Гриль-барбекю, який можна регулювати / Конструкції
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Гриль-барбекю, який можна регулювати


grbar0.jpg (64.85 Kb)

Власноруч можна виготовити та скласти практичний та привабливий гриль-барбекю з механізмом, який дозволяє підіймати вгору та опускати вниз робочу решітку, на якій будуть смажитись запашні та смачні страви.

grbar1.jpg (67.31 Kb)

Піднімальний механізм можна виготовити без електричної повідної, просто з ручним приводом, завдяки якому можна буде виставляти решітку зі стравами, які готуються, на потрібній висоті на вугіллям. Це дуже зручно та видовищно.

grbar2.jpg (66.61 Kb)

Такий метод регулювання дає можливість контролювати процес виготовлення продуктів на грилі-барбекю. Наприклад, рибу, м’ясо, грінки та т. ін., якщо невчасно схаменутися, можна засмажити до чорноти, засмутивши цим всю чесну компанію, що зібралась поворушити щелепами на вашій дачі.

Основою для барбекю-гриля слід обрати металеву станину. В принципі, серед старого мотлоху можна знайти і готовий екземпляр, який за розмірами відповідає бажаній конструкції, але при бажанні можна виготовити її і власноруч.

З одного боку на станині треба буде закріпити дві зірочки від велосипеду або мотоциклу, які вже відпрацювали своє. Можна придбати їх і у магазині запчастин. На ці зірочки буде встановлюватися мотоциклетний або велосипедний ланцюг.

grbar3.jpg (53.66 Kb)

Основні пункти виконання робіт

Розібравшись зі станиною та ланцюгом, майстру треба відрізати шматок листового металу, який відповідає розмірам майбутньої конструкції. За допомогою КШМ (болгарки) в позначених місцях роблять пропили, після чого металевий лист згинають, щоб утворився короб.

grbar4.jpg (45.37 Kb)

Місця сходження сторін фіксують за допомогою зварювання. Далі по центру короба треба буде зробити отвір, а зі зворотного боку— приварити шматок круглої труби.

Додатково до станини майбутнього гриля-барбекю майстер має приварити дві рамки у формі літери «П», які можна зварити з профілю. До них потім будуть прикручуватися саморізами або гвинтами дошки стільниці.

grbar5.jpg (52.34 Kb)

Після цих технологічних операцій залишається лише зварити або виготовити у якійсь інший спосіб решітку для продуктів, які планується виготовляти на вугіллі. Можна використати й готовий виріб. Крім того, треба зробити підйомний механізм з ручкою.

Докладно про весь процес власноручного виготовлення та складання регульованого грилю барбекю можна дізнатися з наступного відеоролика.

https://youtu.be/bfEYRwqeVNs


Дизайн маленької кухні. 60 іде...

30 Nov 2020 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

16 Mar 2020 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

01 Mar 2021 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...

Маленькі кухні дизайн

01 Sep 2021 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Сауна - ідеї для формлення

01 Sep 2021 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для оформлення...

Шпалери в дитячій кімнаті. 35 ...

01 Sep 2021 ,orest
Пропонуємо переглянути ідеї дитячих кімнат зі...

Дитяча кімната на мансардному ...

01 Sep 2021 ,orest
Мрієте про дитячу кімнату на мансардному пове...

Дизайн металевих сходів до буд...

01 Sep 2021 ,orest
Перед тим як будувати зовнішні сходи з вулиці...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up