Шафа-перегородка на ганку або на терасі / Коло хати
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Шафа-перегородка на ганку або на терасі


shafa_peregorod0.jpg (90.44 Kb)

З початком сезону садівництва інколи виникають проблеми зі зберіганням сільськогосподарського знаряддя, що постійно використовується. Це граблі, лопати та т. ін. Тому невеличка садова шафа для цих інструментів, яка стоїть просто на ганку або терасі може виявитися вельми зручною. До того ж поряд буде і куточок для відпочинку. Звісно, якщо вже є велика тераса або госпвідділення для інструментів десь у глибині саду, таке нововведення буде ні до чого, адже ця компактна та елегантна шафа призначена саме для маленької тераси, наприклад, у таунхаусі.

Якщо шафу виготовити з натуральної красивої деревини, він буде виглядати по скандинавськи привабливо та й місця для зберігання реманенту там буде вдосталь. Крім того, його можна об’єднати з невеличким сидінням під навісом, де можна зручно відпочити, майже як на пляжному кріслі. Особливістю конструкції є невеличка (десь рів метри) глибина, завдяки чому її можна використати у якості переділки із сусідською терасою, прибравши стару перегородку та поставивши шафу на її місце. Тепер й сусіди також зможуть використовувати конструкцію з обох боків. Шафа досить містка, добре виглядає, нікому не заважає та для неї не потрібен фундамент. Та й виготовити її зовсім не складно.

shafa_peregorod1.jpg (82.51 Kb)

Тут може вийти багато місця для зберігання садового реманенту. Можна передбачити утримувачі для інструменту, хоча можна обійтися й без них. Рослини, що плетуться, можна розмістити на дашку шафи, це прикрасить її та придадуть привабливості з обох боків. Місця для зберігання вистачить для обох господарів, та ще й буде присутній затишний куточок із тентом.

shafa_peregor2.jpg (117.65 Kb)

Стіни можна обшити вагонкою, але всі дошки та бруски слід відпилювати рівно під прямим кутом. Для цього потрібні вимірювальний косинець та ножівка. Ще зручнішим інструментом є торцювальна пилка.

shafa_peregor3.jpg (96.43 Kb)

Перш, ніж споруджувати шафу на терасі слід обговорити із сусідами її габарити та чим її наповнювати. В будь-якому випадку треба, досягти гармонії матеріалу, з якого ця споруда буде зроблена, з матеріалом будинку. Не повинно також бути стильового дисонансу. Наприклад, натуральна деревина добре виглядає поруч з білим тинькованим фасадом, хоча й дерево також можна пофарбувати у білий колір. Матеріал шафи має бути добре захищеним від атмосферних впливів особливим просочуванням. Це можуть бути соснові дошки та бруски, просочені під тиском, тоді після монтажу чимось додатковим вкривати шафу немає потреби. Через два три роки покриття (просочення) можна відновити.

Цікаве відео на нашому каналі: Фігурки з фанери для саду

Для складання шафи задні та бокові стінки щільно з’єднують одні з одними.

shafa_peregor4.jpg (142.81 Kb)

Вказані розміри конструкції призначені для використання на терасах глибиною у чотири метри. Якщо глибина тераси є іншою, стіновим елементам слід назначити більші або менші розміри.

shafa_peregor5.jpg (1.35 Kb)


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Тераса, прибудована до будинку...

06 May 2021 ,orest
Тераса - місце де захочете побачитись з друзя...

Як зробити світильники для вла...

05 May 2021 ,orest
Світлий сад чи подвір'я мрія кожної господині...

Шпалери для спальні, 50+ ідей ...

05 May 2021 ,orest
Від біло шовкових до великих яскравих фото шп...

Біла кухня в світлих тонах 50 ...

30 Apr 2021 ,orest
Світлі кухні завжди в моді, показуємо на фото...

Вы решили купить дом: что даль...

29 Apr 2021 ,fersht
Покупка дома — это серьезный шаг. Чтобы в буд...

Як зробити дерев’яні сходи в б...

28 Apr 2021 ,orest
Дерев'яні сходи в будинку показуємо як зробит...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up