Шафа-перегородка на ганку або на терасі / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафа-перегородка на ганку або на терасі


shafa_peregorod0.jpg (90.44 Kb)

З початком сезону садівництва інколи виникають проблеми зі зберіганням сільськогосподарського знаряддя, що постійно використовується. Це граблі, лопати та т. ін. Тому невеличка садова шафа для цих інструментів, яка стоїть просто на ганку або терасі може виявитися вельми зручною. До того ж поряд буде і куточок для відпочинку. Звісно, якщо вже є велика тераса або госпвідділення для інструментів десь у глибині саду, таке нововведення буде ні до чого, адже ця компактна та елегантна шафа призначена саме для маленької тераси, наприклад, у таунхаусі.

Якщо шафу виготовити з натуральної красивої деревини, він буде виглядати по скандинавськи привабливо та й місця для зберігання реманенту там буде вдосталь. Крім того, його можна об’єднати з невеличким сидінням під навісом, де можна зручно відпочити, майже як на пляжному кріслі. Особливістю конструкції є невеличка (десь рів метри) глибина, завдяки чому її можна використати у якості переділки із сусідською терасою, прибравши стару перегородку та поставивши шафу на її місце. Тепер й сусіди також зможуть використовувати конструкцію з обох боків. Шафа досить містка, добре виглядає, нікому не заважає та для неї не потрібен фундамент. Та й виготовити її зовсім не складно.

shafa_peregorod1.jpg (82.51 Kb)

Тут може вийти багато місця для зберігання садового реманенту. Можна передбачити утримувачі для інструменту, хоча можна обійтися й без них. Рослини, що плетуться, можна розмістити на дашку шафи, це прикрасить її та придадуть привабливості з обох боків. Місця для зберігання вистачить для обох господарів, та ще й буде присутній затишний куточок із тентом.

shafa_peregor2.jpg (117.65 Kb)

Стіни можна обшити вагонкою, але всі дошки та бруски слід відпилювати рівно під прямим кутом. Для цього потрібні вимірювальний косинець та ножівка. Ще зручнішим інструментом є торцювальна пилка.

shafa_peregor3.jpg (96.43 Kb)

Перш, ніж споруджувати шафу на терасі слід обговорити із сусідами її габарити та чим її наповнювати. В будь-якому випадку треба, досягти гармонії матеріалу, з якого ця споруда буде зроблена, з матеріалом будинку. Не повинно також бути стильового дисонансу. Наприклад, натуральна деревина добре виглядає поруч з білим тинькованим фасадом, хоча й дерево також можна пофарбувати у білий колір. Матеріал шафи має бути добре захищеним від атмосферних впливів особливим просочуванням. Це можуть бути соснові дошки та бруски, просочені під тиском, тоді після монтажу чимось додатковим вкривати шафу немає потреби. Через два три роки покриття (просочення) можна відновити.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Для складання шафи задні та бокові стінки щільно з’єднують одні з одними.

shafa_peregor4.jpg (142.81 Kb)

Вказані розміри конструкції призначені для використання на терасах глибиною у чотири метри. Якщо глибина тераси є іншою, стіновим елементам слід назначити більші або менші розміри.

shafa_peregor5.jpg (1.35 Kb)


Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up