Облаштування вимощення біля фундаменту будинку / Будівництво
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Облаштування вимощення біля фундаменту будинку


vimoszennya0.jpg (88.7 Kb)

Вимощення (обмостка) біля фундаменту, це запорука його довговічності.

За вимощення можна братися одразу після возведення коробки будинку і затягувати з цією роботою не слід. Вважається, що вимощення має на двадцять сантиметрів заходити на проекцію звису даху, але при цьому бажано, щоб по вимощенню можна було без перешкод пересуватися, не чіпляючись за стіни. Це, приблизно, метр і десять сантиметрів.

. . . . . . . .

Для облаштування вимощення навколо будинку слід видалити на глибину сантиметрів двадцять шар ґрунту з трав’яним покровом.

Далі на ширину вимощення засипається пісок, планується невеликий ухил та починається проливання, бо це звичний метод ущільнення піску. Після того – влаштування опалубки, для якої можна використати дошки, що залишились від роботи з фундаментом. Дошки фіксують кілочками.

vimoszennya1.jpg (77.93 Kb)

На час роботи з залишків від металочерепиці або інших матеріалів роблять стоки, для відведення води за межі робіт. Це дозволить уникнути розмивання шару піску водою з ринв.

Після встановлення опалубки на піщану основу вкладають поліетиленову плівку, для запобігання швидкої втрати води з бетону та передчасним його висиханням та розтріскуванням. Також плівка виконує роль шва компенсації між вимощенням та фундаментом.

. . . . . . . . .

Для армування вимощення можна використати зварену сітку з вічком 10х10 см з прутка три міліметри в діаметрі.

vimoszennya2.jpg (86.27 Kb)

Далі увагу приділяють компенсаційним швам. Рекомендують робити їх з інтервалом два, два з половиною метри з вкладанням не дерев’яних фрагментів, а скла, до якого не липне розчин. Крім того, його можна легко витягнути зі шва, коли бетон затвердіє. Навіть, частково залишившись у шві, воно не гниє, як деревина, а те, що залишилось треба розкришити на глибину біля одного сантиметру.

vimoszennya3.jpg (63.6 Kb)

Маячки виставляють за допомогою рівня Кінці сітки у швах загинають донизу та у якості вставок використовують шматки скла. Зварений контур заземлення

У якості маячків можна використати шматки арматури діаметром у 10 мм, яка залишається. Штирі забиваються у ґрунт, а зверху залишаються потрібної довжини відтинки. Поперечні маячки прикріпляються дротом. Далі під сітку підкладають уламки керамічних блоків або цегли, щоб підняти її та не допустити опускання її під розчин. Сітка, розташована у верхній частини вимощення буде працювати, як правильно, тобто – на розрив.

Якщо в якомусь місці ви плануєте збудувати, наприклад, веранду, слід в місцях, де планують розташувати стовпи, поставити керамічні блоки. В них розчин не затече, а в потрібний час, розбивши блоки, можна пробурити свердловини під стовпи.

vimoszennya4.jpg (87.27 Kb)

В місцях, де колись будуть ставитись стояки веранди у вимощення вкладають шматки керамічних блоків Бетонні роботи

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

В вимощення можна влаштувати і контур заземлення. Декілька арматурних штирів довжиною у два метри забивають у ґрунт з інтервалом біля метра один від одного та за допомогою зварювання роблять каркас. До одного з штирів приварюють болт, до якого потім двома гайками буде приєднуватися провід заземлення.

Вимощення готове. Колись у майбутньому на нього можна покласти тротуарну плитку.Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up