бік.

snid_u_lizh1

Ця конструкція завширшки у півтора метри та глибиною у сорок сантиметрів має досить місця, щоб розташувати бутерброди та напої. Консоль можна використати у якості додаткового столика для сервірування, якщо раптом з’являться гості.

Рекомендується використовувати деревину ясена, але можна скористуватися й більш дешевою ялиною або сосною.

Ніжки столика згори донизу звужують, та таку операцію вигідніше за все робити на фугувально-рейсмусовому верстаті. Отвори для осі з деревини свердлять перед операцією округлення ребр. Щоб запобігти обертанню дерев’яної осі разом з коліщатком, її закріпляють двома гвинтами знизу. Щоб не зіпсувати тонкий матеріал, отвори слід робити на початку. Шум при пересуванні можна зменшити за рахунок нанесення невеличкої кількості воску на осі.

Для покращання зовнішнього вигляду столика можна використати оливу для деревини: вона створює блискучу тверду поверхню.

snid_u_lizh1_2

1.Отвори для осі свердлять перед тим, як будуть заокругленні ніжки столу – це забезпечить перпендикулярність свердління. 2. За допомогою фугувально-рейсмусового верстату ніжкам столика надають рівномірне звуження згори донизу.

snid_u_lizh3_4

3.Після того, як зроблять всі ніжки всі ребра слід акуратно округлити. 4. Кутові з’єднувальні елементи у кількості вісім штук прикручують до стільниці та царг. Для цього обирають гвинти максимальної довжини.

snid_u_lizh5

Столик має габарити 150х40 см, з коліщатками, виготовлений на основі рамної конструкції з класичним з’єднанням на шипах. Дерев’яні шипи використовуються також у якості осей для дерев’яних коліщат з гумовими шинами.

Деталі та матеріали

snid_u_lizh6
snid_u_lizh00