Шафа-перегородка на ганку або на терасі / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафа-перегородка на ганку або на терасі


shafa_peregorod0.jpg (90.44 Kb)

З початком сезону садівництва інколи виникають проблеми зі зберіганням сільськогосподарського знаряддя, що постійно використовується. Це граблі, лопати та т. ін. Тому невеличка садова шафа для цих інструментів, яка стоїть просто на ганку або терасі може виявитися вельми зручною. До того ж поряд буде і куточок для відпочинку. Звісно, якщо вже є велика тераса або госпвідділення для інструментів десь у глибині саду, таке нововведення буде ні до чого, адже ця компактна та елегантна шафа призначена саме для маленької тераси, наприклад, у таунхаусі.

Якщо шафу виготовити з натуральної красивої деревини, він буде виглядати по скандинавськи привабливо та й місця для зберігання реманенту там буде вдосталь. Крім того, його можна об’єднати з невеличким сидінням під навісом, де можна зручно відпочити, майже як на пляжному кріслі. Особливістю конструкції є невеличка (десь рів метри) глибина, завдяки чому її можна використати у якості переділки із сусідською терасою, прибравши стару перегородку та поставивши шафу на її місце. Тепер й сусіди також зможуть використовувати конструкцію з обох боків. Шафа досить містка, добре виглядає, нікому не заважає та для неї не потрібен фундамент. Та й виготовити її зовсім не складно.

shafa_peregorod1.jpg (82.51 Kb)

Тут може вийти багато місця для зберігання садового реманенту. Можна передбачити утримувачі для інструменту, хоча можна обійтися й без них. Рослини, що плетуться, можна розмістити на дашку шафи, це прикрасить її та придадуть привабливості з обох боків. Місця для зберігання вистачить для обох господарів, та ще й буде присутній затишний куточок із тентом.

shafa_peregor2.jpg (117.65 Kb)

Стіни можна обшити вагонкою, але всі дошки та бруски слід відпилювати рівно під прямим кутом. Для цього потрібні вимірювальний косинець та ножівка. Ще зручнішим інструментом є торцювальна пилка.

shafa_peregor3.jpg (96.43 Kb)

Перш, ніж споруджувати шафу на терасі слід обговорити із сусідами її габарити та чим її наповнювати. В будь-якому випадку треба, досягти гармонії матеріалу, з якого ця споруда буде зроблена, з матеріалом будинку. Не повинно також бути стильового дисонансу. Наприклад, натуральна деревина добре виглядає поруч з білим тинькованим фасадом, хоча й дерево також можна пофарбувати у білий колір. Матеріал шафи має бути добре захищеним від атмосферних впливів особливим просочуванням. Це можуть бути соснові дошки та бруски, просочені під тиском, тоді після монтажу чимось додатковим вкривати шафу немає потреби. Через два три роки покриття (просочення) можна відновити.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Для складання шафи задні та бокові стінки щільно з’єднують одні з одними.

shafa_peregor4.jpg (142.81 Kb)

Вказані розміри конструкції призначені для використання на терасах глибиною у чотири метри. Якщо глибина тераси є іншою, стіновим елементам слід назначити більші або менші розміри.

shafa_peregor5.jpg (1.35 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Плитка для стежки своїми рукам...

28 Dec 2018 ,konsol
У дачників вельми популярними є садові стежк...

Маленькі будинки. Ідеальний ва...

12 Jun 2020 ,fersht
Маленькі будинки це ідеальний варіант для за...

Квітник на подвір'ї. Ідеї

01 Jun 2020 ,fersht
Квітник це невід'ємна частина будь-якого по...

Барбекю. Ідеї для зони барбек...

15 May 2020 ,fersht
Якщо ви маєте подвір’я то обов’язково у вас ...

М’який куток на кухні. Ідеї

14 Apr 2020 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для м’якого ку...

Габіони та пергони - малі архі...

28 Mar 2020 ,konsol
Габіони - (фр. gabion від італ. gabbione — «в...

Дизайн спальні. Ідеї

16 Mar 2020 ,fersht
Спальня це особливе місце, де завжди панує с...
up