Гриль-барбекю, який можна регулювати / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Гриль-барбекю, який можна регулювати


grbar0.jpg (64.85 Kb)

Власноруч можна виготовити та скласти практичний та привабливий гриль-барбекю з механізмом, який дозволяє підіймати вгору та опускати вниз робочу решітку, на якій будуть смажитись запашні та смачні страви.

grbar1.jpg (67.31 Kb)

Піднімальний механізм можна виготовити без електричної повідної, просто з ручним приводом, завдяки якому можна буде виставляти решітку зі стравами, які готуються, на потрібній висоті на вугіллям. Це дуже зручно та видовищно.

grbar2.jpg (66.61 Kb)

Такий метод регулювання дає можливість контролювати процес виготовлення продуктів на грилі-барбекю. Наприклад, рибу, м’ясо, грінки та т. ін., якщо невчасно схаменутися, можна засмажити до чорноти, засмутивши цим всю чесну компанію, що зібралась поворушити щелепами на вашій дачі.

Основою для барбекю-гриля слід обрати металеву станину. В принципі, серед старого мотлоху можна знайти і готовий екземпляр, який за розмірами відповідає бажаній конструкції, але при бажанні можна виготовити її і власноруч.

З одного боку на станині треба буде закріпити дві зірочки від велосипеду або мотоциклу, які вже відпрацювали своє. Можна придбати їх і у магазині запчастин. На ці зірочки буде встановлюватися мотоциклетний або велосипедний ланцюг.

grbar3.jpg (53.66 Kb)

Основні пункти виконання робіт

Розібравшись зі станиною та ланцюгом, майстру треба відрізати шматок листового металу, який відповідає розмірам майбутньої конструкції. За допомогою КШМ (болгарки) в позначених місцях роблять пропили, після чого металевий лист згинають, щоб утворився короб.

grbar4.jpg (45.37 Kb)

Місця сходження сторін фіксують за допомогою зварювання. Далі по центру короба треба буде зробити отвір, а зі зворотного боку— приварити шматок круглої труби.

Додатково до станини майбутнього гриля-барбекю майстер має приварити дві рамки у формі літери «П», які можна зварити з профілю. До них потім будуть прикручуватися саморізами або гвинтами дошки стільниці.

grbar5.jpg (52.34 Kb)

Після цих технологічних операцій залишається лише зварити або виготовити у якійсь інший спосіб решітку для продуктів, які планується виготовляти на вугіллі. Можна використати й готовий виріб. Крім того, треба зробити підйомний механізм з ручкою.

Докладно про весь процес власноручного виготовлення та складання регульованого грилю барбекю можна дізнатися з наступного відеоролика.

https://youtu.be/bfEYRwqeVNs


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

16 Mar 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Ванна кімната 60 ідей

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

20 Jan 2020 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Какие плодовые деревья посадит...

27 Nov 2020 ,fersht
Сочные яблоки, ароматная вишня, медовая слива...

Квіткова клумба за 1 день. Іде...

25 Sep 2020 ,fersht
Затишний, сонячний сад у літню пору перетв...

Водоспади та фонтани у декорі ...

24 Sep 2020 ,fersht
Водоспад - це душа саду. так приємно відпоч...

Газон. Ідеї облаштування

11 Sep 2020 ,fersht
Гарний газон є частиною декоративного оформл...

Дивани з фанери. Ідеї

29 Aug 2020 ,fersht
Дивани з фанери - досить дешевий і практичн...

Вітальня середніх розмірів

18 Aug 2020 ,fersht
Будь-яка вітальня повинна бути функціонально...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up