Горизонтальна пічка з двома стільницями для дачі / Ідеї для дому
Будівництво та ремонт своїми руками
E-mail
uimcbiz@gmail.com

Горизонтальна пічка з двома стільницями для дачі


pichstil0.jpg (69.07 Kb)

Коли велика компанія гостей бажає добре попоїсти та ще й бути присутньою при виготовленні блюда можна створити на дачі горизонтальну пічку. Для великої компанії краще зробити її з двома стільницями. Так можна гарантувати відмінний відпочинок за містом на дачі або у розташуванні приватного будинку.

Для виготовлення такої розкішної саморобної печі слід запастися деякими матеріалами. Це – довгий шматок квадратної профтруби, плаский бляшаний лист завтовшки у 0.45-0.5 міліметри, тинькувальна сітка з невеличкими чарунками, металеві кутки, невеликого діаметру труби та арматура, шматок скла, металевий лист завтовшки 2-3 міліметри.

. . . . .

Основні етапи роботи

Спочатку слід відрізати від квадратної труби необхідну довжину майбутнього столу. З одного краю вирізають верхню поличку, з протилежного краю – круглий отвір для димової труби.

Приблизно посередині можна вирізати отвір під оглядове віконце. На зворотному боці зрізаної полки свердлять отвори для видалення попелу.

pichstil1.jpg (50.26 Kb)

З боків цього краю приварюють дві сталевих пластини, а знизу до них приварюють ще й дно. Це буде місце для видалення попелу. Щоб зручніше було цей попіл видаляти, зольник краще зробити рухомим та знімним.

Його згинають під потрібними кутами та приварюють до нього зовнішню кришку. На топку приварюють шарнір та вирізають дверцята потрібного розміру.

З пари шматків арматури роблять ручки для дверцят та зольника та приварюють. Щоб не обпектися під час експлуатації, можна прикрутити пару непотрібних дерев’яних ручок.

Подробиці виготовлення дачної печі зі стільницями можна роздивитись на відео.

Останні штрихи

Тепер зверху топки приварюють листи металу по периметру вирізаного отвору. Ще вище приварюють листи у вигляді воронки – це буде бункер, через який подаватиметься пресоване паливо.

Далі виготовляють ніжки. Невеликі урізки труб приварюють під потрібним кутом до нижньої частини майбутньої пічки та підсилюють їх ребрами міцності з арматури.

pichstil2.jpg (59.78 Kb)

На місце оглядового віконця встановлюють скло та прикріпляють кутками. Після того встановлюють стільниці, які зварюють з кутків потрібних розмірів.

Ближче до топки укладають сітку та прихоплюють її зваркою, а на дальню половину кладуть плаский лист, який також прихоплюють зваркою.

pichstil3.jpg (60.83 Kb)

Для підсилення опори можна зробити ще пару ребер міцності. Далі встановлюють димову трубу на своє місце та розфарбовують всю конструкцію дачної пічки у колір, який вам до вподоби.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 
Дизайн маленької кухні. 60 іде...

03 Jun 2022 ,fersht
Навіть маленька кухня може бути затишною, фу...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Тераса. 50 Ідей

19 Sep 2022 ,fersht
Зручна тераса забезпечить вам затишний відпо...

Дизайн великої кухні в світлих...

11 Nov 2022 ,fersht
Всім власникам великого кухонного простору п...

Камін в інтер'єрі. 100 ідей

11 Nov 2022 ,fersht
Камін в інтер’єрі будинку завжди викликав ві...

Дизайн інтер'єру ванної кімнат...

11 Nov 2022 ,fersht
Ванна кімната є найменшим приміщенням в буди...

Простір під сходами - функціон...

11 Nov 2022 ,fersht
Правильно використаний простір під сходами д...

Маленькі кухні - дизайн

11 Nov 2022 ,fersht
За допомогою нашої статті ви знайдете ідеаль...

Смарт кухні. Ідеї дизайну

11 Nov 2022 ,fersht
У цій статті ви знайдете ідеї для смарт кухн...
SuperDim.info
Супер дім
Корисні поради, як самому зробити ремонт квартири чи як побудувати будинок своїми руками. Відео, Ідеї, поради, майстер-класи з будівництва та ремонту, огляди будівельних матеріалів і нових технологій.
Важливо
Просимо читачів порталу ознайомитись з умовами користування ресурсом.
Правила сайту
Контакти
Для зв'язку з нами Ви можете скористатися e-mail:
up