Дерев’яний будинок – деякі міфи / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Дерев’яний будинок – деякі міфи


durbud00.jpg (155.82 Kb)

Багатьох приваблює перспектива збудувати або придбати дерев’яни й будинок. Але існує ряд міфів, які, правда, легко спростувати, які лякають потенційного володаря, адже в них розповідається про негативні властивості подібної будівлі – як технічні, так і пріоритетні

Ось, наприклад:

Дерев’яний дім - дешевий

Це зовсім не так, і по прогнозах ціни на деревину будуть весь час зростати. Разом із зростанням ціни на будь-який матеріал, завжди росте ціна і на монтаж виробів з неї.

В дерев’яних будинках існує великий ризик виникнення пожежі

Це теж не так, адже займання стається і цегляних будинках при невірній експлуатації електричних приладів або необережному поводженню з вогнем. Тому, досить дотримуватись елементарні правила пожежної безпеки, щоб не наражатися на зайвий ризик. Також слід використовувати протипожежні просочення: їх ефективність у якості додаткового захисту від займання підтверджена багатьма випробуваннями.

durbud3.jpg (151.56 Kb)

Дерев’яний будинок – недовговічна будівля

З цим міфом можна погодитись, якщо будинок будувала ненадійна та непрофесійна компанія. Це буває внаслідок того, що господарі бажають заощадити максимум грошей за рахунок використання неякісних матеріалів, а саме будівництво відбувається поспіхом. Якщо ж будівельна компанія цінить свою репутацію, приводу для тривоги немає – дім буде міцним та безпечним. Для підтримання свого житла у бездоганному стані досить проводити планові ремонтні роботи.

durbud4.jpg (112.17 Kb)

Дерев’яний будинок дорого опалювати

Це теж не відповідає дійсності, адже високий рівень енергозбереження дерев’яних будівель досягають, наприклад, дякуючи стінам з брусу, які в світла пору доби активно накопичують сонячну енергію, віддаючи її вночі. Таким чином, відбувається природна регуляція температури повітря всередині будинку, що значно зменшу витрати на організацію складної системи опалення.

По суті, дерев’яний будинок – це гігантська сонячна батарея. Це не означає, що вдасться від опалювальної системи. При цьому, не забуваємо, що деревина, це натуральний матеріал, який забезпечує необхідний обмін повітря та самостійно регулює вологість повітря. Немає нічого дивного в тому, що господарі дерев’яних будинків відмовляються від примусової системи кондиціювання на користь природній вентиляції.

durbud5.jpg (85.24 Kb)

В дерев’яних домах заводяться комахи, з’являється пліснява

Звичайно, існує ризик виникнення таких проблем у будівлях з необробленої деревини. Насправді, сучасні технології виключають таку можливість. Ще на етапі виробництва бруса або колод здійснюється їх обробка особливими антисептиками та інсектицидами, які запобігають з’явленню комах в стінах дому. Крім цього, в процесі експлуатації будинку час від часу здійснюється повторне нанесення таких захисних засобів. Підвищується захисний бар’єр і на етапі будівництва, коли за допомогою найновіших технологій укладання брусу виключається можливість виникнення порожнини та тріщин в стінах, які часто являються домом для комах.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

08 Mar 2023 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Тераса. 50 Ідей

08 Mar 2023 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Ландшафтний дизайн подвір'я. І...

08 Mar 2023 ,fersht
Побудувавши будинок, гараж, альтанку на діля...

Вироби з дерева для кухні

05 Jun 2023 ,fersht2
Вироби з дерева для кухні є практичними на к...

Сувеніри з дерева

05 Jun 2023 ,fersht2
Чудовою ідеєю для подарунка друзям чи рідним...

Декор в кімнату

31 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете прості та стильні і...

Підсвічник своїми руками

26 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї, як зробити пі...

Садовий декор з дерева

24 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете ідеї для садового ...

Декор для саду

23 May 2023 ,fersht2
У цій статті ви знайдете цікаві ідеї декору ...
up